Reklama

Reklama

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

  • USA A Cinderella Story: Once Upon a Song (více)

Muzikálová verze věčné klasiky! Sedmnáctiletá Katie žije po smrti svého otce s nevlastní matkou Gail a jejími dětmi Bev a Viktorem. Bojí se, aby neskončila u pěstounů, proto dělá vše, co po ní její macecha, která je současně také ředitelka její školy, chce. Katie sní o tom, že se stane zpěvačkou, má nádherný hlas, a sama dokonce skládá písničky. Jednoho dne do její školy přestoupí syn známého producenta, Luke. Katie mu podstrčí svou demo nahrávku. Když se Luke snaží zjistit, kdo že to na nahrávce zpívá, Gail prohlásí, že je to její dcera Bev. Společně pak nutí Katie, aby za Bev zpívala. Když se navíc Luke, který se Katie opravdu líbí, kvůli krásnému hlasu do Bev zamiluje, je na čase, aby Katie začala bojovat za své sny, dřív než chlapec jejích snů skončí v náručí té nesprávné sestry. (TV Nova)

(více)

Recenze (62)

subic 

všechny recenze uživatele

Já pořád nechápu, proč na to musí holky koukat. Jako holky myslím i ty, co jim je víc jak 16, takže i 36 a víc. Není těch různých moderních popelek už dost? No možná tahle je trochu jiná, protože je hlavně o hudbě a tanci. Kategorii filmu bych upřesnil na rodinný a hudební, komedie to rozhodně není a romantický bych tomu zrovna neříkal. Ale holky tomu asi rozumí lépe. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

High School Musical a Camp Rock dohromady. Přestože se mi nelíbil film hned od začátku a jeho celistvá teen tvář moderního "umění" naplácat věci jako je název POPELKA - co s tím má proboha společného popelka? Ano uznávám, že jaksi jde o nevlastní dceru muže, který zemřel (první chyba - neřekli jak) a tak jeho dcera zůstala ve spárech hnusné blonďaté macechy s neméně hnusnou blonckou (a asi tak stejně hloupou)...to jsem pochopila...ale chatrč tam někde v zadu na zahradě kde zjevně bydlela "popelka" byla už trochu moc přehnaný náznak téhle pohádky..jenže to je uplně všechno co by tak tahle hrůza mohla mít společného s pohádkou. Hudba ani tak příšerná nebyla, ale asi jako všechna ta teen smetánka brala ohled hlavně na "věčnou lásku" nebo na to jak si všichni užijí párty - bohužel asi už jiné náměty na písničky neexistují (poetičtěji by se dala napsat klidně i píseň o plyšové hračce). Jediný kdo mě herecky zaujal byl maličký nevlastní bratr "popelky" Katie - Matthew Lintz. U školního plesu v duchu břišních tanečnic a jakejchsi fakýrů mi naskočil výraz se známým názvem WTF, ale špionáž rozkošného dětského herce zachránila celou tu nesourodou klišé blbost. ()

Reklama

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré. ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Člověk by řekl, že mám těch "moderních Popelek" už dost, ale rozhodla jsem se dát šanci i této a zklamaná jsem nakonec nebyla. Je to v podstatě v lecčem podobné Popelce se Selenou Gomez, protože tento film je taktéž dost postavený na hudbě a tanci. Jen mi přišel o něco méně zábavný, postavy nebyly tak zajímavé (například macechy byly mnohem lepší jak v Popelce s Hilary Duff, tak v Popelce se Selenou Gomez) a hlavní postava samotné Popelky (Lucy Hale) mi zkrátka nebyla tak sympatická... ale bavila jsem se a naskytly se tam tak dvě lepší písničky, které se dobře poslouchaly. ~(2,4)~ ()

JuraHaw 

všechny recenze uživatele

Santostefano si z nás asi dělá srandu, první Popelka s Hilary Duff byla pěkně natočená, druhá se Selenou Gomez hudebně pojatá také v pohodě, ale u téhle třetí si snad děláš srandu - taneční kreace ala Bollywood prostě příšerné a modlil jsem se aby byl už konec, jediné malé pozitivum vidím v humoru malého brášky. Písně ty se dali poslouchat. S chutí bych dal odpad, ale to si film nezaslouží. Jestli to měl být záměr očernit Bollywood, tak u mě se jim to rozhodně nepovedlo. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama