Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Amanda Sheltonová zdědila po matce, která byla vyhlášenou kuchařkou, věhlasnou stylovou restauraci Jižní kříž. Na rozdíl od ní však není obdařena kuchařským talentem, a tak přes veškerou její snahu klesá prestiž, kterou si podnik udržoval už od počátku 70. let, a pomalu se dostává do potíží. Navíc majitel domu zvýšil nájem a obchody nejdou tak dobře, jak by měly. Naštěstí i Amanda má anděla strážného. Jednoho dne se k ní přitočí na tržnici neznámý muž a vnutí jí koš s kraby. V kuchyni jeden z krabů uteče, ukryje se v polici a probudí své magické kouzlo. Mimo jiné způsobí, že se Amanda zamiluje na první pohled do pohledného, sebevědomého manažera Toma Bartletta, který pracuje pro společnost Jonathana Bendila a chystá se v nedalekém obchodním komplexu slavnostně otevřít další čtyřhvězdičkovou restauraci... (TV Nova)

(více)

Recenze (62)

jhr 

všechny recenze uživatele

Jedním z mála kladů tohoto snímku je bezkonkurenčně nádherná (nebo spíše skutečně neodolatelná) Sarah Michelle Gellar která podává ostatně jako vždy velmi solidní výkon, což je ovšem klad velice podstatný. Tento film sice patří mezi průměrné romantické komedie ale má celkem zásadní výhodu oproti jiným a to podařené obsazení sympatickou hlavní dvojící která i přes nepřiliž dobrý scénář zachraňuje co se dá a popravdě jsem se u něj, hlavně díky nim v některých chvílích i docela bavil což je ve srovnání z jinýmy romantickýmy filmy u kterých trpím nudou docela jasný důvod proč si tři hvězdičky určitě zaslouží! ()

Lowe 

všechny recenze uživatele

Krásný romanticko-kouzelný příběh o dívce co umí vařit kouzelné jídlo a hlavně o lásce dvou lidí, které toto kouzlo spojí dohromady. V hlavní roli s kouzelnou Sarah Michelle Gellar. Film se mi moc libil, pěkný příběh, skvělé písničky a kompilace komedie a fantasy chutnala opravdu jako nějaký magický pokrm. ()

Reklama

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Tenhle film se v některých okamžicích dá předvídat, moc se mi nelíbilo to zpracování, mohlo to být uděláno jinak, ale podstata byla dobrá. Pokud bych napsala, že se mi líbil a byla jsem s ním naprosto spokojená, to ne, na tomhle filmu hledám pořád něco, co pochválit, vyzdvihnout, kvůli čemu by se na něj měl někdo podívat, ale nevím, pořád tomu něco chybí, ale přesto, ten sál na konci, ta scéna, kdy si uvědomil, že ona je pro něj ta pravá. Pokud bych to měla shrnout, podstata tady nějaká byla, zpracování, myslím tím prostředí a zasazení děje - ušlo a ten krab, tak tomu bych jako jedinému v celém filmu udělila pět hvězdiček, díky němu totiž získala své kuchařské umění. Doporučovat tento film nebudu, dokonce jej ani nebudu vyvracet, ale divák by se měl připravit na slabší film se spoustou hluchých či nedořešených míst. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

No, páni, některé prvky tu ze začátku byly docela fajn. Třeba ani ten krab není vůbec špatný. Jenže pak se z toho stala nepříliš zajímavá romantika z prostředí o vaření, kdy bych se i klidně vsadil, že nějaké to vaření se tu dělá i celkem špatně. Nejhorší je ale moment, kdy se hlavní postavy líbají a vznesou se. Zápletka se zde láme a je z ní opravdu hloupost. Tohle měl být dějový zlom, kdy láska dostává problémy, ale je to tak banální a ohrané, že to prostě nemá ten správný šmrnc. Pokud se do té doby dalo na snímek dívat, pak už je to pořádně nepovedené. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Extrémně nepodařený film. Velice se divím, že se do něho dala zlákat zajímavá herečka Sarah M. Gellarová. To snad asi nečetla scénář protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Ona sama je bezvýrazná jako strašilka a to celé platí o zbytku filmu. Zážitek, který nedoporučuji ani skalním příznivcům nadějné Sarah M.Gellar. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Původně se měl film jmenovat „Vanilla Fog“. (Pumiiix)

Reklama

Reklama