Loosies

Loosies

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2011, 89 min

Romantický film, který začíná plánováním potratu, takovéhle originály se mi líbí. Oba hlavní představitelé byli sympaťáci a přála jsem jim šťástaný konec. Klasická poslední zlodějská akce se zvrhne jinak než je obvyklé, čímž z tohohle klišé dělá něco víc. Navíc se oba chovají velmi uvěřitelně, jsou naštvaní, když mají důvod, chovají se krutě, i když důvod nemají, jsou zmatení, soucitní, zamilovaní. Prostě paráda.(22.5.2012)

Překvapivě povedený film ze života se sympatickými a neokoukanými herci. Jedná se o mix drama, romantiky, krimi a thrilleru, se špetkou komedie a ždibíčkem akce. Zní to sice jako příšerný maglajz, který ale ve výsledku chutná opravdu dobře, neboť jednotlivé ingredience jsou namíchány s citem. Docela jsem si pošmákl. :)(31.3.2012)

Hodnotenie ☼☼☼☼+ Keď som to šiel pozerať absolútne som nevedel do čoho idem. Ale čím dlhšie som nato pozeral tým viac som bol prekvapený... Ozaj príjemná oddychová podívana...(26.5.2012)

Na to, že je to standardní příběh se spoustou klišé, je to velice koukatelné, milé a zábavné. Peter bez bílého pudru a s mimikou a akcí je úžasně sladkej a zábavnej. Na něm to celé stojí a on to táhne velice dobře. Ostatní báječně sekundují a celek je prostě moc fajn film.(10.5.2016)

sympaticky film se sympatickou ustredni dvojici...dej svizne utikal plus jedno male dejove prekvapeni na konci..idealni film do prace:)(29.8.2012)

Celkem zajímavý příběh, příjemně se na to dívalo a uteklo to. To je ale všechno. Hezká jednohubka, víc v tom nehledejte. 3*(31.12.2012)

Nenáročný film na piatkový večer, keď som unavená. Vyložím nohy, otvorím víno a čakám príjemný film so sympatickými hercami, nenáročným dejom, troškou humoru a romantiky. A tento film mi ponúkol všetko čo som chcela. A však to je všetko. Nič viac nič menej.(15.4.2012)

Ako sa z kapsára stane poctivec a ako sa ku kapsárčeniu vlastne dostal. Celkom milé, aj keď je vidieť značná jednoduchosť a prvoplánovosť.(12.4.2015)

Netradiční dramedy s příměsí romantiky. Je tu od každýho něco - trochu akce, dramatickejch a romantickejch scén a dojde i na pár vtípků. Ale mám tak nějak pocit, že tu těch žánrů bylo smíšenejch až zbytečně moc. Dál se mi zdálo, že sám režisér občas nevěděl, jak má ve výsledku snímek vypadat, takže žádná dějová linka neni uplně dotažená do konce. Jenomže i přes tuhle kritiku je to díky sympatickejm hercům v hlavních rolích a slušnýmu tempu (díky rozumný stopáži) pořád slušnej žánrovej průměr. Nic víc než zábavu na jeden večer ale nečekejte.(17.5.2012)

Romantická jednohubka, ktorá na prekvapenie pobaví. Má dobrý dej, spád, zaujímavé zauzlenie a skvelé vyriešenie prekérnej situácie. Dramatická zložka je doplnená interestantným romantickým prvkom dvojice, ktorá mi neprišla dvakrát atraktívna, ale chémia tu nejak fungovala. Hoci nejde o veľkohollywoodsky trhák, zaujme dostatočne.(3.1.2017)

Film, který se mě kupodivu docela líbil, nejen kvůli sympatákovi, kterýho hraje Peter Facinelli,pro mě dosud neznámý herec, ale třeba si ho odted více zapamatuji, si zahrál kapsáře, který se potřebuje protlouci podle svého životem, a nečekaně se mu do cesty dostane dávná letmá avantýrka s následky, které nečekal, a právě zde začíná koloběh různých událostí, ano, je to hodně přitažené za vlasy,protože v reálu by se těžko člověk změnil v jeden okamžik, ale když si člověk uvědomí, že to může být odkaz i na nás, že i v nejhorších chvílích se přeci jen můžeme chtít vést lepší a normální život, a nemyslím, si že by tento film byl rozhodně nudný, to určitě ne(5.9.2012)

Poměrně zajímavý film,i když místy trošku hlušší,ale jinak dobrý námět,sympatičtí herci,taková příjemná jednohubka!(7.9.2012)

Vůbec jsem nečekal, že se z toho vyklube docela pohodový filmík..(10.12.2012)

V pohode jednohúbková oddychovka, ktorá vyplní večer pred tým než idete spať. Je to ten typ filmu nad ktorým nepremýšľate keď skončí, za nejakú dobu na neho zabudnete no zároveň ten film dokázal daný večer schopne vyplniť a nenudil.(12.1.2014)

• Aywes

Co co co co? Tak vysoký hodnocení? Já to našel na filmboxu mezi akčníma filmama. Je to prostě romantická komedie, která je prorostlá kýčem. Naprosto naivní film, který není vůbec v ničem originální ani "fajn". Je to těžkej průměr, který upadá velmi rychle do ztracena. Je tak průměrnej, že si nezaslouží ode mě ani fajn komentář!(24.3.2016)

Příjemná romantická komedie o sympatickém kapsáři z Wall Street, která má spád, jednoduchý děj, normální délku a není jen pro holky.(27.11.2011)

• Davemix

Nudnej film se špatnou hudbou a s ještě horším příběhem... 40%(24.2.2013)

70 % | Pohodový film se stopáží tak akorát, v němž není třeba hledat nic extra a přitom se s ním dá strávit příjemná hodinka a půl, která uteče jako voda, což jen podpořila příjemná a pohledná Lucy.(12.1.2017)

Facinelli je švihák! Byl výbornej. Slečna zbouchnutá měla hodně pevný nervy :) Celkově se mi to moc líbilo. Jednoduchý příběh, který by normálně musel být scénářem pro potrhlou komedii, ale tady to fungovalo i jako krimidrama. Škoda, že drsňák Madsen nedostal víc prostoru. Facinelli doufám natočí další takto kvalitní film, protože ukázal, že umí víc než sinalou upírskou masku.(4.6.2012)

• fabregas1

Pro mě takový nijaký film.Sračka to nebyla, ale do kina bych na to nikdy nešel.Uvidíme ,kdy se tohoto snímku ujme NOVA.Jinak co se týče herců, tak Facinelli dobrý a zbitek potřebovalo vydělat nějaké ty peníze na kafe a tak.(31.7.2012)

Z výplně na všední odpoeldne se vyklubala príjemná záležitost, která sice potěší někoho jen zlehka a někoho možná víc, rozhodně ale nemůže urazit. Nejlíp se to dá vystihnout as tak, že je to prostě "tak trochu jako ze života". Hlavní postavy si nevedou hodiny monology nebo dialogy o svojí situaci, protě nějak jednají - i přes hraní hluboko ve vodách průměru, byli uvěřitelnější a civilnější, než kdyby v tom byla nějaká holywůdská stár. Ty dva policajti ale stáli oba za dvě z prdu kuličky. Scéna s žádostí o ruku, ta je u mě skoro na pátou hvězdu. Chlap konečně neklečí s nějakou příšernou romantickou hláškou na koberci, nehrajou mu k tomu famfáry nebo podobná zrůdnost, holka nad ním nestojí vyjevená jak sedmikráska v slzách, aby po chvíli óchání a áchání od komparzu/publika a dráámatické pauze šponující všechny jak strunu na kytaře konečně řekla to vytoužené ÁNO.__ P.S. Jaimie Alexander nám od dob Kyle XY vyrostla do krásy, snad se bude objevovat častěji.(5.9.2012)