Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

• USA A Cinderella Story: Once Upon a Song (více)

Muzikálová verze věčné klasiky! Sedmnáctiletá Katie žije po smrti svého otce s nevlastní matkou Gail a jejími dětmi Bev a Viktorem. Bojí se, aby neskončila u pěstounů, proto dělá vše, co po ní její macecha, která je současně také ředitelka její školy, chce. Katie sní o tom, že se stane zpěvačkou, má nádherný hlas, a sama dokonce skládá písničky. Jednoho dne do její školy přestoupí syn známého producenta, Luke. Katie mu podstrčí svou demo nahrávku. Když se Luke snaží zjistit, kdo že to na nahrávce zpívá, Gail prohlásí, že je to její dcera Bev. Společně pak nutí Katie, aby za Bev zpívala. Když se navíc Luke, který se Katie opravdu líbí, kvůli krásnému hlasu do Bev zamiluje, je na čase, aby Katie začala bojovat za své sny, dřív než chlapec jejích snů skončí v náručí té nesprávné sestry. (TV Nova)

ABLABLABLA

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré. ()

Blacki

Film nenabízí nic nového, stále je tu mladinká chudinka, které ubližují. Na druhou stranu musím uznat, že mě film docela bavil. Zasmála jsem se nad "kousky" mladšího brášky, kterých mohlo být i více. a šílená macecha byla také k popukání. Nějaké to klišé klidně odpustím. Díky tomuto filmu deštivý večer uběhl o něco příjemněji. ()

Claire.TJ

Unylé, hloupé, praštěné. Vůbec mi není jasné, jak někdo (leč blondýn) může nevidět rozdíl mezi velikýma, zmalovanýma očima a menšíma očima řekla bych i rozdílné barvy; ale což o to, zde se člověk ještě splést může, ale ty hlasy?! Vždyť obě dívky je mají absolutně rozdílné! Písničky hrozné, nechápu, jak "diváci" mohli chtít přídavek od té Katie, když ty borci s motorovou pilou byli stokrát lepší. Taky nechápu, jak někdo může vyhrožovat přivlastněním si účtu s penězi po otci - to by je jako nevymohla, když jsou její? (V originální Moderní Popelce s Hilary Duff to logické bylo, pro rýpaly - tam se považoval veškerý majetek opravdu za macešin, dokud Sam nenašla v té knížce pravou závěť.) A ten ples jakožto arabské cosi?! Hvězdičku dávám za docela sympatickou Lucy Hale a za toho malého šílence. ()

Lisabellla odpad!

Tak jsem viděla. Trochu mě překvapilo hodnocení. No a pak jsem si prošla komentáře a bylo jasno. Pokud by tu psal někdo nad 18 let, byla by to spíše náhoda. Ale abych napsala něco smysluplného, když už jsem se do toho psaní pustila... Teď jsem se vrátila z lyží, naprosto super, na červený mě srazil polák, mám naražený prst, ale jinak dobrý. Film stál za hovno. ()

suzanne1997

Tak co napsat, nevím, tahle verze byla jiná než všechny ostatní, není věc, která se mi nelíbila, spíš ta, která nebyla úplně očekávaná, sice na Moderní popelku s Hillary Duff nic nemá, ale tahle verze docela šla, tenhle film bych doporučila těm, kteří mají rádi zpěv a očekávají tak trochu jinou verzi popelky, pokud nevíte, jestli se na tento film podívat, je průměrný, o zlé maceše a její nevlastní dceři. ()