Parlor

• USA Anarchy Parlor

Partia amerických študentov prichádza za nezáväznou zábavou do Litvy, malej krajiny vo východnej časti Európy. Všetko prebieha podľa plánu, až kým dvojica zvedavcov, Emy a Brock, jedného večera neopustí súkromnú párty, aby sa dali potetovať miestnemu "špecialistovi". Už čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že odborníkov talent a manuálne zručnosti nespočívajú len v maľbe na kožu zákazníkov. (*CARNIFEX*)

Morholt

Pořád nechápu, proč se ti přitroublí Amíci jezdí nechávat odpravit do Evropy, když největší koncentrace úchylných magorů je u nich doma. Ale budiž. Tentokráte to odnesla Litva a dopadlo to nad očekávání dobře. Ne že by se jednalo nějakou pecku, ale inteligentní tatér, který rád vypráví o své práci a ještě raději kuchá některé své klienty, mě bavil a smysl dával i důvod toho kuchání. Robert LaSardo perfektní a celkem solidní byla i jeho hlavní protihráčka, ačkoliv se jim to zpovykaní, nesympatičtí a ječící kompars snažil všemožně kazit. Ale to se jim povedlo jen z části, takže na konci převládla relativní spokojenost. 60% ()

malylada

Nejedná se o moc povedený kousek, zvláště, pokud bych měl film hodnotit jako horor. Jeden z problému vyvstává v tom, že všechny kladné postavy do puntíky jsou člověku ukradené a neskutečně debilní. Naopak záporák předvádí vynikající peklo, především jeho démonická, sexy asistentka, která je naprosto úchvatná. První půl hodinu to vypadalo na soft porno, než na slasher a film se pořádně nerozjel do vysokých obrátek ani s přibývajícím časem. Čekal jsem nápaditější vyvražďovačku, když vezmu originální téma. Pokud se nad tím zamyslím, nejvíc mě z celého filmu bavily erotické scény s opravdu prvotřídníma kočkama.......5/10 ()

Astaroth12

To bol zas zázrak, no čakal som oveľa viac, než som dostal. Nejaká originalita tu je, a to myslím s tou kérkou, lebo prídu Američania do cudzieho mesta, ale už z neho nevyjdú, tak to originálne určite nebolo a ten gýčovitý zaver, tak to tvorcovia už prehnali. Tak urevaný film som už dlhšie nevidel, herci boli mizerný, žiadna z postáv či dobrých alebo tých zlých nemala moju podporu. A logika tu tiež veľa nezmohla. Ale fascinovali ma gore efekty a príbeh o ľudskom platne, iné mi nemal čo film ponúknuť. ()

hous.enka

Kdybych byla chlap, asi by se mi Parlor líbil víc (tolik soft porna jsem v hororu dlouho neviděla). Bohužel mi přijde, že Parlor strašně staví na debilitě všech zúčastněných: jasně, pojďme se tam podívat/ ne, ještě jsme neviděli dost - a to mě moc nebaví. Nápad s tatérem a sexy bloňďatou tetovanou pomocnicí, co ovládá bojová umění, byl odd začátku do konce dobrý, ale ten zbytek... Navíc závěrečný WTF moment byl tak nějak prozrazen mnohem dřív, než jsem se ho chtěla dozvědět. Tetovačky dobrý, obrázky slabší, Litvané nestojí za mnoho (scénky s dětmi ulice tam byly proč?) a Amíci vlastně taky ne. Podprůměr. ()

kaylin

„Parlor“ není skvělý snímek, ale vzhledem k tomu, co se k nám normálně dostává v rámci slasheru a torture porn, je tohle ještě snesitelné a rozhodně se mi to, díky některým postavám, zamlouvá mnohem více než omílaný „Hostel“. Snímek ukojí vaši potřebu po gore, ale také sem tam potěší nějakými dobrými scénami, které vytváří alespoň základní linii jinak poměrně jednoduchého děje. ()

TheDon

Neotřelej kurz o odstraňování tetování. LaSardo výbornej, Miss UTA naprosto fenomenální a je pro mě docela škoda, že zbytek mi občas připadal jako banda naprostých neherců. Atmosféra taková nijaká, napětí skoro žádný, s gore se mohlo hodně přitvrdit, ale nápad docela dobrej. Za mě podprůměrný tři. ()

Martin741

Hororova uroda sa zacina rysovat roku 2015 a hned u mna odstartovala tymto hororom. Slabsi horor, ktory sa viac zameriava na gore, u ktoreho sklzne az do samoucelnosti. Jo, jo - furt mam pocit, ze Gore a spusta krvi ma maskovat rezisersku nemohucnost a scenaristicku neschopnost. Krvilacnosti a uchylkam neholdujem, takze za mna slabsi podpriemer : 15 % ()

Rodriguez

Parlor je pěknej, je krvavej a hlavně pěkně nechutnej (o to tady jde). Ale furt mě tomu něco chybělo...taková ta klasická hororová atmosféra? 45% ()

bourec

Jediná solidní věc je hudba.Jinak všechny scény z tetovacího salonku jsou nudný,pomalý.A herci.Jedinej,kdo si získal moje sympatie byla ta buchta vod tyče s pěknejma natural kozama.Jinak kravina.20%. ()

PavelVanekArt

Moc příjemný film. Byla tam tuna kiksů, ale dalo se to překousnout díky neobyčejnému námětu, sexy herečkám, gore efektům a hlavně díky špičkovému LaSardovi. Ten chlap je sympaťák jak sviňa. 4* ()

metal.storm

Vidieť vykastrovaného väzňa z Human Centipede III. ako pokojného tatéra, ktorý nemá za potrebné riešiť všetko krikom, to je idylka. Film mal síce dosť chýb či hluchých miest, ale námet je nezvyklý, navyše sa príbeh odohráva vo veľmi sympatickom prostredí. Na druhú stranu, "vedľajšie postavy" (okrem tatéra, jeho asistentky a hlavnej hrdinky, ktorých povahové črty chápem) sú úplne blbé, každé ich súvetie obsahuje len fuck, fuck, fuck a úplne to kazí atmosféru a dokonalosť Parlora. Vďaka nim z filmu nie je nič iné, ako pubertálne béčko, ktoré skoro každý považuje za beznádejné. Nepresnosť prostredia a odpustenie si bordelov by bolo tiež veľké plus. Zjavne je to režisérska móda. Malo by to naviac. ()

zolo23

Najviac ma vie vždy pobaviť, že všetci ovládame anglický jazyk a rozprávame ním i keď máme inú národnosť. Scéna v tetovacom štúdiu a rozhovor dvoch Litovčaniek (sexy blonďavá pokérovaná mrcha vs. striptérka) bola už fakt vrchol. S týmto filmom nemám problém, krvi a nechutných scén (sťahovanie z kože = krásne zimomriavky) je tu dostatok a ceciek,.... no nech sa páči. Problém mám z hercami...to bolo totálne zúfalstvo, i keď LaSardo svoju rolu berie priam vážne, jeho výkon vyznieva skôr humorne. 50% ()

HonzysKISS

Klasický horor o tom, jak se parta amíků vydá pařit do evropského města a tam je postupně vyhledává zabiják. Vrah je tady vážně výborně zpracovaný. Není to žádný magor s nožem, tenhle má charakter. Navíc si zamilujete jeho šukézní asistentku. Ovšem to nejhlavnější jsou způsoby zabití. Příběh je sice klasický klišé, ale až dojde na lámání chleba, tak to bude teprve originální. U toho aktu jsem měl krásně příjemně nepříjemný pocit. Škoda jenom toho konce, který byl podle mě trapný, ale jinak to byla fakt pecka podívaná. 80/100 ()

Standic1

Atmosférou hodně podobné Hostelu. Máme tady partu, která chce zapařit se vším všudy a taky se jí tomu dostane, jenom mučící místnost nahradil tetovácí salon a partu romských dětí nahradila parta Litevských teenagerů, kteří by se zasloužili tento tetovací salon okusit :) Každopádně Robert LaSardo a jeho jemný, svým způsobem i uklidňující hlas a klidný pohled se do role hodil jako prdel na hrnec a roli psychopata "kliďase" si myslím náramně užil. Konec se opět hodně podobal Hostelu, konkrétně druhému dílu. Originalitu tedy čekat nelze, ale za shlédnutí to stojí. ()

Hernycztek

Tohle mě nikdy neomrzí. Jakmile je parta kamarádů v cizí zemi a někdo je začne terorizovat, jsem ve svém živlu. Nechápu tak nízké hodnocení, tady je všechno, co má mít dobrý exploiťák. Super sympatické postavy, sexy ženy s pěknýma kozama a zadkama :3 .. Brutálně dobře vypadajícího ,,romantického" zabijáka v podání Roberta LaSarda a jeho ,,horny" asistentky Sary Fabel. Je to sice na způsob Hostelu, kdy boháči neví co s penězma, tak se baví na účet nevinných lidí. Ale tady to není o bezmyšlenkovitém mučení a zabíjení, nýbrž za jistým účelem, protože když chcete mít svůj portrét na zdi, nejlépe to bude vypadat na lidské kůži, to dá rozum :) .. Rozhodně překvapí nečekaný zvrat ke konci filmu, to jsem teda čuměl.. + úplně poslední scéna. Možná kdyby to bylo více krvavější.. ale myslím že ,,obyčejnému" divákovi tohle stačí :) ()

Petrus1

Milí mladí američtí studentíci - vítejte v Litvě. Máte-li zájem o nevšední evropské zážitky, navštivte náš tetovací salon Parlor. Věřte, že tuto pekelnou jízdu si fakt užijete... mohlo by být v reklamních prospektech v letadle do týhle země. Nejsem zrovna fanda do stahování z kůže - mám raději bodné, sečné a střelné zbraně - na skalpelech moc neujíždím, ale tohle se dalo snýst. Taky miluju tetování, takže za to má tenhle horor u mě plus. Jenže to je asi tak všechno. Jinak to bylo docela uhozený. Divokejm mejdanům a šukání na záchodě jsem již dávno odrostla, takže tahle část pro mě naprosto nezáživná. Vlastně se mi zdá, že tam šlo hlavně o to píchání...nějak mi to sice nevadí a jen ať si mlaďoši na vejletě zadovádí, ale nejsem si jistá, že by to mělo pro děj nějakej zásadní význam. Pokud by ho něco mělo mít, pak právě to kérování...bohužel, ani tohle ve mně nadšení nevyvolalo. Jasan blonďatá učednice sice potvrzuje, že pokérovaný holky jsou nesmírně rajcovní, divoký a občas se uchylují k lehkému násilí, bohužel se ale nakonec ukáže, že je blbá jak dlabaný necky. Kolikrát jako viděla, jaxe připravuje plátno, že to pak posere?! Nejdůležitější nástroj a ona na něj zapomene...blondýna. :-) Taky mistr není kdo ví co...chvástá se tím, jakej je umělec a pak borce bez sebemenšího studu vytetuje jen nápis v podobě obtisku a ještě ji výběr s nadšením schválí...tomu teda říkám umění! A mezi náma...ty jeho portréty taky stojí za hovno...viděla jsem zdařilejší výtvory. A i když on jako správnej tatér, je v podstatě taky jeden velkej obrázek, nemůžu ani tuto práci pochválit, protože vlastně ani není vidět, co na tom těle má. Jeden velkej flek na mě dojem rozhodně neudělal. Náznaků v průhěhu filmu je dost, takže pointa mě neohromila a ten úplnej závěr byl spíš k pousmání...jasně, v hororu je totiž možný všechno. O hereckých výkonech nemluvě. Dvě hvězdy za prostředí a trochu toho mučení... stejně si ti uječení američtí zmetci nic jinýho nezasloužili... I když momentálně novýho tatéra sháním, vím, že sem rozhodně nepůjdu :-) I když se nemůžu zbavit dojmu, že toho chlapíka odněkud znám... ()

Rathalos

Tak do Litvy v zivote nepojdem,tazko uverit tomu,ze je to natocene na zaklade skutocnej udalosti,navonok tetovacie studio,no niekde v zakuti hrozne miesto mucenia,skveli zaporaci v podobe Roberta LaSarda a Sary Fabel,pri pohlade na nich ma clovek respekt,ale aj vela krasnych zien,nahoty,taktiez gore efekty vyborne,cize nemam co dodat...:-) ()

Hapretor

Ničím překvapující "horor" jen na zabití času. Ono se snadno odhadne, co se stane. Ale nutno uznat, že LaSardo zahrát hajzly a psychopaty umí. ()