Blondýna na předpis

Better Living Through Chemistry

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2014, 87 min

Čekala jsem blbost, ale dost jsem se mýlila. Film mě bavil hned od začátku. Bylo to spíš víc drama než komedie, ale pár vtipných momentů se tam našlo. Hodně mě zaujala role Douga (Sam Rockwell). Celou dobu jsem byla u filmu jak přikovaná. Nestává se mi moc často, aby byl děj tak nepředvídatelný jako právě tady. Trochu mi vadil ten vyprávějící hlas, ale dalo se to přežít. Nápad na námět filmu je to hodně dobrý. Film prostě ze života, který si na nic nehraje. 75%.(21.3.2015)

Zvláštní, ale pohodová taškařice s mojí nejmilovanější MM, která si tu poprvé v kariéře střihla zápornou roli - fanatické manželky, která by si nechala pro odlehčenou vidlici koleno vrtat ! Rockwell,který se tu nechá okouzlit Olivií Wilde a jedou společně na práškách, tu působí hodně přirozeně - to je podle mě fakt parketa pro něj,narkotika,omamné látky apod :_).................moje hodnocení = 6,5 z 10.(4.10.2014)

Sice nemůžu souhlasit s myšlenkou filmu, že chlap se pochlapil až potom, co si našel žhavou bokovku, protože ta jeho semetrika ho měla na háku, ale miluju Rockwella a je taky fakt, že jsem se párkrát i docela zasmál. Jinak je to samozřejmě hrozná volovina a za tu otravnou vypravěčku bych nejradši ještě jednu hvězdu srazil.(24.3.2015)

Pohodová oddychovka o utiahnutom lekárnikovi (Sam Rockwell), ktorý je pod papučou cyklisticky sfanatizovanej manželky (Michelle Monaghan), ale po stretnutí s unudenou kráskou (Olivia Wilde) bohatého manžela (Ray Liota) ktorý ju zanedbáva, sa rozhodne skoncovať s dosavadným stereotypom. Drogy, sex a unudený americký stereotypný rodinný život s plejádou super hercov ktorým samozrejme kraľuje Sam Rockwell nie je zbytočným počitom a niekedy dobre padne pozrieť si niečo zo života s poučením a vo večerných TV hodinách sa film bude celkom dobre vynímať.(9.9.2014)

• lopata555

Pri čítaní komentárov som sa dozvedel, že tento chabý pokus o humor je podobný filmu Neriadená strela. To mne poser. Ale ako vždy, Olivia bola ako slniečko a v tomto filme sme mali dačo rovnaké. Ja som tiež ukončil školu po troch semestroch :D Aspoň ona dodala šmrnc tejto nudnej konine. Ale Oliviu na predpis by som bral :D Citát na záver, nemôžete pomôcť všetkým, ale každý môže pomôcť dakomu(17.12.2014)