Film Naši a já vypráví příběh chytré dospívající dívky, která trčí kdesi na americkém maloměstě. Zatímco šestnáctiletá Lucy sleduje, jak se manželství jejích rodičů rozpadá, sdílí své největší obavy i naděje s nejlepším kamarádem Kennym. Šestnáctiletá Lucy je tak trochu divoška. Skvěle vychází se svým otcem, který ji ale často opouští na celé měsíce kvůli práci v Kanadě. S matkou má spíše kamarádský vztah a musí se starat o většinu věcí kolem domácnosti. Stále víc si uvědomuje svou sexualitu i nepříliš "stabilní" rodinnou situaci. Začne chodit s nejlepším kamarádem Kennym a záhy pochopí, že manželství jejích rodičů není tak pevné, jak si doposud myslela. Všimne si, že její otec zůstává pryč od rodiny déle, než je zdrávo, a že matka po jeho přítomnosti netouží ani zdaleka tak moc jako ona sama. (HBO Europe)

Mimomisu

ze postavy smrdi papirem mi u tehle typu filmu nevadi, ale postavit prvnich patnact minut na tom, ze se takova holka nejen, ze nikym nelibala, ale ani nepozna predcasnou ejakulaci? :) come ooon :) po prvnich patnacti minutach, pak budu pokracovat. Tak smrdi porad....sled historek a postav bez pribehu by fungovaly spis u serialu, tady moc ne... ()

bagetka007

Jeden z těch netypicky hollywoodských filmů, který ovšem kromě překvapivé krásy hlavní představitelky nikterak nezaujal... ()

Hpatrik

Jestli to chcete vidět tak jako já kvůli Claire, tak to proboha nedělejte. Pravděpodobně díky neschopnému režisérovi, neohrabanému střihu a katastrofální smyslu pro výběr a umístění hudby, film vůbec nefunguje. A příběh je mimochodem taky úplně mimo. ()

mira.l

Takový průměrný a snadno zapomenutelný film z jednoho amerického zapadákova a jedné nepříliš harmonické rodiny, která v něm žije. Asi nejsem sám, komu to trochu připmínalo Juno, jen s tím rozdílem, že hlavní hrdinka nechodila s outěžkem. Každopádně slušný výkon Sarah Bolger. Ale není důvod se k tomu vracet. ()

pulpfilm

jen telegraficky: - proč má komedie o dospívání rating R? (sice se tam pije a je tam sex, ale je to tak na úrovni Perks of Being a Wallflower a to je PG-13) - fakt, že je hlavní postava docela chytrá a vtipná, ještě z filmu nedělá komedii, As Cool as I Am není komedie - asi jsem moc mainstream, ale myslím si, že film by měl mít alespoň náznak příběhu - všechny postavy jsou vlastně smutné, žijí život na hovno a dobře to vědí. pokud potřebujete jen zvednout náladu, sáhněte po jiném filmu ()

Ironhead

Jedna puberťačka a její trable s dospíváním v poněkud dysfunkční rodině. Nebylo to špatné, ale často i takové to žvanění o ničem, navíc otec jezdící domu spíš jen na návštěvy, poznamenaný sirotčí náboženskou přísnou výchovou a matka trochu coura dohánějící to, co ji v mládí díky brzkému těhotenství uteklo. Herci jsou fajn, nebylo to špatné, ale také nic úžasného nebo objevného. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

morgan1987

Nijak převratný scénář, celkový dojem průměrný. Kdyby ve filmu nehrála Claire Danes, pravděpodobně bych si ho ani nepustila a jen díky jejímu výkonu přidávám o hvězdu víc ()

Pythonator

Tak trochu nudné drámo o dospívající nadržené kočičce a její zanedbávané nadržené mamince. To nemohlo skončit jinak než nevěrou a znásilněním. Prostě klasická Amerika plná špíny a debility. Sarah Bolger to celé táhne svým sympatickým výkonem a tak nějak to plyne až ke konci, kde se zjeví sám Peter Fonda a pomůže tomu filmu udělat závěr celé té bezstarostné pubertální jízdy. Jo a pozor, tohle není komedie - bohužel. ()

dragon'88

Cítim sa zneužitý. Po príjemnom začiatku šla uveriteľnost postavy veľmi rýchlo do... škoda. Možno tú výchovnú potrebovala. ()

drilo

Možno som zvláštny ale mne sa tento film naozaj páčiť. Príbehu asi veľa nepobral, neexistuje tam žiaden epický quest ale iba život 16 ročnej holčiny ktorá sa nejako snaží vyrovnať so svojím životom, rodinou, hormónmi ... Ako som povedal mne sa to páčilo bola by škoda tento film odpísať pred tým ako ste ho videli. ()