Návrat do městečka Salem's Lot

• Austrálie

Horor

USA, 1987, 101 min

• dozana

Co to bylo?....To musela bejt nějaká stupidní parodie na horory. Z Kingovým Salemem to vlastně nemá vůbec nic společného jen ten název. Hlavní hrdinové jsou opravdu k smíchu, jak já se u tohohole filmu z plna hrdla zasmála, vlastně jsem se chlámala od začátku do konce. Tak stupidní film jsem dlouho neviděla. Upíři si říkají dobré jitro a jdou spát....??. Hlavní hrdinové jsou tak tupý, že to až bolí. Mělo smysl tohle točit??(20.4.2009)

• Phobia

Tak tohle je úplně první horror, který jsem kdy viděla. Běželo to na polském nočním kině, bylo mi 10 let a nechápu, jak se stalo, že jsem byla u TV sama a nikdo mě nevyhnal. Húú, upíři, tolik krve, upíři hořící na slunci - super! - byla jsem jednoduše nadšená. Naprosto nepochybuji, že dnes bych dala odpad nebo hvězdičku maximálně:-). Ale tohle je zkrátka ten první, úplně první čistokrevný horor v mém životě, proto dám tu jednu hypotetickou hvězdičku za možné "kvality" filmu a druhou jako sentimentální bonus:-) 30%(20.3.2009)

• lusenda

je mi to skutočne veľmi ľúto, no toto je strašné...neostáva mi iné ako dúfať, že majter King o tomto spracovaní ani nevie...hrozná stupidita...ktokoľvek, koho by sme stretli na ulici by podal lepšie herecká výkony ako herci v tomto "filme"... ani neviem, za čo dávam hviezdu...asi za to, že mal Cohen vobec odvahu pustiť tento výtvor do obehu.(21.6.2011)

• kaylin

„Návrat do městečka Salem's Lot“ se nevydařil a není důvod, proč se do něj vracet. První film se povedl a stojí za zhlédnutí, ale tohle není vhodné brát jako smysluplné pokračování. Upíři zde nejsou děsiví, atmosféra není napínavá, jen se vleče, a hlavní trojice je v podstatě bezzubá, i když se jí nějakým divným způsobem snaží přežívat překvapivě dlouho. Nepovedený film.(6.8.2017)

• DAVID.LOPAN

Jedna hvězda za hudbu která je fakt výborná, ale zbytek je hrůza. Postavy se chovají strašně dementě a upíři i dementní jsou. Nedisponují žádnou nadlidskou silou, ale jsou jen nesmrtelní a navíc se snaží být i relativně hodní. Do toho se po lese prohání upír který vypadá jako Toxic Avenger přebarvený na modro. Jedna hvězda a to sem ještě fakt hodnej.15%(20.11.2009)