Je čas odvázat se a rozjet to s BRATRSTVEM ČERNÉ PRACKY. Jestli máte rádi Austina Powerse, zamilujete si i tento film o nekonvenčním hrdinovi s nezaměnitelným stylem, slabostí pro ženy a absolutním hladem po spravedlnosti, muži akce, který si žil podle svých vlastních pravidel až do dne, kdy uslyšel svůj první šlágr ze sedmdesátých let ...? V povedené komedii musí náš hrdina za asistence BRATRSTVA ČERNÉ PRACKY zabránit podlému vůdci ohromné konglomerace před dalšími zločiny. (Universal)

Trailer

eraserhead666

Opravdu debilnější český název ten film dostat nemohl. Když si na zadní sedačce stylového bouráku užije James Bond s Austinem Powersem, je z toho tohle. Mám černošské komedie hodně rád, popravdě jsem čekal o něco více humoru, ale i tak jsem poměrně spokojen. Zábavné to bylo, hudba parádní a ta stylizace prostě pobaví. Griffin si to náležitě užil. Rád bych někdy viděl Denise Richards ve filmu opravdu hrát a ne být tam jen pro (pro mě zcela nefunkční) okrasu. Řekl bych, že se už nedočkám. ()

lennyd

Bílý muž, On, chce ovládnout celý svět. Začíná tím, že prvního nadějného černého kandidáta na post prezidenta US zdroguje, a přinutí jej prodávat grilovaná kuřata (GFC - znáte ?). Jediné co stojí v cestě před zkázou celého afroamerického světa je - tajemné bratrstvo s Tajným Bratrem v čele ... Ehm, celý film mi byl svým pojetím dost odpudivý, rasistické vtipy (oboustrané) každých 10 vteřín (že se do toho pustila i Denise Richards, ouvej). Jediné co bych mohl pochválit je docela dobrá hudba, a asi 2-3 momenty kdy jsem se usmál (cesta z holičství do tajné centrály, paranoidní bratr).. Většinou jsem ale snad i zavíral oči před trapnými rasistickými pokusy o vtip ... chjo ()

forsberg

Austin Powers in Black, aneb kterak happy afroameričané s big ego (rozuměj dlouhými penisy) zvítězí nad nemotornými, hloupými, rasistickými bělochy. Nic moc, jen pár celkem slušných fórů, jedna vtipná narážka na O. J. Simpsona...proč vlastně dávám **? Inu, fandila jsem jim. Taky nemám ráda majonézu. ()

otík

Zábavná a ve svém způsobu ujetá špionsko-akční komedie o souboji černochů s bělošským mocipánem. Nalezneme zde odkaz jak na Bonda (od hračiček s autem až po hodinky a super boty), Barbarelu (Denise Richards), kupu černošských filmů a akčních pecek od Bruce Leeho. Vše je zabaleno do pohodové starší hiphopové hudby a společně s pohodovými písničkami vytváří film svůj svět, ve kterém je moc hezky. Já vás do něj zvu také, mnoho podobných povedených ujetin není. ()

Sabrewulf odpad!

Ten film působí úplně stejně jako Halina Pawlovská. Ta se totiž tváří, že nemá ze své tloušťky žádné mindráky, že se nad svoje kila dokáže povznést, dělá si ze své váhy legraci, ale dělá si ji víc a víc a celkově je té "legrace" už tak moc, až je jasné, že ten mindrák prostě má a tímhle se ho snaží neúspěšně skrýt. Tady je akorát namísto Haliny černošský režisér a namísto váhy rasismus. A je to hodně hloupé i na bláznivou komedii. ()