Bratrstvo černé pracky

Utajené bratstvo

Akční / Komedie

USA, 2002, 83 min

• Sabrewulf

Ten film působí úplně stejně jako Halina Pawlovská. Ta se totiž tváří, že nemá ze své tloušťky žádné mindráky, že se nad svoje kila dokáže povznést, dělá si ze své váhy legraci, ale dělá si ji víc a víc a celkově je té "legrace" už tak moc, až je jasné, že ten mindrák prostě má a tímhle se ho snaží neúspěšně skrýt. Tady je akorát namísto Haliny černošský režisér a namísto váhy rasismus. A je to hodně hloupé i na bláznivou komedii.(7.6.2009)

• lennyd

Bílý muž, On, chce ovládnout celý svět. Začíná tím, že prvního nadějného černého kandidáta na post prezidenta US zdroguje, a přinutí jej prodávat grilovaná kuřata (GFC - znáte ?). Jediné co stojí v cestě před zkázou celého afroamerického světa je - tajemné bratrstvo s Tajným Bratrem v čele ... Ehm, celý film mi byl svým pojetím dost odpudivý, rasistické vtipy (oboustrané) každých 10 vteřín (že se do toho pustila i Denise Richards, ouvej). Jediné co bych mohl pochválit je docela dobrá hudba, a asi 2-3 momenty kdy jsem se usmál (cesta z holičství do tajné centrály, paranoidní bratr).. Většinou jsem ale snad i zavíral oči před trapnými rasistickými pokusy o vtip ... chjo(9.3.2005)

• blackJag

Film jsem viděl včera a nezůstalo po něm nic než šumění a výrazná vzpomínka na Denisku Richardsů, které to ve scénách v civilním vzezření moc sluší. Neustále mě napadá, jaká je škoda, že tato herečka ve svém vrcholném období (myšleno z perspektivy fyzična) zanechala ve filmové historii jen tak nevýraznou stopu. Co říct ke zbytku? Nekorektně korektní námět měl potenciál, byl však slabě využit, takže divák spíše zívá než by se smál. 40%(10.1.2009)

• Stejšn

Neni to úplně blbý. Problém je, že je to hovno dobrý. Čili když na to člověk náhodným přepínáním televizních kanálů poprvé narazí, nepřepíná automaticky dál, ale vydrží aspoň do nejbližších reklam. Potěší vedlejší postavy z Hvězdných válek (Lando Carlissian) a Hvězdné pěchoty (Carl Jenkins), ale celkově dost slabé.(21.4.2012)

• forsberg

Austin Powers in Black, aneb kterak happy afroameričané s big ego (rozuměj dlouhými penisy) zvítězí nad nemotornými, hloupými, rasistickými bělochy. Nic moc, jen pár celkem slušných fórů, jedna vtipná narážka na O. J. Simpsona...proč vlastně dávám **? Inu, fandila jsem jim. Taky nemám ráda majonézu.(7.6.2009)