Neodolatelná

Einfach Unwiderstehlich

Neodolateľná

Komedie / Romantický / Fantasy

USA / Německo, 1999, 92 min

Jedním z mála kladů tohoto snímku je bezkonkurenčně nádherná (nebo spíše skutečně neodolatelná) Sarah Michelle Gellar která podává ostatně jako vždy velmi solidní výkon, což je ovšem klad velice podstatný. Tento film sice patří mezi průměrné romantické komedie ale má celkem zásadní výhodu oproti jiným a to podařené obsazení sympatickou hlavní dvojící která i přes nepřiliž dobrý scénář zachraňuje co se dá a popravdě jsem se u něj, hlavně díky nim v některých chvílích i docela bavil což je ve srovnání z jinýmy romantickýmy filmy u kterých trpím nudou docela jasný důvod proč si tři hvězdičky určitě zaslouží!(3.1.2010)

Ale až také zlé to nebolo. Scenár, hoci práve najoriginálnejší a najlepší nie je, občas vychrli nejaký ten dobrý dialóg či vtip. Hlavne dialóg medzi Sarah Michelle Gellar a Seanom Patrickom Flanerym o tom, ako často myslia muži na sex je dobrý a vtipný. A tu musím vyzdvihnúť, že obaja hlavní predstavitelia hrajú úžasne. Z oboch neidú spustiť oči (zo Sarah dupľom!).(15.1.2006)

Tak co jen s tím? Nebýt tam ty rádoby cool fantasy prvky, které tento snímek srážejí by se jednalo o nadprůměrnou romantickou komedii. A že vtipných momentů se najde víc než dost. SMG hraje dobře, ale stejně jí radši než s vařečkou uvidím s dřevěným kolíkem v ruce. Amanda Peet ve své nejotravnější roli vůbec. Vypustit jí a fantasy prvky, upravit trochu scénář bylo by to skvělé. Takhle bohužel. Řekl bych trochu promrhaná příležitost na dobrý film.(30.12.2009)

• Stegr

40% - Nenáročná, okouzlující blbůstka, od které nesmí člověk naprosto nic očekávat. Stačí vypnout a sledovat, jak Sarah s pomocí snad kouzelného kraba blíže nevysvětleného původu a snad kouzelných náušnic po mamince vaří skvělá jídla a také jak najde muže svého srdce. Vysloveně jsem si ten film užil... :)(10.2.2008)

• suzanne1997

Tenhle film se v některých okamžicích dá předvídat, moc se mi nelíbilo to zpracování, mohlo to být uděláno jinak, ale podstata byla dobrá. Pokud bych napsala, že se mi líbil a byla jsem s ním naprosto spokojená, to ne, na tomhle filmu hledám pořád něco, co pochválit, vyzdvihnout, kvůli čemu by se na něj měl někdo podívat, ale nevím, pořád tomu něco chybí, ale přesto, ten sál na konci, ta scéna, kdy si uvědomil, že ona je pro něj ta pravá. Pokud bych to měla shrnout, podstata tady nějaká byla, zpracování, myslím tím prostředí a zasazení děje - ušlo a ten krab, tak tomu bych jako jedinému v celém filmu udělila pět hvězdiček, díky němu totiž získala své kuchařské umění. Doporučovat tento film nebudu, dokonce jej ani nebudu vyvracet, ale divák by se měl připravit na slabší film se spoustou hluchých či nedořešených míst.(12.10.2014)

• - Původně se měl film jmenovat „Vanilla Fog“. (Pumiiix)