Marvel One-Shot: The Consultant

Leythum

Eric Pearson

Kevin Feige

• Stanmi

The Consultant je prvním ze série Marvel One-Shot, tedy krátkých filmů, které rozšířují filmové univerzum Marvelu. Tento kraťas je o tom, jak chtějí agenti Coulson (Clark Gregg) a Sitwell (Maximiliano Hernández) zamezit tomu, aby se známý padouch stal členem Avengers...No musím se příznat, že první one-shot je pro mne spíše zklámáním, protože jsem očekával originální obsah, ale celá pointa tohoto snímečku je obsažena už v potitulkové scéně v Neuvěřitelném Hulkovi. Nemůžu sice Konzultantovi upřít, že má jistý nápad a vtip, ale příště by to už chtělo snímek se zbrusu novým příběhem.(27.1.2015)

• Mouchal

Obyčejné kecání v kavárně marvelovsky "o ničem". Pokud si ráno zajdete do kavárny a přisednete si k jakémukoliv náhodnému nasávajícímu, zažijete oproti tomuhle kopec srandy. 35%(26.6.2015)

• Urgost

15%(8.1.2017)

50%(4.1.2019)

Za Tonyho Starka dávám 3*...jinak nic extra...(16.8.2013)

• kubilov

Jako dovětek k Hulkovi je to nejhorší MARVEL kraťas, prakticky to nejlepší (Tony Stark) jsme mohli vidět už v samotném filmu, takže nic světobornýho.(31.8.2013)

Ani nevím proč 4*? A jo už vím, za Tonyho Starka a agenta Coulsona.(23.7.2013)

Nic velkého a bůhvíjak vtipného. Ale oceňuji jak tyto One-Shoty mohou udělat z už tak pevného marvelovského filmového vesmíru ještě pevnějčí celek...(12.11.2013)

• Scaevola

Vzhledem ke krátkosti a přebírání scén z celovečerního filmu je velmi těžké hodnotit: Celkově se jedná o dosti nudnou záležitost, ale agent Coulson nezklamal.(22.3.2014)

• thtfct

Díkybohu, že jsem tím ztratil jen 4 minuty. Velmi zbytečné.(11.2.2015)

1 2 3 následující >>