• Marthos

Dobová hudební revue, plejáda populárních pěveckých i hereckých hvězd a poněkud prapodivný děj. Sympatické je jen půvabné retro okénko s někdejším kavalírem R. A. Dvorským, který na pozadí šlágru Když do diskrétních cukrárny stěn flirtuje s trojicí prvorepublikových hvězd Věrou Ferbasovou, Hanou Vítovou a Jiřinou Steimarovou. Zbytek je kromobyčejná nuda.(23.1.2010)

Idylicke.(7.2.2017)

Všechno dobré, co si představíte pod slovy "hudební revue Zdeňka Podskalského", tady je. Samozřejmě v případě, že si pod těmi slovy něco dobrého vůbec představit dokážete. Nejvíce se mi asi líbilo "klonování" R. A. Dvorského a Waldemara Matušky (s mašlí ve vlasech, ehm).(3.6.2012)

• NinadeL

Pěkná dobová taškařice, na které se dobře ukazuje tehdejší (a dodnes nevratné) rozdělení starých talentů - Gollová je dobrá, tak té dáme nějaký gag, ale Vítová, Ferbasová a Steimarová, ty jsou špatné, tak těm bude zpívat třikrát Dvorský.(6.2.2010)

• sator

Dost plytké...(13.11.2011)