Neodolatelná

Einfach Unwiderstehlich

Neodolateľná

Komedie / Romantický / Fantasy

USA / Německo, 1999, 92 min

Krásný romanticko-kouzelný příběh o dívce co umí vařit kouzelné jídlo a hlavně o lásce dvou lidí, které toto kouzlo spojí dohromady. V hlavní roli s kouzelnou Sarah Michelle Gellar. Film se mi moc libil, pěkný příběh, skvělé písničky a kompilace komedie a fantasy chutnala opravdu jako nějaký magický pokrm.(10.4.2014)

• kingik

Extrémně nepodařený film. Velice se divím, že se do něho dala zlákat zajímavá herečka Sarah M. Gellarová. To snad asi nečetla scénář protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Ona sama je bezvýrazná jako strašilka a to celé platí o zbytku filmu. Zážitek, který nedoporučuji ani skalním příznivcům nadějné Sarah M.Gellar.(18.2.2009)

Ale až také zlé to nebolo. Scenár, hoci práve najoriginálnejší a najlepší nie je, občas vychrli nejaký ten dobrý dialóg či vtip. Hlavne dialóg medzi Sarah Michelle Gellar a Seanom Patrickom Flanerym o tom, ako často myslia muži na sex je dobrý a vtipný. A tu musím vyzdvihnúť, že obaja hlavní predstavitelia hrajú úžasne. Z oboch neidú spustiť oči (zo Sarah dupľom!).(15.1.2006)

Hŕstka fantázie a dobrých hereckých výkonov, štipka gýču a to celé okorenené humorom a nakoniec nám z toho vznikla sladká neodolateľná romantická rozprávočka. Podobné filmy Iba na objednávku, Recept na lásku, Recept na pohromu, Sladká láska.(28.2.2010)

Jedním z mála kladů tohoto snímku je bezkonkurenčně nádherná (nebo spíše skutečně neodolatelná) Sarah Michelle Gellar která podává ostatně jako vždy velmi solidní výkon, což je ovšem klad velice podstatný. Tento film sice patří mezi průměrné romantické komedie ale má celkem zásadní výhodu oproti jiným a to podařené obsazení sympatickou hlavní dvojící která i přes nepřiliž dobrý scénář zachraňuje co se dá a popravdě jsem se u něj, hlavně díky nim v některých chvílích i docela bavil což je ve srovnání z jinýmy romantickýmy filmy u kterých trpím nudou docela jasný důvod proč si tři hvězdičky určitě zaslouží!(3.1.2010)

• - Původně se měl film jmenovat „Vanilla Fog“. (Pumiiix)