VOD (1)

Je čas odvázat se a rozjet to s BRATRSTVEM ČERNÉ PRACKY. Jestli máte rádi Austina Powerse, zamilujete si i tento film o nekonvenčním hrdinovi s nezaměnitelným stylem, slabostí pro ženy a absolutním hladem po spravedlnosti, muži akce, který si žil podle svých vlastních pravidel až do dne, kdy uslyšel svůj první šlágr ze sedmdesátých let ...? V povedené komedii musí náš hrdina za asistence BRATRSTVA ČERNÉ PRACKY zabránit podlému vůdci ohromné konglomerace před dalšími zločiny. (Universal)

Trailer

Sabrewulf odpad!

Ten film působí úplně stejně jako Halina Pawlovská. Ta se totiž tváří, že nemá ze své tloušťky žádné mindráky, že se nad svoje kila dokáže povznést, dělá si ze své váhy legraci, ale dělá si ji víc a víc a celkově je té "legrace" už tak moc, až je jasné, že ten mindrák prostě má a tímhle se ho snaží neúspěšně skrýt. Tady je akorát namísto Haliny černošský režisér a namísto váhy rasismus. A je to hodně hloupé i na bláznivou komedii. ()

lennyd

Bílý muž, On, chce ovládnout celý svět. Začíná tím, že prvního nadějného černého kandidáta na post prezidenta US zdroguje, a přinutí jej prodávat grilovaná kuřata (GFC - znáte ?). Jediné co stojí v cestě před zkázou celého afroamerického světa je - tajemné bratrstvo s Tajným Bratrem v čele ... Ehm, celý film mi byl svým pojetím dost odpudivý, rasistické vtipy (oboustrané) každých 10 vteřín (že se do toho pustila i Denise Richards, ouvej). Jediné co bych mohl pochválit je docela dobrá hudba, a asi 2-3 momenty kdy jsem se usmál (cesta z holičství do tajné centrály, paranoidní bratr).. Většinou jsem ale snad i zavíral oči před trapnými rasistickými pokusy o vtip ... chjo ()

MickeyStuma

Střeštěný film, který vytváří akční komedii s prvky parodie a hudební atmosférou 70. let. Párkrát jsem se zasmál, ale jinak se mi to občas zdálo střeštěný až moc. Dějová linka jde svou cestou a nevybočuje. Hláškuje se tu neustále a občas se tu i ukáže odkaz na jiný film. Tento typ komedií mi k srdci nikdy nepřilnul. Pro fanoušky jasná volba. ()

TheEvilTwin

Nejde o čistou parodii, nýbrž komedii s jasným dějem a několika absurdními scénami. Naštěstí je film dostatečně zábavný a téma bělochů snažící se zabránit vstupu černocha do funkce prezidenta je využito dostatečně dobře, dojde zde na kupu rasistických fórů a narážek a má to i pár kvalitních gagů. Celkově úplně neseriozní prkotina, ze které pořád převažují kvalitní dojmy a pobavila dobře, ale do trojhvězdy mi něco prostě chybělo. Eddie Griffin je ale neskutečné zvíře a do tohohle filmu se snad narodil!:D ()

tempus

3* ale 1 musím přidat, jak jsem se bavil a tenhle film je o tom, aby se lidé bavili. Dokonalé dotažení klišé akčních a špionážních ad absurdum, ale i přesto něčím mě překvapil (SPOULEry:_např tím, že neodhalil, kdo je Mistr, a to jsem se na to čekal po celou dobu_:/SPOILEry) třeba způsob zániku pana Pírka...aneb smrt nikdy nebyla tak zábavná. ()