poster

Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.) (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Komedie / Hudební

USA, 2011, 8 min

 • K.I.N.G.
  *

  UPOZORNĚNÍ: Tento komentář není vhodný pro děti, mladistvé a fanoušky zpěvačky Katy Perry.....*HUDBA:* 30%- typický buze*antský taneční popík, šmrncnutý elektronikou. Přesně takový, aby zapadnul do trendu druhé dekády 21. století, potěší akorát příjemný kytarový doprovod. Bizarní je, že ač se jedná o velice podprůměrný song, patří mezi zpěvaččiny nejlepší kousky (to se chudák holka vypatlaná má čím chválit). To už i podobná komerční pí*a Rihanna, která dneska už prakticky nemá svůj vlastní styl, udělala dříve sem tam celkem slušnou písničku.....*VIDEO:* 10%- Katastrofa. Podobné klipy se mi líbily v první třídě a už v té době jsem se za to styděl. Takto má vypadat sranda? Prostředí ala tragikomický národní symbol Spokojených států amerických, tradiční balonková párty plná idiotů, všude smrad růžové, ten zmíněný "Glitter all over the room", atmosféra jakože "Když to všechno dobře dopadne, možná dostaneš i pusu na rozloučenou" a to vše za pravé skvělé americké zábavy a za doprovodu vychytaných gagů, nad kterými budou ti devítiletí spratci (cílová skupina) bezpochyby žasnou. No a právě Katy si tu střihla roli blbé, škaredé, když to řeknu slušně, tak krávy, čímž upadly problémy s nácvikem role a šla se tvořit vhodná maska (opravdu stupidita na desátou). Tady vlastně nehrál nikdo, nejsou tu herecké výkony, vyhrál ten, kdo ze sebe udělal většího burana. Ten klip má v podstatě děj, jehož scénář by se vešel do dvou řádků. Největším překvapením je tu pro mě mladičká slečna "kačeří pysk" Rebecca Black (jejíž elegie známe z bomby Friday), která tu snad jako jediná chvílemi připomíná lidského jedince.....*SHRNUTÍ:* Last Friday Night (T.G.I.F.) je hnůj. Nikdy více nechci ve filmu vidět Katy Perry, protože i kdyby v ní vězel herecký talent, tímto mě nadobro odradila. Její pěvecká kariéra na tom u mě není o nic líp. Momentálně ji mám v podvědomí jako jednu z asi pěti nejhorších ženských interpretek všech dob. Konečný verdikt: 20%.(15.10.2011)

 • ChArLeNe
  odpad!

  I fucking hate that song and the clip too. Skoro 30-ročná popová speváčka spieva o takomto paření, a potom sa čudujeme, ako dnešná mládež vyzerá. (a ja som si myslela, že takéto piesne od ôsmačky sú zlé, ale od dospeláčky je to horšie) Katy Perry nepočúvam, ani iné novodobé, brainwashing-ové pesničky od iných interpretov.(18.8.2013)

 • Prochy38
  ***

  Proč? Proč už se na CSFD.cz dávají i videoklipy? Jen se ptám, nemrčím, je to Vaše věc, ale obávám se, že takto lehce klesá úroveň. Ale ok. K. Perry je kus nádherné ženské a ač to není můj styl, její písničky si aj rád poslechnu. Tahle není zlá, ale klip mi přijde než ulítlý spíše zesměšňující a možná i trochu urážlivý. Toť mlj názor. Čekám Katy konečně v nějakém větším filmu, třeba ukáže, co v ní je!(28.8.2011)

 • Handle
  ****

  Katy Perry není žádná velká zpěvačka, ale zkrátka v tom umí chodit. Její songy jsou sice komerční, ale co má být? Jedná se vždy o chytlavou věc. Pár akordů a tónů a hit je na světě.... Já osobně to neberu jako nic negativního, spíše jen dobrý tah. Krom toho, Last Friday Night je vážně pecka, na kterou se dá pařit líp než na kde jakou diskárnu. TGIF!(18.3.2012)

 • TomikZlesa
  odpad!

  TAhle pinda, typická americká teenage girl... neumí dělat muziku, nekdo si ji musí přizvat a říct ji jak na to..její singly i klipy stojí absolutně za hovno, jako featuring je to o dost lepsí......uzivatel slayerrrr to vystihl Gaga neumí dělat klipy, joke roku, na druhou stranu uzivatel K.I.N.G. je pro mě svým komentářem king a jelikož mi rozsvítil mysl tak ubírám jednu hvězdu, tedy dávám odpad!(20.12.2011)

 • - Darren Criss, který se ve filmu také objevil, později nazpíval vlastní verzi skladby „Last Friday Night“ pro seriál Glee (od r. 2009). (Dlee)

 • - Hlavní postavě snímku Kathy Beth Terry založila zpěvačka Katy Perry vlastní stránku na Facebooku, kde vystupuje jako své alter ego. (Hromino)

 • - Snímek se natáčel v domě Johna Schneidera v kalifornském Agoura Hills. (Hromino)