Bývalého agenta CIA v roli hostitele politické talk show si najme zaměstnankyně určité firmy, aby odhalil, že masakr v jedné jihoamerické vesnici byl pouhým zastíracím manévrem oné firmy. (Filmbox)

kokofek

Myšlenka filmu dobrá,ale filmově nedotažené s málo uvěřitelnými scénami útěku před vojáky.Dobrý Forest Whitaker,ale sám to nevytrhne. ()

Iness

Zpracování i příběh dobrý, ale Andy Garcia mi v roli bývalého agenta CIA neseděl, neměl ten správný šmrnc. Čekala jsem příběh rozebrán více do hloubky...přišlo mi to velice strohé. Ale celkově na mě kanadský film Pravda udělal dojem. ()

Googooplexer

Podľa mňa je dobrý aj Garcia a celkovo to herecky nepôsobí podpriemerne. Ale ani nad. Prestrelky sa však zdajú odfláknuté a príbeh ide len v jednej línii, mal som pocit, že scenár je o triedu horší než výsledný film a preto všetka česť hercom a štábu. (Goof: Hlavný kameraman sa volá Bobby Shore. Garcia mal v pase v Ekvádore zapísané meno Robert Shore) ()

Major776

Snímku velmi škodí nekvalitní zpracování a občasné klopýtnutí v tempu vyprávění. Jedná se však o slušný akční thriller s myšlenkami, nad kterými se opravdu srdce ustrne. Forest Whitaker jako obvykle skvělý a Andy Garcia za ním o mnoho nezaostává. ()

Sao Saoi

Je veľmi zvláštne pozerať Béčkový film s Áčkovými hercami... Celkovo asi rozpočet zhltli hlavne výdavky na honoráre hercov. Premýšľam ši by nebolo lepšie natočiť Áčkový flm s Béčkovými hercami... Ale späť k filmu... Anti Global Eko Vojnový film si zakladá na myšlienke, aké by to bolo platiť za každý dúšok vody či nebodaj každý nádych vzduchu. Absurdné? Možno. Vo filme je to boj za pravdu s prekvapivo dobrými myšlienkami a postrehmi a vydarenou zvukovou kulisou. Ale stále je z toho len béčkový film, aj keď hlavne výkon Foresta Whitakera bol opäť asi nezabudnuteľný. Ale on to asi ani nemusí hrať :) Celkové skóre: 39% ()

JerryPilsen

nakonec přece jen napíná podívaná.První půle až příliš dlouho a obšírně uvádí do problému.pak se vše dobře rozjede i trochu na úkor logiky.některé sporné momenty jsou pro jistotu vynechány,ale hlavní problém vyřešen. ()

Johny203

Prvých 20 minút ma celkom bavila linka Andyho Garciu ale potom začala byť rovnako mdlá ako ostatok filmu. Tento film má až príliš mnoho zlých scén ale akosi som sa pri ňom cítil príjemne takže nadhodnotím a dám 2 hviezdy. Longoria tu vyzerá lepšie ako v Zúfalých manželkách. ()