poster

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

 • USA

  A Cinderella Story: Once Upon a Song

 • Slovensko

  Moderná popoluška 2

Komedie / Rodinný / Romantický / Hudební

USA, 2011, 85 min

Kamera:

John Peters

Producenti:

Dylan Sellers

Střih:

Tony Lombardo

Scénografie:

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis
(další profese)
 • lilylove
  **

  Tohle byla nejslabší moderní popelka kterou jsem viděla a navíc bylo to skoro stejné jako popelka se Selenou Gomez s tím rozdílem že tohle bylo o hodně slabší.První půl hodinu mě to bavilo,pak jsem se nudila a začalo mě to zase zpátky bavit asi 10 minut před koncem.Popelka má mít 2 sestry,v téhle verzi měla jenom jednou naopak jsem ale přibyly 2 nové postavy které celý film zachránily.Ale abych to jenom nekritizovala,i když předchozí verze popelky byly lepší a zábavnější u téhle jako jediné jsem se párkrát zasmála což předchozích filmů ne.Pořád ale slabší verze moderní popelky i slabší film takže dávám dvě hvězdičky.(13.5.2012)

 • Tess92
  *

  přemýšlím mezi 0 a 1 hvězdičkou. Stačilo přečíst si obsah, a bylo jasné, jak celý film bude vypadat. Luke asi za moc nestojí, když flirtuje s každou holkou, kterou pozná, a nevím proč tolikrát ve filmu zdůrazňovali, že je Kate ošklivá. Je pravda, že písničky docela ušly, ale jinak to bylo totálně uhozený.(3.12.2011)

 • Basso
  **

  Tento film som absolútne nemohol dopozerať, resp. stačilo mi pozrieť si koniec a vedel som, že je to len ďalší blud nejakého B-čkového režiséra. Herecké výkony nestáli za nič a ten soundtrack bol úplne otrasný. Toto je podľa mňa film určený pre mladších teenagerov, ktorým je jedno, čo pozerajú, hlavne, že sú tam dobré holky a "nabúchaný" frajeri.(13.1.2014)

 • Rosaviva
  ***

  Už by vážně měli přestat natáčet další a další remaky na Popelku a snažit se je co nejvíc zmodernizovat. Moderní popelka s Hilary Duff se mi líbila, Moderní Popelka se Selenou Gomez se mi celkem líbila, ale Moderní popelka s Lucy Hale mě teda nenadchla a přiznávám, že jsem se první půlku docela nudila, pak se to trochu vylepšilo, ale rozhodně bych si to už znova nepustila. Pár plusů - písničky se dali dobře poslouchat a Freddie Stroma byl pěknej. Tohle pojetí plesu se mi naprosto nelíbilo a celkově tam nebyla žádná scéna, která by mi zůstala v paměti, což je obrovský mínus, protože z obou předchozích "dílů" si minimálně jednu pamatuju. Nakonec dávám 3*(27.12.2011)

 • Estrellita
  ***

  A tohle bylo hezke... až na několik absurdit, které ale k tomuhle žánru prostě patří. Příjemná hlavní hrdinka, příjemná "zlá sestra", geniální bratr v podání druhé "zlé sestry", nepříjemny princ který je absolutně nestálý a snadno přelétne od jedné slečny k druhé... Bylo to úplně totéž jako většina "popelkovských" filmů a přece zase něco trochu jiného... 60%(3.2.2012)