Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Mám proste alergiu na takéto hlúposti. Tipoval som, že to bude také odporné ako Popovičov Nebožiec... nebolo, ale trhá mi to vnútornosti rovnako silno. Určite mám predsudky k tomuto seriálu kedže TV Markíza počas iných programov pustila pobehujúce postavy z tohto "sitcomu" na obrazovku a platí si v niektorých médiách silnú reklamu so spojlermi o čom bude ďalšia Zita. Myslím si, že kvalitný a zábavný seriál by nepotreboval umelú publicitu. ()

cervenican odpad!

Samozrejme že je to trápne - a nič originálne... Tento tzv. ,,Supersitkom,, je otrasný, nie je tam žiadny humor, otrasné ksichty. Dušan Cinkota nepatrí vôbec pred kameru. On bude pre mňa vždy ten kto úžasne daboval Chandlera Binga z Priatelov :) Alebo Semir Gerkhan z Kobry 11 :) Tento sitkom je naozaj odpad. ()

deluxxx

Nechápem to nízke hodnotenie, ak je toto odpad, čo je potom hod svišťom? Zita je rozhodne po dlhšom čase ako-tak pozerateľná vec zo slovenskej produkcie. Celkom dobrá zmes situačného, kontajnerového, perverzného, suchého, ale aj inteligentného humoru. Jasné, že niektoré scény zaváňajú vrcholom trápnosti, ale inak slušný priemer, Zita navyše nespamuje 2 či 3krát do týždňa a dávajú ju mimo primetimu, takže kto chce, ten si to aj pozrie. Cinkota je dobrý herec, ktorý zahrá aj dvere :-) Krajčiovú ani Kostelného moc nemusím, ale dajme tomu ich tu prežerem. ()

Hydra Foy

Priznám sa, že pri pohľade na tieto hodnotenia som pomerne dosť šokovaná. Netuším, čo Slováci od svojich obľúbených televízii čakajú, ale zvoziť seriál prakticky len preto, že je slovenský sa mi zdá trochu kruté. Aby som to uviedla na správnu mieru: často sa spomína opozeranosť slovenských hercov, ale čo prosím vás očakávate od 5 a pol miliónovej krajiny, kde stagnuje filmový priemysel? Slovenský divák by asi chcel aby slovenský televízny seriál bol okamžite originálny, zábavný, výborne zahratý a ešte aj s neopozeranými tvárami... no, tak to hodnotenie "odpad!" dá ešte mnohým a mnohým takýmto pokusom naučiť sa ako robiť na Slovensku seriál konkurencie schopný na americkom/britskom trhu (predpokladám, že s tým sa to hlavne porovnáva)... Ale aby som sa vrátila k Zite. Pre mňa šlo o pomerne príjemné prekvapenie. Nie, nie je to najlepší seriál na svete, no na slovenské pomery, kde ma už roky otravovali Susedia, Priateľky, Kutyl, kde sa rovnako striedali rovnakí herci a ešte opozeranejšie gagy, ide o pokus zabrdnúť do niečoho nového. Nehovoriac o tom, že v porovnaní so Svišťom som sa na Zite omnoho viac zasmiala. Takže už len za tú snahu a preto, že sa Zita netvári ako strašný slovenský art, ale presne ako to čím je a teda komediálny televízny seriál, mu udeľujem titul slušného slovenského televízneho priemeru... ()

MM_Ramone odpad!

So slovenskou televíznou tvorbou to ide rýchle dole z kopca. Komerčné televízie začali hromadne produkovať nudné, lacné seriály, ktoré sa svojou kvalitou môžu zaradiť medzi podradné juhoamerické telenovely. Ďaľším z radu takýchto projektov je aj nový sitkom TV Markíza "Zita na krku". Je to tak trapné, že sa na to nedá ani pozerať. Navyše sa tam stretla vskutku protivná banda našich seriálových hviezd. Kostelný, Fialová, Oľhová, Stanke... títo ľudia sa naozaj minuli svojim povolaním. To, čo dlhodobo predvádzajú je nechcená paródia na herectvo. V tomto konkrétnom prípade tomu všetkému dáva korunu nemožná, netalentovaná, bezvýrazná snaživka Krajčiová. Toto škaredé žieňa je skutočnou hereckou katastrofou. Už som to tu raz napísal a zopakujem to znova: Helena Krajčiová by nedokázala prirodzene zahrať ani porno. "Zita na krku" je jasný odpad! ()

• V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)
  • Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)