Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

Zombo

Další britská komedie s vážnějšími, lehce depresivními, avšak šikovně zasazenými vsuvkami, u které jsem se zase jednou pořádně pobavil a ani na chvíli nenudil, hlavně díky hereckému obsazení striptérů (Carlyle po Trainspottingu opět zabodoval) a střízlivě vtipným situacím. ()

HonzaMag

Povedená britská komedie, které jsem se trochu obával vzhledem k hlavní zápletce. Sdílím obavy Tosima, aby nevznikl remake made in USA ... ()

Tyna31

Můj další, velmi oblíbený snímek. O partě normálních chlapíků, kteří rozumu ani krásy moc nepobrali mě vždycky dokonale pobaví. Závěrečný striptýz nemá chybu. ()

gemi

Do naha! je hořká komedie, jejíž obsah je dnes aktuálnější než kdy před tím. Nečekejte žádnou řachandu, protkanou lacinými fórky. Pravdou je, že při scéně ve frontě, kdy se začali pánové tak nějak instinktivně vrtět v rytmu Hot Stuff, jsem se smíchy málem udusil. ()

BDMarty007

Když jsem viděl explikaci, obával jsem se, že to bude trapná pitomost a hodně jsem se zdráhal to vůbec shlédnout. Ale to by byla chyba! Výborná komedie, kdy jsem se sice asi ani jednou nesmál, že bych se za břicho popadal, ale dostala mě do výborné nálady a s úsměvem na tváři jsem vydržel 91 minut. Není to žádná volovina, ale hluboce lidský příběh, velmi citlivě a mile natočený. Člověk se nemůže ubránit sympatizování s hlavními hrdiny a když šli do finále držel jsem jim palce a fakt bych si asi taky byl koupil na jejich show lístek a chtěl být u toho. Kromě toho, že je to zábavné, je to i dobrý náhled do reálií života v severoanglickém průmyslovém městě a uvědomění si dopadů nezaměstnanosti do osudů lidí. Výrazovými prostředky je to typicky britský film, takový daleko civilnější, syrovější a opravdovější, než kdyby tentýž příběh přišel z hollywoodské produkce. Bez patosu a trapností, se skvělým smyslem pro humor. ()

Brinkley

Pro mě tedy jednoznačně zklamání. Na uvedený žánr jsem se až moc málo bavila a sociální tématiku dokáží Britové zpracovat mnohem lépe. ()

Ceberus

Carlyle mě kdysi zaujal velmi zajímavou komplikovanou postavou doktora Rushe ve Stargate Universe, tak jsem ho chtěl vidět v nějaké jiné roli - a role v komediálním filmu je rozhodně něco totálně jiného než Rush. Na druhou stranu se v tomhle filmu nikdo nemusel kdovíjak ksichtit nebo dělat ze sebe idiota, protože (snad až na scénu ze začátku s dámami na pánských záchodcích) jde o celkem rozumný humor, který má relativně daleko od různých pubertálních komedií, což je tak trochu zázrak, když tématem filmu je nahota a striptýz. ()

Miksa

Co všechno dokáže pár chlapů z malého nezaměstnaného britského města udělat pro peníze. Třeba striptýz. Tohle není žádný mistr Bean nebo Blbý a blbější. Full Monty je vtipné díky tomu, že se dá uvěřit, že něco takového se mohlo stát a o to jsou dané situace komičtější. Upozornění: U filmu se nebudete smát po celou jeho délku! ()

winstonik

Nezamestnaní a bez prachov, to je dosť dobrý dôvod na mašľu, ale aj na získanie odvahy zmeniť to i za cenu veľkého rizika. Jeden z mála naozaj vydarených pohľadov na pozadie britskej hospodárskej krízy, na nefalšované osudy "obyčajných" ľudí. Tento film priviedol do záchvatov smiechu aj cnostnú dámu, moju staršiu príbuznú. Bravo! ()

xladojx

Typický příklad toho, že se můžou američtí tvůrci komedií snažit jak chtějí, ale ve většině případů budou svými britskými kolegy rozcupováni na kousíčky, tedy aspoň v mém žebříčku... ()

Schweinhund

Tak tohle má být nejúspěšnější britská komedie všech dob?! Tak teda zaplať pánbůh,že nejsem Brit.A taky mě potěšilo,že Češi nejsou v hodnocení a podobných anketách o komedii století úplně tím nejstupidnějším národem. ()

Stanix

Neobvyklá zápletka této britské taškařice a sqelý Carlylův sarkasmus dodávají filmu neobvyklou příchuť, při níž se opravdu nudit nelze. ()

joelly01

"Baby take off your coat.... reaaaaaaal slowwwwww" Vtipna komedie s charismatickym panem Robertem. Fakt. Vtipna komedie. To se ted v posledni dobe taky vidi malokdy. No, ja na tom byla v kine asi pred sto lety, ale uz tehdy se mi to strasne libilo, ted po dekade jsem si dala repete a libilo se mi to zrovna tak. ()

papadoce

Robert Carlyle je navždy nezabudnuteľný psychopat Begbie z Trainspottingu, ale že vie zabaviť ako striptér, to som odpadol. Britský humor, ťažký humor a nie pre každého. Úvod jak z publicistického magazínu za čias ČSSR a po poslednej titulke prudký skok do reality. Už úvodná myšlienka musí byť citovaná “Tati to je krádež.” “Nie, to je odstránenie nepotrebných vecí.” Do naha! je ťažká komédia o krutej realite malých miest s obmedzenou možnosťou práce. Humor je skôr drsný, miestami až čierny a nie je pre prvoplánových smieškov. Je dokonca vcelku inteligentný. “Potrebujem obecenstvo.” “Potrebuješ doktora.” Ja som si konkurz Koňa musel pustiť dvakrát a skoro som si cvrkol. A viete, čo je na tomto filme najlepšie? Že to potom skúsite v kúpeľni aj sami a poteší vás to 😁. Prekvapilo, pobavilo, rád sa k tomu vrátim po čase. Palce hore. ()

brectule

Souhlasím s tím, že tentokrát Britové skutečně " Amíkům" ukázyli, jak se to má dělat. Hned vedle bezvadného humoru se mi film "Do naha!" vryl do paměti skutečností, že jsem byla poprskána smíchy od své kamarádky, když ji pobavila scéna, kdy to vypadalo (její slova): "Že "Zrzavej" to bude dělat s "Kládou"!:) ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson