poster

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

 • USA

  A Cinderella Story: Once Upon a Song

 • Slovensko

  Moderná popoluška 2

Komedie / Rodinný / Romantický / Hudební

USA, 2011, 85 min

Kamera:

John Peters

Producenti:

Dylan Sellers

Střih:

Tony Lombardo

Scénografie:

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis
(další profese)
 • klapqua
  **

  Váhala som medzi jednou a dvomi hviezdami, aj keď najradšej by som trtla odpad, ale nechcem byť príliš kritická a zlá a neprajná a nevzdelaná a čokoľvek záporné na ne... Na tomto spracovaní ma neuchvátilo vôbec nič, vtip nula bodov, príbeh mínus desať bodov, hudba dajme tomu dva bodíky (za asi jednu skladbu plus refrén z ďalšej)... Herečka čo hrá tú akože popelku je celkom fešná a dúfam, že ju v podobnej kok....pardon, nechala som sa uniesť, v podobnej hlúposti už neuvidím.(18.10.2013)

 • suzanne1997
  ***

  Tak co napsat, nevím, tahle verze byla jiná než všechny ostatní, není věc, která se mi nelíbila, spíš ta, která nebyla úplně očekávaná, sice na Moderní popelku s Hillary Duff nic nemá, ale tahle verze docela šla, tenhle film bych doporučila těm, kteří mají rádi zpěv a očekávají tak trochu jinou verzi popelky, pokud nevíte, jestli se na tento film podívat, je průměrný, o zlé maceše a její nevlastní dceři.(14.7.2014)

 • Tess92
  *

  přemýšlím mezi 0 a 1 hvězdičkou. Stačilo přečíst si obsah, a bylo jasné, jak celý film bude vypadat. Luke asi za moc nestojí, když flirtuje s každou holkou, kterou pozná, a nevím proč tolikrát ve filmu zdůrazňovali, že je Kate ošklivá. Je pravda, že písničky docela ušly, ale jinak to bylo totálně uhozený.(3.12.2011)

 • Tsuki
  **

  Člověk by řekl, že mám těch "moderních Popelek" už dost, ale rozhodla jsem se dát šanci i této a zklamaná jsem nakonec nebyla. Je to v podstatě v lecčem podobné Popelce se Selenou Gomez, protože tento film je taktéž dost postavený na hudbě a tanci. Jen mi přišel o něco méně zábavný, postavy nebyly tak zajímavé (například macechy byly mnohem lepší jak v Popelce s Hilary Duff, tak v Popelce se Selenou Gomez) a hlavní postava samotné Popelky (Lucy Hale) mi zkrátka nebyla tak sympatická... ale bavila jsem se a naskytly se tam tak dvě lepší písničky, které se dobře poslouchaly. ~(2,4)~(11.8.2012)

 • Rosaviva
  ***

  Už by vážně měli přestat natáčet další a další remaky na Popelku a snažit se je co nejvíc zmodernizovat. Moderní popelka s Hilary Duff se mi líbila, Moderní Popelka se Selenou Gomez se mi celkem líbila, ale Moderní popelka s Lucy Hale mě teda nenadchla a přiznávám, že jsem se první půlku docela nudila, pak se to trochu vylepšilo, ale rozhodně bych si to už znova nepustila. Pár plusů - písničky se dali dobře poslouchat a Freddie Stroma byl pěknej. Tohle pojetí plesu se mi naprosto nelíbilo a celkově tam nebyla žádná scéna, která by mi zůstala v paměti, což je obrovský mínus, protože z obou předchozích "dílů" si minimálně jednu pamatuju. Nakonec dávám 3*(27.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace