• hous.enka

Praštěná americko-hispánská komedie o tom, co se stane, když se ženy dostanou k moci. Je to taková emancipace ad absurdum, ale má to svoje kouzlo (zejména co se prostředí týče), a proto se to dá zařadit k možná trochu méně vtipným, ale stále ještě ke komediím. Je to zkrátka oddychovka s Evou Longoriou coby feministkou, která se chlapů rozhodně nebojí :) Je to celé zkrátka parodie feminismu. Což se někomu může líbit, jinému méně. Vzhledem k nízkému hodnocení to vypadá, že na csfd jsou samé feministky a feministi :)(6.11.2011)

• MimiD

To asi zoufalá manželka Eva Longoria byla asi vážně zoufalá, že přistoupila na takovou blbost. Vůbec nechápu. ?Snažilo se to taky někdy být vážný? asi poukázat na nějaký podtext, ale co ten pohádkový vypravěč? Místy to bylo tak pitomý, že se mi chtělo vážně brečet. Ale beru s nadhledem a odpad dávám jenom filmům, který jsou tak strašný, že je buď přeskakuji nebo vypínám.(26.10.2011)

• ErzebethB

Jediné, co mě na tomhle filmu rozhodně nemrzí je, že jsem jej vypla cca po 20. minutě a tím jsem si ušetřila 60 minut života... NIKDY VÍC!!! Odpudivé herecké výkony, prapodivný příběh o ničem a urážející kravina o tom, jak jsme neschopné a nadržené blbky... Tohle cosi si nezaslouží ani jednu hvezdičku!!!(29.11.2011)

• korok

Nevyužitý potenciál slibného námětu o ženách, které mají ve vesnici jen jednoho muže (faráře). Toto slibovalo ulítlou komedii ale to by se toho asi musel ujmout někdo jiný, třeba Todd Phillips spojený s trilogií The Hangover. Takhle to dopadlo nedobře. Vizuálně to vypadalo jako jeden z 325 dílů nějaké latinoamerické telenovely. Scén na zasmání tam bylo jako šafránu a tvůrcům se tak maximálně podařilo z žen udělat pěkné budižkničemu, neschopné ani zakroutit žárovku a dobré tak akorát na to jedno. Škoda.(3.4.2013)

• Denila

Přemýšlela jsem, že dám jednu hvězdu alespoň za tu hloupost "ženy bez mužů = ženy s ženami". Jelikož jsem se opravdu musela smát nad starostkou a nechápu že se na to právě Eva Longoria Parker dala .. ale nakonec ani ta jedna hvězda dát nešla, kdyby místo takovýchto filmů raději pokračovalo pár pěkně načatých seriálů, které utnuli zrovna když se začaly rozjíždět..(24.9.2012)