• MickeyStuma

Další příběh o životě žen bez mužů. Nelze si vzpomenout na skvělý polský snímek ´Sexmise´, který byl spíše sci-fi komedií a který přeci jen měl něco do sebe. To se bohužel nedá říci o tomto filmovém výtvoru. Sex, sex a stále jen sex. To je to, oč tu běží. Naivita tu však ze všeho číší neskutečnou měrou. Kdyby to mělo alespoň nějaký spád či nějakou atmosféru, ale bohužel Jedná se tak o pouhý nudný filmík bez sebemenšího potenciálu. Tohle dokáží pochopit snad jen ženy.(23.12.2016)

• DrifterSoul

Myslím, že to nebylo tak děsivé, jak některé komentáře vyznívají. Tedy pokud to člověk předem přijme jako záměrnou parodii na jihoamerickou novelu, jako kašírovanou ironii, dělající si legraci jak s žen tak mužů. Jako záměrně "přiblblou" a velmi nadsazenou satyru na naše vzájemně rozdílné ("samčí & samičí") povahové vlastnosti a vzorce chování, včetně účelové přihlouplých a amatérských hereckých výkonů. Paralela s pradávnou polskou "Sexmisí", nebo divadelními kusy Járy Cimermana (podtrhuji - V DOBRÉM SLOVA SMYSLU) se docela nabízí. Pokud tedy dle mého názoru, divák zaujme toto rozpoložení, pak na tento barevný, papundeklový, mile legrační svět může koukat v docela dobrém rozmaru - pokud tedy nemá zrovna nic důležitějšího na práci.(17.7.2019)

• mikado007

Jako oddechová kulisa například k snídani se to určitě zkousnout dá. Žádnou velkou kvalitu od tohoto filmu však čekat nelze. Převážně velice jednoduchá komedie, která se místy zvrhává v lehce erotický film. Rozhodně mě film ničím neurazil, ale znova bych si ho nepustila a nikomu bych ho nedoporučila. Snad jen některé mužské v mém okolí by mohly potěšit vybrané lesbické scény. :)(20.11.2011)

• korok

Nevyužitý potenciál slibného námětu o ženách, které mají ve vesnici jen jednoho muže (faráře). Toto slibovalo ulítlou komedii ale to by se toho asi musel ujmout někdo jiný, třeba Todd Phillips spojený s trilogií The Hangover. Takhle to dopadlo nedobře. Vizuálně to vypadalo jako jeden z 325 dílů nějaké latinoamerické telenovely. Scén na zasmání tam bylo jako šafránu a tvůrcům se tak maximálně podařilo z žen udělat pěkné budižkničemu, neschopné ani zakroutit žárovku a dobré tak akorát na to jedno. Škoda.(3.4.2013)

• hous.enka

Praštěná americko-hispánská komedie o tom, co se stane, když se ženy dostanou k moci. Je to taková emancipace ad absurdum, ale má to svoje kouzlo (zejména co se prostředí týče), a proto se to dá zařadit k možná trochu méně vtipným, ale stále ještě ke komediím. Je to zkrátka oddychovka s Evou Longoriou coby feministkou, která se chlapů rozhodně nebojí :) Je to celé zkrátka parodie feminismu. Což se někomu může líbit, jinému méně. Vzhledem k nízkému hodnocení to vypadá, že na csfd jsou samé feministky a feministi :)(6.11.2011)