poster

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

 • USA

  The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

 • Slovensko

  Hrôza v Connecticute 2: Duch Georgie

 • Velká Británie

  The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Je těžký, když ti lidi nevěří, že jo ?!" Navzdory zdejšímu hodnocení Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie, pro níž používám hravě obsažný pracovní název Jedna, dvě, pan Gordy jde, rozhodně platí za nesmírně osvěžující duchařinu a především za víc než dobře řemeslně zvládnutou žánrovou prácičku debutanta na režisérské židli Toma Elkinse, který v sobě střihače nezapře ani omylem.. Ten se totiž, což velmi oceňuji, ani při pasážích s rozkládajícími se duchy, kdy by se to přímo nabízelo, neuchýlí k samoúčelnému explicitnímu bordelu, a využívá svoji nejsilnější stránku, totiž brnkání na nervy v místy neskutečně gradujícím snímku prověřenými triky v podobě nervózního střihu, invenčního snímání či hry se světlem, to vše šikovně podepřené nejen zvuky, ale i parádním soundtrackem, díky čemuž mu sežerete i to finále, kde ten zprvu originální mix duchařiny a potenciálně silného tématu převaděčství poněkud zaskřípe.. Opravdu až nečekaně dobrý snímek, v což jsem upřímně po výborném předchozím filmu, když však oba příliš mnoho společného skutečně nemají, ani nedoufal, tvůrci vzhledem k omezenému rozpočtu učinili velice inteligentně natočenou záležitostí, kterou táhne vysoko nad průměr zejména přímo skvostný přesvědčivý výkon Emily Alyn Lind coby Heidi, která dává vzpomenout na kreaci Drew Barrymore v legendárním E.T. Mimozemšťanovi..(8.9.2015)

 • venison
  *

  Naprostá krávovina, která nemá s pořádným hororem nic společného.. Děj je dost na prd a jediné, co má podkreslovat tíživou bububu atmosféru jsou záběry duchů, kteří se bezmyšlenkovitě plíží kolem.. Závěrečná pointa byla jasná asi po 10 minutách filmu.. S jedničkou má spojitost jen první část názvu.. Na tohle koukat je fakt ztráta času..(25.11.2013)

 • dainio
  ****

  Velké množství lekacích scén, výjevů a všudypřítomného napětí mě utvrdilo v názoru, že druhý díl je lepší než první. Hodnocení zde je dle mého názoru částečně dáno faktem, že pokračování nemá nic společnýho s jedničkou. A pravda je taková, že opravdu spojitost je marno hledati. Ale když si tím nebudete lámat hlavu, dostanete velice slušný horor, který Vás několikrát orosí potem. I dějová linie je zajímavá. Hlavně to, jak zasahuje do historie.(9.11.2013)

 • kubqo
  ****

  Asi som tu jediný komu sa páčila viacej dvojka ako jednotka. Pre mňa bol tento film kvalitnejší ako jeho predchodca, hlavne čo sa týka lakačiek, ktorích bolo aj 3x viac ako v jednotke. Príbeh síce nebol až taký kvalitný ako v jednotke, ale stále to malo niečo do seba. Od dvojky som nič nečakal a celkom ma aj prekvapila :)(21.4.2013)

 • *CARNIFEX*
  **

  Niektorí ľudia, ktorí prídu na svet s plodovou blanou bývajú obdarený mimoriadnymi schopnosťami počuť či vidieť veci ktoré sú pre iných záhadou. Lisa je jedným z nich. Snaží sa ich však potlačiť liekmi. Nakoľko sa jej to nedarí, ďalším krokom je zmena prostredia. Nie je však jediným členom rodiny, ktorý má tento dar a presun do starého opusteného domu na okraj mesta je len štartovacím motorom nového sledu udalostí, ktorý odkrýva temnú minulosť pozemku v okolí. Toľko duchov či prízrakov na meter štvorcoví som hádam ešte nikde nevidel. Snaha o vybudovanie "správnej" atmosféry od prvej minúty filmu sa režisérovi uprieť rozhodne nedá. Ani lakačky, ktorých je taktiež viac než dosť neboli najhoršie. No jedno staré príslovie hovorí: "Menej je niekedy viac", čo sa v tomto prípade potvrdilo na 100%. Som, ale rád, že som to videl, lebo vysloveným sklamaním tento horor nebol. Fanúšikov si nájde - 50%.(17.2.2013)

 • - Na začiatku filmu sedí mama na posteli a v kúte miestnosti vidí ducha. Pri zábere na jej tvár vidno, že ma červené oči a tečú jej slzy. V ďalšej scéne, keď vojde jej dcéra do izby, má už oči normálne a suché. (DJ Rocco iNc)

 • - Natáčení probíhalo v Baton Rouge v americkém státě Lousiana a ve městě Winnipeg v kanadské Manitobě. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace