Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • Anez99

Přesně kvůli takovýmhle filmům, než se člověk podívá na nějaký film ptá, jestli je to americká kravina. Tohle rozhodně je americká kravina. Bylo tu už několik zpracování popelek a takhle je jistojistě ta nejhorší. Jediný důvod, proč jsem filmu dala jednu hvězdičku byl, že děti, tak..do deseti let, to spolehlivě zabaví. Hrozná ptákovina, ale s jednoduchým dějem, takže děti jsou nadšení.(13.6.2013)

• Lisabellla

Tak jsem viděla. Trochu mě překvapilo hodnocení. No a pak jsem si prošla komentáře a bylo jasno. Pokud by tu psal někdo nad 18 let, byla by to spíše náhoda. Ale abych napsala něco smysluplného, když už jsem se do toho psaní pustila... Teď jsem se vrátila z lyží, naprosto super, na červený mě srazil polák, mám naražený prst, ale jinak dobrý. Film stál za hovno.(25.1.2015)

Tenhle film je vlastně tisíckrát omletý téma. Každopádně tvůrci to podle mě věděli a tak to vyhráli s Lucy Hale a s některými scénkami, které opravdu parádně zabavili. A i ta hudební stránka nebyla nijak strašná. No, nečekal jsem to, ale v rámci přepínání kanálů jsem se u tohodle filmu na hodinu a půl zasek...a nelituju toho.(27.7.2013)

• JuraHaw

Santostefano si z nás asi dělá srandu, první Popelka s Hilary Duff byla pěkně natočená, druhá se Selenou Gomez hudebně pojatá také v pohodě, ale u téhle třetí si snad děláš srandu - taneční kreace ala Bollywood prostě příšerné a modlil jsem se aby byl už konec, jediné malé pozitivum vidím v humoru malého brášky. Písně ty se dali poslouchat. S chutí bych dal odpad, ale to si film nezaslouží. Jestli to měl být záměr očernit Bollywood, tak u mě se jim to rozhodně nepovedlo.(17.12.2013)

• Tess92

přemýšlím mezi 0 a 1 hvězdičkou. Stačilo přečíst si obsah, a bylo jasné, jak celý film bude vypadat. Luke asi za moc nestojí, když flirtuje s každou holkou, kterou pozná, a nevím proč tolikrát ve filmu zdůrazňovali, že je Kate ošklivá. Je pravda, že písničky docela ušly, ale jinak to bylo totálně uhozený.(3.12.2011)