Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Je čas odvázat se a rozjet to s BRATRSTVEM ČERNÉ PRACKY. Jestli máte rádi Austina Powerse, zamilujete si i tento film o nekonvenčním hrdinovi s nezaměnitelným stylem, slabostí pro ženy a absolutním hladem po spravedlnosti, muži akce, který si žil podle svých vlastních pravidel až do dne, kdy uslyšel svůj první šlágr ze sedmdesátých let ...? V povedené komedii musí náš hrdina za asistence BRATRSTVA ČERNÉ PRACKY zabránit podlému vůdci ohromné konglomerace před dalšími zločiny. (Universal)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (53)

Fungi 

všechny recenze uživatele

Docela mě mrzí negativnější reakce, ale ani mě nepřekvapují. Mysli, že je hlavně třeba podivat se na film v kontextu s ostatníma afroamerickýma komediema. Pak z toho UB vychází jako velmi naprůměrná komedie :) Je rozhodně lepší než třeba všechny díly Scary Movie. Na druhou stranu neni až tak dobrej jako Austin Powers. Já osobně sem se celou dobu celkem dobře bavil. Protože afroameričanum fandim, tak sem byl rád, že na mě z obrazovky nevyskočil další Zkurvenej pátek ;) ()

JerryMalfoy97 

všechny recenze uživatele

No, na jedno shlédnutí asi jo, ale že bych se na to někdy díval po druhé? To určitě ne a rozhodně bych tento snímek nemohl doporučit snad nikomu. Co se týče hereckého obsazení, tak nemůžu říct, že by mi někdo vyloženě vadil nebo že by snad hrál někdo pod úroveň. Ovšem co se týče děje filmu nebo samotného scénáře tak je vše hned od začátku filmu jasné, co a jak. Ale zase nemohu říct,  že jsem se u filmu úplně nudil. Našlo se zde i pár scén, které na to měli ovšem byly utopeny v jednoduchosti scénáře. Za mě 42% ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Opravdu debilnější český název ten film dostat nemohl. Když si na zadní sedačce stylového bouráku užije James Bond s Austinem Powersem, je z toho tohle. Mám černošské komedie hodně rád, popravdě jsem čekal o něco více humoru, ale i tak jsem poměrně spokojen. Zábavné to bylo, hudba parádní a ta stylizace prostě pobaví. Griffin si to náležitě užil. Rád bych někdy viděl Denise Richards ve filmu opravdu hrát a ne být tam jen pro (pro mě zcela nefunkční) okrasu. Řekl bych, že se už nedočkám. ()

Sabrewulf odpad!

všechny recenze uživatele

Ten film působí úplně stejně jako Halina Pawlovská. Ta se totiž tváří, že nemá ze své tloušťky žádné mindráky, že se nad svoje kila dokáže povznést, dělá si ze své váhy legraci, ale dělá si ji víc a víc a celkově je té "legrace" už tak moc, až je jasné, že ten mindrák prostě má a tímhle se ho snaží neúspěšně skrýt. Tady je akorát namísto Haliny černošský režisér a namísto váhy rasismus. A je to hodně hloupé i na bláznivou komedii. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Bílý muž, On, chce ovládnout celý svět. Začíná tím, že prvního nadějného černého kandidáta na post prezidenta US zdroguje, a přinutí jej prodávat grilovaná kuřata (GFC - znáte ?). Jediné co stojí v cestě před zkázou celého afroamerického světa je - tajemné bratrstvo s Tajným Bratrem v čele ... Ehm, celý film mi byl svým pojetím dost odpudivý, rasistické vtipy (oboustrané) každých 10 vteřín (že se do toho pustila i Denise Richards, ouvej). Jediné co bych mohl pochválit je docela dobrá hudba, a asi 2-3 momenty kdy jsem se usmál (cesta z holičství do tajné centrály, paranoidní bratr).. Většinou jsem ale snad i zavíral oči před trapnými rasistickými pokusy o vtip ... chjo ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama