Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Scénografie:

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis

Už by vážně měli přestat natáčet další a další remaky na Popelku a snažit se je co nejvíc zmodernizovat. Moderní popelka s Hilary Duff se mi líbila, Moderní Popelka se Selenou Gomez se mi celkem líbila, ale Moderní popelka s Lucy Hale mě teda nenadchla a přiznávám, že jsem se první půlku docela nudila, pak se to trochu vylepšilo, ale rozhodně bych si to už znova nepustila. Pár plusů - písničky se dali dobře poslouchat a Freddie Stroma byl pěknej. Tohle pojetí plesu se mi naprosto nelíbilo a celkově tam nebyla žádná scéna, která by mi zůstala v paměti, což je obrovský mínus, protože z obou předchozích "dílů" si minimálně jednu pamatuju. Nakonec dávám 3*(27.12.2011)

• ABLABLABLA

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré.(23.11.2012)

• Claire.TJ

Unylé, hloupé, praštěné. Vůbec mi není jasné, jak někdo (leč blondýn) může nevidět rozdíl mezi velikýma, zmalovanýma očima a menšíma očima řekla bych i rozdílné barvy; ale což o to, zde se člověk ještě splést může, ale ty hlasy?! Vždyť obě dívky je mají absolutně rozdílné! Písničky hrozné, nechápu, jak "diváci" mohli chtít přídavek od té Katie, když ty borci s motorovou pilou byli stokrát lepší. Taky nechápu, jak někdo může vyhrožovat přivlastněním si účtu s penězi po otci - to by je jako nevymohla, když jsou její? (V originální Moderní Popelce s Hilary Duff to logické bylo, pro rýpaly - tam se považoval veškerý majetek opravdu za macešin, dokud Sam nenašla v té knížce pravou závěť.) A ten ples jakožto arabské cosi?! Hvězdičku dávám za docela sympatickou Lucy Hale a za toho malého šílence.(6.8.2012)

• Tsuki

Člověk by řekl, že mám těch "moderních Popelek" už dost, ale rozhodla jsem se dát šanci i této a zklamaná jsem nakonec nebyla. Je to v podstatě v lecčem podobné Popelce se Selenou Gomez, protože tento film je taktéž dost postavený na hudbě a tanci. Jen mi přišel o něco méně zábavný, postavy nebyly tak zajímavé (například macechy byly mnohem lepší jak v Popelce s Hilary Duff, tak v Popelce se Selenou Gomez) a hlavní postava samotné Popelky (Lucy Hale) mi zkrátka nebyla tak sympatická... ale bavila jsem se a naskytly se tam tak dvě lepší písničky, které se dobře poslouchaly. ~(2,4)~(11.8.2012)

• JuraHaw

Santostefano si z nás asi dělá srandu, první Popelka s Hilary Duff byla pěkně natočená, druhá se Selenou Gomez hudebně pojatá také v pohodě, ale u téhle třetí si snad děláš srandu - taneční kreace ala Bollywood prostě příšerné a modlil jsem se aby byl už konec, jediné malé pozitivum vidím v humoru malého brášky. Písně ty se dali poslouchat. S chutí bych dal odpad, ale to si film nezaslouží. Jestli to měl být záměr očernit Bollywood, tak u mě se jim to rozhodně nepovedlo.(17.12.2013)