Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

Klay

Smutné i vtipné a v každém záběru zcela přirozené a upřímné. Jeden z těch filmů, které mi dávají záminků nesnášet české filmaře stěžující si na nedostatek peněz. Do naha! dokazuje, že skvělí herci a pečlivě vybroušený scénář ke kvalitní evropské komedii úplně stačí a ani tolik nevadí, že děj je šablonovitý a dokonale předvídatelný. ()

dehlie

veľmi dobrá britská komédia s mojim obľúbencom- robertom carlyleom, ktorého som videl po roliach bagbyho a hitlera konečne v mierumilovnejšej postave. ()

Angie91

Moje první erotika :o)) na kterou jsem tajně chodila k televizi a mezi prsty, se zatajeným dechem jsem sledovala jak to 4 páni umí pořádně rozjet a nemusí to být žádní fešáci typu Brada Pitta nebo jiného seladona. Mě se vždy chtělo z britského humoru trochu brečet a tady jsem opravdu slzela smíchy. A už jen kvůli závěrečné scéně bych si tenle film mohla pouštět pořád dokola. ()

Mikino00

Ale jo, sympatická komedie o různorodých lidech, které dožene nezaměstnanost ke krajnímu řešení, vtipné situace na sebe nenechají dlouho čekat. Carlyle je výborný, ostatní mu zdárně sekundují a tak odpustíte i ten americký příběh a konec. ()

Garch

Bílých vdov a Do naha zase tolik Angláni nemají. Jsou to filmy, na které se podíváme i za pár let :-) ()

WayDott

Taková hořká komedie :-D Alespoň jsem se dozvěděla, že ve Flashdance používá špatný plyn a ty sváry jí nebudou držet :-D ()

simply

Jeden z těch filmů, který můžu vidět několikrát za sebou a pořád ho mám stejně ráda. Úžasní herci v čele s Robertem Carlylem, můj milovaný britský humor a nesmrtelná scéna s Donnou Summer. ()

mira007

Britská hořká komedie o nezaměstnaných, kteří se v zoufalství stanou striptéry, aby měli aspoň nějaký příjem. Něco mezi komedií a sociálním dramatem, které bylo ve své době trefou do černého a stal se z něj nejvýdělečnější britským filmem, což mu možná vydrželo dodnes. Inspirováno skutečnou událostí a dokonce podle něho vznikl i muzikál který se u nás hraje i v těchto dnech ( teď např. v Mladé Boleslavi, v Brně, Plzni... ), ale mně to přišlo jako průměrný film, ikdyž kvalitní po všech stránkách, tak nějak nemusím tyhle posmutnělý komedie. ()

cherita

"Je tu nápis KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO!" "Jo a taky je tu napsáno zprostředkovatelna práce a kdy jsi tu naposled narazil na nějakou práci?" Přesně kvůli takovým filmům mám ten ostrovní humor tak ráda. Velmi vtipná komedie, byť na vážné téma, které opakované zhlédnutí neubližuje a která má tolik nezapomenutelných scén jako žádná jiná. Třeba když hlavní hrdinové ve frontě na úřadu práce nenápadně podléhají hitu Donny Summer nebo Flashdance coby instruktážní video. Každý si něco najde. ()

Emzet

Pro mě docela průměrná komedie, jejíž všobecnou oblibu tak nějak nechápu. A to mám Angličany a jejich humor hodně rád. Asi to bude tou nechutně patetickou otec-syn linkou... ()

ursinko

Kino 1. Máj 20.2.1998 - Trpká, ale komédia o chlapoch, ktorí sa nakoniec nehanbili ukázať všetko.. videl som film aj pred necelým mesiacom a bavil som sa opäť kráľovsky... V časoch prvého videnia sme s partiou priateľov preberali, že ak niekedy prídeme všetci o robotu, o jednom kšefte by sa vedelo... ()

wampire23

Túto britskú (dosť čiernu a suchú) komédiu milujem odkedy som ju prvýkrát videl. A odvtedy mám slabosť pre Roberta Carlylea. A neprestala ma baviť ani po niekoľkých zhliadnutiach, čo je znakom jej vysokej kvality. ()

JK-Stinger

Nebýt Roberta Carlylea, ani by mě nenapadlo se podívat na film, který má být údajně o pánských striptérech. Musím ale uznat, že jsem byl mile překvapen touto originální britskou komedií, která je úplně jiná, než často trapné americké paskvily. Ať si říká kdo chce, co chce, anglický humor má svoje ohromné kouzlo a ani nemusí být tak zvrácený jako třeba u Little Britain, nebo Monty Pythonů. ()

Mortemiss

Smutná, ale přesto komedie. Nechyběl tomu vtip a je to jeden z mála filmů, kde se před televizní obrazovkou svíjí polonazí chlapi a né ženy. Proto dávám 90% ()

majec4

Ja sa riadne cudujem, ze som sa k tomu filmu dostal az teraz, aj to vdaka DAJTO. Velmi funny komedia, ktora sa odohrava na pozadi socialnej katastrofy v Sheffielde. Tragicke osudy su proste najvhodnejsie do podobnych filmov. Bavilo ma to od zaciatku, az po fakt skvele finale. Vyber hercov bol trefny a kazdy sa mi tam hodi. Premyslal som o plnom pocte, ale predsa k dokonalosti nieco chyba. Rad si to vsak pozriem znovu. ()

kamil.i

Viac ako rýdzu komédiu predstavuje Do naha! skôr sociálnu drámu s absurdne komickým nápadom zaobalenú do odľahčeného hávu. Tak či onak je to výborne zahraný kvalitný film s pamätnými postavami a momentmi, ktorý si napriek akejsi svojskej neohrabanosti zaslúži svoje miesto v britskej kinematografii. ()

Lúca

Hodně vtipný kousek, který dementuje tvrzení o suchém anglickém humoru. Problém chudoby a nezaměstnanosti není vůbec zlehčovaný.Ti z vás, kteří očekávají stárnoucí muže, kteří dělají vše pro rodinu a to i přesto, že se to k jejich věku nehodí si určitě přijdou na své. Do naha! je komedie, která rozesměje, ale donutí i přemýšlet. Kam až je člověk ochotný zajít, když je bez peněz? ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson