Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Scénografie:

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis

Uhm. Svojím spôsobom ide o štýlovú záležitosť, ktorá si zaujímavo pohráva s asociáciami na pôvodný príbeh. A timing filmu ubehne neskutočne rýchlo. Na druhú stranu musím priznať, že ide o môj osobný pohľad a ako tak nad filmom znovu uvažujem, nepredpokladám, že čokoľvek z toho bolo snahou tvorcov. Tí sa jednoducho snažili napasovať PopOlušku do sveta PopUlárnej hudby a všetko to ostatné vzniklo ako nechcený vedľajší produkt. Možno keby sa na scenári trochu popracovalo a vyhádzali by zväčša podpriemerný cast, mohli sme sa baviť o milom prekvapení.(13.3.2015)

• Anez99

Přesně kvůli takovýmhle filmům, než se člověk podívá na nějaký film ptá, jestli je to americká kravina. Tohle rozhodně je americká kravina. Bylo tu už několik zpracování popelek a takhle je jistojistě ta nejhorší. Jediný důvod, proč jsem filmu dala jednu hvězdičku byl, že děti, tak..do deseti let, to spolehlivě zabaví. Hrozná ptákovina, ale s jednoduchým dějem, takže děti jsou nadšení.(13.6.2013)

• Tess92

přemýšlím mezi 0 a 1 hvězdičkou. Stačilo přečíst si obsah, a bylo jasné, jak celý film bude vypadat. Luke asi za moc nestojí, když flirtuje s každou holkou, kterou pozná, a nevím proč tolikrát ve filmu zdůrazňovali, že je Kate ošklivá. Je pravda, že písničky docela ušly, ale jinak to bylo totálně uhozený.(3.12.2011)

• Tsuki

Člověk by řekl, že mám těch "moderních Popelek" už dost, ale rozhodla jsem se dát šanci i této a zklamaná jsem nakonec nebyla. Je to v podstatě v lecčem podobné Popelce se Selenou Gomez, protože tento film je taktéž dost postavený na hudbě a tanci. Jen mi přišel o něco méně zábavný, postavy nebyly tak zajímavé (například macechy byly mnohem lepší jak v Popelce s Hilary Duff, tak v Popelce se Selenou Gomez) a hlavní postava samotné Popelky (Lucy Hale) mi zkrátka nebyla tak sympatická... ale bavila jsem se a naskytly se tam tak dvě lepší písničky, které se dobře poslouchaly. ~(2,4)~(11.8.2012)

Film nenabízí nic nového, stále je tu mladinká chudinka, které ubližují. Na druhou stranu musím uznat, že mě film docela bavil. Zasmála jsem se nad "kousky" mladšího brášky, kterých mohlo být i více. a šílená macecha byla také k popukání. Nějaké to klišé klidně odpustím. Díky tomuto filmu deštivý večer uběhl o něco příjemněji.(2.7.2012)