Seznam nežádoucích

• Česko Seznam smrti (více)
všechny plakáty

Allanovi se zhroutil svět. Očekávané povýšení v zaměstnání se nekoná, protože jeho významný projekt si přivlastnil kolega, který byl místo něho povýšen. Má spoustu dluhů, a navíc doma přistihl manželku, která ho podvádí s jeho nejlepším přítelem. Smutek jde zapít do baru, kde se seznámí s Jonasem, který o sobě tvrdí, že je nájemný vrah. Allan mu v opilosti napíše seznam pěti osob, které by si přál odstranit ze světa. Když se další den probere z kocoviny, nestačí se divit. Krátce nad ránem je totiž zastřelen člověk, který byl na seznamu jako první. Podaří se Allanovi varovat ostatní osoby na seznamu? (TV Nova)

darkreider

Spisovanie Hit Listu má šmrnc a osobne nominujem za najlepšiu scénu filmu. Táto scéna je aj míľnik, ktorý začína strednú (a jedinú kvalitnú) časť. Dokonca je v tejto strednej pasáži Cuba taký masér, že som ho od-škatuľkoval z komédií a má právoplatné miesto drtiča. Veľká škoda, že na konci sa už len potáca a huhňá nejaké pazvuky. ()

cafu94

Už podle názvu jde poznat, že to nebude žádný trhák. Čekal jsem to horší ale nakonec se z něj stal klasický béčkový film. Docela se mi líbily vedené dialogy a chladnokrevnost a odhodlání Goodinga. ()

zberatel

Za vydatnej pomoci (ne)hercov zahrane a na kolene doma zbuchane C-D-E-cko, ktore mixuje Cubu do najstravitelnejsieho obalu z jeho uz domovskych vod.. Cest jeho pamiatke a preto 2* ()

Acrobat

Inokedy sa nudíte a poviete si, že štúdiový film odohrávajúci sa v dvoch troch miestnostiach nemôže vytvoriť auru a naplniť myseľ pozitívom. Aspoň núteným. Hit List je prekvapenie, ktoré od odpadových vôd drží krátka stopáž, pomerne svižný námet a priamy sled udalostí. Áno, Cubov herecký prejav je jedno príšerné prehrávanie, a miestami chcel režisér snáď sivým oblekom a bielou košeľou naznačiť, že pozeráme Collateral. No prvá liga reality sa nekoná, ale eliminácia je zdarná a film má jednu záruku. Na policajnej stanici si spomeniete na T-600 s Cameronom. Hit List nie je hitparádou formy ani obsahu, no jeho playlist na jedno počutie výrazne postačuje. (videné 01.12.2019, Dajto archív) ()

Kalisek

Snaha o drsný styl bohužel nepadá na úrodnou půdu, alespoň u mě to vážně nefungovalo. Několikrát jsem postřehl opakování stejného záběru, to byl asi vážně malý rozpočet. Ale nutno dodat, že jsem to dokoukal. Byl jsem zvědav, zda to dopadne jak jsem čekal a hle, dopadlo to přesně jak jsem čekal :) Některé herecké výkony mě dost pobavily. ()

Armageddon

Celkom zaujímavý nápad. Dalo sa to, lebo nemalo to zbytočné naťahovanie. Cuba sa mi celkom hodil, pripadal mi tu ako nejaký vzdialený bratranec Stevna Seagala. Avšak ten koniec. Možno by som dal viac ako som dal ale pohľad na živú mŕtvolu Cubu, ktorá sa rozkrijuje po stanici a hrá sa na schovávačku? Tak to bolo veľa. Chcelo to lepší záver jednoznačne. ()

Shitonit

Byl by to nezajímavý film, vcelku ne dobře natočenej, dost dík např těm scénám jako když Allan vypije celej bar, nekoktá, neblije, mluví a píše.. Ale že tam jsou vcelku komediální místa..např Jonasova chůze.. takhle snad chodí jen teplej, dokonale vyjebanej krocan? nebo? To mě fakt dostávalo, a když ten buzík v podání Kuby Kubikuly vystřílí celou fízlárnu tak jsem chvílemi i plakal. Ne však žalem, ale smíchy, taková to byla komedie, ale spád to má, a nebýt toho vykurvenýho hepáče nakonec, tak jsem to takhle nesestřelil, ale jak se říká, konec dobrý všechno dobrý, ale tohle konec moc dobrej nemělo.. Tak nezbývá než se na to vyhulit, a zkusit zrecenzovat nějaký jiný dílo, páč tohle si mého talentu dostatečně nezaslouží. To však neznamená že to nedoporučuji. Naopak :-) ()

johnsnow

V pohodičke thriller s občasnými slušnými prestrelkami, hlavne tou na policajnej stanici. Síce to mohlo byť pojaté kus napínavejšie a akčnejšie ale i tak slušné. Za 3* zaslúžene. ()

yazik

Film jsem si opravdu užil od začátku do konce. Stačí propiska, kousek papíru, pár jmen a o zábavu je postaráno. :) Cuba Gooding Jr. svoji roli zahrál skvěle. Jednoduchý námět, jednoduchý děj, ale napětí až do konce. Palec nahoru. 5* ()

chrustie

Jak už to bývá zvykem, tak celkem zajimavý rozjezd se stále se zvyšující rychlostí valí do propadliště sraček. Takhle zabitou myšlenku, jsem už dlouho neviděl. ()

buchannon

Přímočarý akční thriller, který si na nic nehraje. Podle mě není vůbec špatně natočen, jak zde proklamují někteří uživatelé. Rozhodně lepší než některá pseudodramata. Jistě, nesnese srovnání s Collateralem z roku 2004, který mi trochu připoměl, ale i tak se jedná o nadprůměrný solidní akčňák. ()

Smashed

U tohodle filmu jsem hodně zvažovala hodnocení. Dala bych i víc, a na druhou stranu jsem váhala i nad odpadem! Tenhle film má skvělou myšlenku a řekla bych, že i herci se docela snažili, ale někdo to posral a vzniklo z toho tohle. Mohl to bejt super biják, ale někde se vytratilo napětí, akce, překvapení... ()