Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • subic

Já pořád nechápu, proč na to musí holky koukat. Jako holky myslím i ty, co jim je víc jak 16, takže i 36 a víc. Není těch různých moderních popelek už dost? No možná tahle je trochu jiná, protože je hlavně o hudbě a tanci. Kategorii filmu bych upřesnil na rodinný a hudební, komedie to rozhodně není a romantický bych tomu zrovna neříkal. Ale holky tomu asi rozumí lépe.(15.12.2013)

• JuraHaw

Santostefano si z nás asi dělá srandu, první Popelka s Hilary Duff byla pěkně natočená, druhá se Selenou Gomez hudebně pojatá také v pohodě, ale u téhle třetí si snad děláš srandu - taneční kreace ala Bollywood prostě příšerné a modlil jsem se aby byl už konec, jediné malé pozitivum vidím v humoru malého brášky. Písně ty se dali poslouchat. S chutí bych dal odpad, ale to si film nezaslouží. Jestli to měl být záměr očernit Bollywood, tak u mě se jim to rozhodně nepovedlo.(17.12.2013)

• ABLABLABLA

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré.(23.11.2012)

• Autista_z

Táto 3. časť týchto "Popoluškovských" moderných rozprávok mi prišla najslabšia a najstupídnejšia. Nevravím, že prvé dve boli výnimočné, no v porovnaní s touto boli obe lepšie. I keď Lucy Hale sa snažila, na Hilary Duff z prvej a ani na Selenu Gomez z druhej časti tejto "ságy" prosto nemala. Dej ako vždy typický, no predošlé časti mi prišli vždy aspoň niečím zaujímavé, no táto fakt ničím. Bol to film pri ktorom sa dobre zaspávalo, taká oddychovka, pri ktorej netreba rozmýšľať. Dve hviezdy len kvôli Lucy.(2.10.2011)

• klapqua

Váhala som medzi jednou a dvomi hviezdami, aj keď najradšej by som trtla odpad, ale nechcem byť príliš kritická a zlá a neprajná a nevzdelaná a čokoľvek záporné na ne... Na tomto spracovaní ma neuchvátilo vôbec nič, vtip nula bodov, príbeh mínus desať bodov, hudba dajme tomu dva bodíky (za asi jednu skladbu plus refrén z ďalšej)... Herečka čo hrá tú akože popelku je celkom fešná a dúfam, že ju v podobnej kok....pardon, nechala som sa uniesť, v podobnej hlúposti už neuvidím.(18.10.2013)