Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

Murrro

Pozerám na čierne čísla, v ktoré sa ocitli Zite na krku a chytá ma záchvat objektivity! Nebudem hodnotiť po prvej časti (***), ale prosím, nehádžte Zitu vopred do jedného vreca so Susedmi, Priateľkami a Profesionálmi! Áno, zimomriavkam trápnosti som sa počas tridsiatich piatich minút nevyhol, ale neraz som sa nahlas zasmial na skutočne pointovanom vtipe a spod teatrálneho afektu (iste, uprednostnil by som televízne herectvo pred divadelným) na mňa niekoľkokrát žmurkla sympatická psychologizácia postáv! Fialová sa očividne baví a ja som sa bavil tiež. A hoďte kameňom (svišťom), nech sa páči! ()

Martyr odpad!

Hodnotit odpadom slovenske serialy, komedie a celkovo slovensku tvorbu je sice velka moda, ale povedzme si uprimne, davaju nam inu sancu? Slovenskym filmovym producentom sa uspesne dari podporovat rozne reality show typu Farma, Farmar hlada zenu, Otec hlada dceru atd kedze kazda z tychto relacii uspokoji priemerne primitivneho divaka - pre ktoreho je Zita urcena - nepomerne viac ako silena "zabava" smiesna len pre "umely smiech" v pozadi. Naozaj neviem preco si niekto mysli, ze ak namaluje dvere na fialovo, kuchynu na oranzovo a osadi do bytu milion zbytocnosti, ktore maju navodit atmosferu americkych sitkomov, tak postupia na inu uroven aj napriek absencii humoru! Nestava sa mi zas tak casto, ze by som pri polhodinovom "komedialnom vystupeni" nepohol ani tym najmensim svalom na tvari.Je to naozaj tak zlozite, urobit nieco DOBRE? Obcas mam pocit, ze sa tieto "veci" tocia iba kvoli spopularizovaniu istych osob a zvysovaniu ich ceny za moderovanie firemnych vecierkov. ()

cervenican odpad!

Samozrejme že je to trápne - a nič originálne... Tento tzv. ,,Supersitkom,, je otrasný, nie je tam žiadny humor, otrasné ksichty. Dušan Cinkota nepatrí vôbec pred kameru. On bude pre mňa vždy ten kto úžasne daboval Chandlera Binga z Priatelov :) Alebo Semir Gerkhan z Kobry 11 :) Tento sitkom je naozaj odpad. ()

borec999

Koncept nie je vôbec zle vymyslený a na papieri podľa mňa seriál vyzeral celkom fajn, niektoré dialógy a frky sú totiž dokonca aj vtipné. Čo však seriál zráža dolu je nepodarený kasting a afektovanosť, resp. neprirodzenosť hlavných predstaviteľov (hlavne Krajčiová a Fialová, Kostelný s Cinkotom zahrali aspoň priemer a prísnejšie merítka znesie azda iba výkon Jany Oľhovej, ktorá ma v posledných seriáloch naozaj baví). Premárnený potenciál, ktorý si myslím, že pri lepšej konštelácii hviezd a prítomnosti viac talentu za a aj pred kamerou mohol dopadnúť oveľa lepšie. 40% ()

klokyn odpad!

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu... ()

• V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)
  • Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)

Časové pásmo bylo změněno