poster

Reportér

 • USA

  The Paperboy

 • Velká Británie

  The Paperboy

Thriller

USA, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Ať dělám, co dělám, tak se prostě přes tři hvězdy přenést nedokážu. Podle mě jsou ty tři hvězdy až až. Mathew McConaughey v tomhle filmu dokazuje, že umí i náročnější role. Nicole Kidman měla pořádnou ránu. Zacu Efronovi přibudou jistě další fanoušci díky jeho tělu. Nemohla jsem se dočkat až se na scéně zjeví John Cosack. V jednu chvíli jsem myslela, že vidím Cage. Nebyla jsem jediná, komu tak připadal. Mixování několika žánru mi v tomto případě taky zrovna dvakrát nesedlo. Aatmosféra snímku byla ale více než ucházející.(27.2.2013)

 • T2
  *

  Rozpočet $12,5miliónaTržby USA $693,286Tržby Celosvetovo $2,421,000▐ kde sa tu objavilo takéto dosť dobré obsadenie v takomto zlom balaste, som to nedokázal ani dopozerať, po hodine nesúrodosti a ničovatosti som to stopol, absolútne otravná vec /25%/(24.2.2013)

 • Dont
  ****

  Zvláštní film s několika bizarními scénkami, ale také s několika vynikajícími pasážemi a těžko předvídatelným dějem. To rozporuplné a ne zrovna vysoké hodnocení je vcelku pochopitelné. Hodně se toho asi dalo udělat jinak a lépe, ale mě nakonec převážily ty lepší stránky a film ve mně zanechal solidní celkový dojem. Krom toho se rozhodně povedly ještě dvě další věci – navození bezchybné jižanské retro atmosféry a obsazení Nicole Kidman.(30.12.2014)

 • dr.horrible
  ***

  Problém je rovnako v scenári ktorý nevie čo je podstatné, ako v osobe režiséra ktorému chýba súdnosť. Zaprvé; Scenár zhruba polovicu stopáže rozoberá asi milión rôznych vecí, neposúvajúcich dej dopredu (vzťah so slúžkou, homosexualita, rasizmus, svatba...) a Cusackovi ako najzaújimavejšej postave filmu, tak necháva nejakých úbohých pätnásť minút aby sa prejavil, prípadne dokázal prekvapovať. Vlastne celé to malo byť napísané úplne inak. Zadruhé; Režisér viditeľne esteticky necíti a starnúcu Nicole Kidman aranžuje do takých póz, že by to dvadsiatka ledva uhrala; nehovoriac o Efronovi, ktorému každý záber v ktorom mohol byť bez trička, režisér využil nato, aby bez toho trička naozaj bol (hovorí sa tomu Twilight Syndrome). Tieto veci mi vadili a kazili dojem, pretože téma to nie je márna a zaslúžila si iné spracovanie. Také, ktoré by sa sústredilo na ňu, a nie na vzťahy všetkých vedľajších postáv - také, ktoré by malo súvislý príbeh a vedelo čo je preňho dôležité. Na druhú stranu; pár scén bolo skvelých, pár pekne úchylných, Macy Gray hrala prefektne a McConaughey-ho delí tak jedna rola od toho, aby sa stal neoficiálnym králom vidláckeho thrilleru. Možno to bude Mud... 65%(16.6.2013)

 • Malarkey
  ***

  Dlouho jsem neviděl divnější film. Také jsem ale hodně dlouho neviděl takový retro kousek. Tohle, když se spojí v jedno, tak vznikne brutálně divný paskvil, který celou tu dobu nechápu. Tady je scéna, u který se Kidman skoro udělá a Cusack se u ní doslova udělá. Pak je tu scéna jak Efron dostane sodu od medůz a Kidman mu na ty rány nachčije. Také je tu ale scéna jak Matt dostane od buzerantů takovou nálož, že se z toho už pořádně nevyhrabe. Úmyslně. Je totiž teplej. To všechno zaobaleno do totálního futuretra, který se vyžívá v ještě divnější atmosféře. Ta nicméně přes dost prapodivnej průběh graduje a právě díky samotnému závěru si vyslouží výsledné tři hvězdy. Závěr je mimochodem opravdu dobrá práce. Jinak bych tomuhle filmu neměl problém dát klidně i jednu hvězdu.(11.4.2014)

 • - Nicole Kidman byla překvapena nevybíravým přístupem Leeho Danielse. Údajně na ni častokrát křičel, že jejím výkonům neveří a že chce od ní vidět více. (Brousitch)

 • - Spoiler: Scénu, ve které Charlotte Bless (Nicole Kidman) počůrá Jacka Jansena (Zac Efron), chtěl režisér Lee Daniels z filmu den před uvedením snímku na festivalu v Cannes vystřihnout, protože se domníval, že zašel příliš daleko. K opaku jej přemluvila až sama Nicole Kidman, která mu připomněla, že by celá její „práce“ byla zbytečná. (zajda404)

 • - Do role Jacka Jamese tvůrci zvažovali obsažení Alexe Pettyfera. (R´Hell)