Osem mladých ľudí mieri do oblasti Jura vo Švajčiarsku, jedlo a stany maju so sebou v dodávke. Je jeseň a to je práve sezóna magických húb, ktoré tu rastú a sú tiež dôvodom ich výletu. Po pár problémoch prichádzajú na opustené miesto hlboko v lesoch, stany sú rozložené, huby pozbierané a keď sa zotmie, párty začína. Všetko je v poriadku dovtedy, než si jeden z mladíkov ide vziať ďalšie pivo a vráti sa s krvavou, dobitou tvárou. Nevedia čo sa stalo, ale potrebujú zohnať pomoc. Akonáhle zistia, že ich auto má prepichnutú pneumatiku a mobily nefungujú, vydajú sa hľadať záchranu na neďalekú usadlosť. Ale to je práve miesto, kam nemali ísť... (nessbeal)

George Stobbart

Síce trochu otrepaná, ale parádne pozerateľná švajčiarsko-rakúska prírodná vyvražďovačka. Partia mladých výletníkov sa po skonzumovaní halucinogénnych húb zamotá v lesoch a pred zlým počasím sa ukryjú na neďalekej usadlosti, kde ich už očakáva vražedná noc. Nejdem skrývať nadšenie; bolo to napínavé, atmosférické, nápadité, krvavé, zručne natočené a disponujúce pútavým vizuálom, ktorý viac krát ponúkol lahodné, široké zábery, kde si človek mohol sám vybrať na čo sa chce pozerať. Občasne sa objavili aj menej dôležité úkazy, vyložene na 3D efekt a oko potešilo aj nenápadné striedanie kamerových filtrov, podľa toho kde sa film odohrával. Za vydareným vizuálom našťastie nezaostala ani hudobná stránka, ktorá slušivo podtrhla napínavú atmosféru. Záverečné rozuzlenie je síce trochu rozporuplné a môže (ne)milo prekvapiť, pokiaľ divák pri pozeraní až príliš nerozmýšľa a iba si užíva hororovú jazdu. Mne to nevadilo, ale obyčajnejší koniec by som uvítal viac. Každopádne ide o podarený hororík, ku ktorému sa časom určite vrátim. ()

LIVINGDEAD

Při sledování filmu jsem pil archivní moldavské víno Kagor a tak nevím, zda nemělo vliv na mou kritiku. Viděl jsem verzi One Way Trip 3D.BDrip.1080p.NOLIMITS-TEAM. Krásný obraz, skvělý zvuk, perfektní ruský dabing a dobré herecké výkony. Takže jsem byl do filmu opravdu zažraný. Film doporučuji!! 80% ()

ricci.s

Kvalitný horor, ale dosť neoriginálny. Pri tých lesných a podobných vyvražďovačkách to síce nie je nič neobvyklé, no v tomto prípade by sa dal film považovať za pomerne detailnú variáciu na írsky Shrooms, pretože dosť veľa pasáží bolo až podozrivo podobných (dokonca som sa počas projekcie odbehol ubezpečiť, či niekde nefiguruje meno Uwe Boll). Nakoniec práve ten fakt, že "presne toto tu už bolo" mi bráni dať plný počet. Našťastie sa dej nekoncentruje len na halucinogénne hríbiky, ale rýchlo prehupne do exploiťáku, v ktorom je partička teenagerov masakrovaná jednou psychopatkou a jej tatkom. Druhá polovica hororu je vlastne typický boj o život s mnohými napínavými momentami a slušným gore. Postavy fajn, kamera pekná, ku koncu je tam už viac akcie ako by bolo treba, ale to mi nevadilo. Výborný výber hlavnej záporáčky! Keby v tom filme nemala polovicu tváre v prdeli, bola by naozaj pekná, navyše bola chladnokrvná ako má byť. Záver ma však vôbec nepotešil, pretože som ho čakal (a v kútiku duše dúfal, že to neskonči presne takto). ()

Kudly4

Příšerný. Čekal jsem, že by to mohlo být stejně dobrý, či lepší než Shrooms. Vůbec. První vražda přijde skoro až po hodině !! Nudnější už to bejt opravdu nemohlo a nezachrání to ani pár ''gore'' scén v závěru. Postavy úplně o ničem a to finále, bylo pěkně debilní. ()

Dellamorte

Ja by som sa teda úplne vykašlala na porovnávku so " SCHROOMS ale skôr si poplakala nad nemohúcnosťou zainteresovaných .Tie pripálene filmové ničoty o pármiestnej čriede middle / teen bytostí, nasekaných do auta a pred návštevou lesa , pár pív , goddfeel / badfeel , pošuk sa nájde a keby ee, tak sa konkurzom vymodeluje. Zabalím to do tmy a postarám sa o záverečné inferno ( v tomto prípade geniálne mizerné ) A keď som videla ten príklep do pivnice, čakala som už len na ďalśiu narážku - prišla - vypichnuté oko - nič Ti to nehovorí ? ( E.D.2 ) Tieto snímky sú mizerné a pokúšaju divácku trpezlivosť. Ja jej už ale veľa nemám. ()