Máš minutu!

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2011, 70 min

Velkolepý soutěžní pořad je postaven na disciplínách, které si každý může zkusit doma. V každé z epizod soutěžící musí čelit deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Stojí to pevné nervy, vydržet a dojít až k milionu. (oficiální text distributora)

st.jim

Naprostá debilita, která ničím nezaujme. Pokud se vyskytne nesympatický soutěžící (což bývá dost často), tak je pořad nekoukatelný. ()

latvar

Dnes jsem viděl první díl a myslím si, že tento pořad nemá velký potenciál a nemá do budoucna, co nabídnout a dlouho se neudrží na obrazovkách. Genzera a Suchánka mám rád, ale tohle je pod jejich úroveň a nedovedou tu lidi pobavit, měli by změnit prostředí. ()

U.Tarare

Dvojici Suchánek - Genzer mám rád, jenomže jako baviče. Tady prostoru pro vtip moc není a jako moderátoři se do pořadu vyloženě nehodí. Obsah pořadu není špatný, ale ta forma je víc než mizerná. ()

bari68

Celkom zábavné, napínavé, ale bohužiaľ o žiadne zásadné oživenie na televíznych obrazovkách sa nekoná. ()

Stružák

Jako pětiminutová šou do cirkusu se zapojením diváků by úkoly mohly mít úspěch, hodinu se na to však dívat nedá - natož opakovaně. Hřebíkem do rakve jsou pak samotní moderátoři, kteří působí spíš trapně, než vtipně. ()

Paity

Něco na způsob dovednostního Chcete být milionářem, jen s tím rozdílem, že tohle není napínavé, ale o to více je to trapné. ()

Oyer

Kladné pozitivum této soutěže je především to, že Genzer a Suchánek, kteří nás sice soutěží provázejí, přesto nejsou středem pozornosti. Jejich často trapný humor jde konečně do ústraní. Narozdíl od show, ve kterých si zvou hosty, kteří se vůbec nedostávají ke slovu na úkor trapného kdákání Geňy a Suchánka je tu soutěž, kde pozornost poutá někdo jiný. To že jde většinou o lehkomyslné soutěže s chabým doprovodem je už stránka jiná... ()

Rekpet

Takové nemastné, neslané... Pokud to chcete jen sledovat, budete se zaručeně nudit, pokud ale máte možnost si ty úkoly i zkoušet, budete se skvěle bavit. Bohužel, to je možno jen v ojedinělých případech a tudíž tento seriál není něčím, co by mě zaujalo. Nezaujali mě ani soutěžící, přijdou mi příliš "umělý". ()

LukyNike

Genzer a Suchánek umějí bavit, ale moderovat takýto pořad opravdu ne. Už nevím čeho se dočkám příště. Úkoly o ničem a soutěžící jakbysmet. A ještě to otravné představování úkolů. 1*. ()

Novom

Koukat se na to dá, ale jen v případě, že je na jiném programu zrovna reklama. Viděl jsem asi 3 úkoly... Co na to říct, v Hodině pravdy mají týden na přípravu a většinou se naučí i něco nového (jízda na jednokolce, hlasy ptáků...), tady se jedná o úkoly, které jsou možná tak dobré na vesnickou zábavu pro pobavení již přiožralých kamarádů, ale ne do televize. 3/10 ()

AndreyCSFD

Soutěž, která svým formátem brzy nudí. Takový hopsací milionář. Moderátorské duo je i po dlouhých letech spolupůsobení nesehrané a nesympatické. Oba jsou už na vtípky staří a pohled na ně není taky zrovna příjemný. Chybí jim moderátorský um, empatie a přátelskost k soutěžícím. Jediné, co mě dostalo byl fakt, že studio a hlášení úkolů je inspirováno TRONem (za to ta hvězdička). ()

Luk Skywalker

Připomíná mi to Hodinu pravdy, kdysi jsem sledoval každý díl a pak mě to přešlo. S tímto pořadem to vypadá podobně. K moderátorské dvojici - na tento pořad by stačil jeden moderátor, jak je to v případě Hodiny pravdy. ()

inutihar

Vysoký potenciál zabitý tragickým provedením. Škoda, že žádná česká (evropská) TV nezkusí licencovat nějakou japonskou TV soutěž. ()

hororwatch

Trapná imitace Hodiny pravdy, která běží na ČT 1 mixnutá s pořadem typu Chcete být milionářem. Nezachraňuje to ani Genzer se Suchánkem, kteří už začínají být okoukaní. ()

mala_kea odpad!

Ani během hodiny jsem nepochopil autorův záměr. Jestli chtěl Sokol z tohoto vyždímat nějaké prachy, musel by zapomenout na starou školu vnést do toho trochu svěží vítr. Tyhle staré prdy vážně nikoho nebaví. ()

vrata.zami

Další pitomá reality show s již dobře známým tématem. Něco nacvičit a pak něco udělat. Paradoxně mě nejvíc na tom všem štvou ty zvuky. Ta debilní nudná hudba, klakson na začátku prostě člověka z toho za chvilku začne jebat, je to něco jako když si budete dokola pouštět baby od Justina Biebara, taky vám to možná zezačátku přijde jen pitomý, ale pokaždý, když to musíte slyšet je to otravnější a otravnější. Námět není špatnej, ale bohužel nedodali správné ingredience. ()