Desetiletá Charlie se od narození s rodiči (Zac Efron a Sydney Lemmon) neustále stěhuje z místa na místo. Nomádský způsob života ji neskutečně rozčiluje, ale rodiče netuší, jak jinak ji ochránit. Charlie je totiž „jiná“. K zapalování věcí nepotřebuje sirky ani zapalovač, stačí, když se rozhodne, že mají hořet. Horší je, že svou schopnost nedokáže úplně ovládat, a když je rozhozená, může být sobě a svému okolí pořádně nebezpečná. Tajná vládní agentura, která se specializuje na vyhledávání a ovládání podobně mimořádných lidí, po Charlie samozřejmě jde, a to je důvod, proč rodina permanentně utíká. Stačí jeden malý incident a Charlie se objeví na jejich radaru a zmizet z něj není snadné. Tihle lidé se navíc neštítí používat násilí, ani vražda pro ně není nijak zásadní problém. Proti sobě však mají zoufalé rodiče, kteří jsou pro ochranu svého dítěte ochotní obětovat cokoliv, a holku, kterou opravdu rozčílit nechcete, pokud na sobě nemáte protipožární oblek. (CinemArt)

Jamien0

Krásná ukázka dalšího zaměnitelného, neoriginálního hororu s příšerně napsanými charactery a scénářem. Ty, jsou tu totiž naprosto odporně udělané a pokud o příběhu nic nevíte, žádný jejich krok vám nebude dávat sebemenší smysl. Hlavní postava má absolutně nelogický vývoj a působí (ostatně jako všichni ostatní) neskutečně ploše. A hlavního záporáka věřím, že bych si absolutně zamiloval kdyby byl alespoň minimálně představený. Z celého filmu po celou dobu přímo křičí obrovský potenciál, který byl kompletně zahozený a nevyužitý. Plus scénář je samozřejmě fakt špatný a konec působí jako kdyby film v nejlepším utnuli. 2/10 a to jenom protože ta hudba byla překvapivě velice dobrá. ()

Hexx

Hodnocení jsem před shlédnutím moc nevěřil a čekal jsem, coby velký fanda Kinga, přeci jen alespoň trochu slušné představení. Jo, představení to bylo, ale nudné, chabé, fádní a v prvé řadě neefektivní. Tohle se opravdu moc nepovedlo. Přitom má takové téma dobrý potenciál, jen to však vzít za jiný konec. Bohužel, sotva dvě hvězdy, a to jen za výkon malé holčiny. Tak třeba příště. ()

Giovanni

Mně se to líbilo. Čekal jsem míň, než jsem nakonec dostal. Hudba perfektní (retro jaxviň) a děvčeti jsem její roli 100% věřil. Za mě super. ()

Meraxes

Očakávania neboli vysoké, ale vlastne to dopadlo ešte horšie než som čakal. Krátka stopáž vôbec nedokázala pokryť Kingovu knihu a tak je značne cítiť, že tam toho veľa chýba. Charlie sa za jednu noc posunie od neschopnosti ovládať svoje schopnosti na superhrdinku a jej záverečné rozhodnutie je absolútne nedôveryhodné. Vývoj ktorým si prešla, by ju k ničomu ani len trochu podobnému nedoviedol. A napriek tomu, že je dej takto vykuchaný sa to značne vlieklo. Vizuálne efekty sú mizerné, tu je značne cítiť nedostatočný rozpočet, čo sa prejavuje hlavne veľakrát veľmi nepresvedčivými ohnivými scénami či spáleninami na obetiach. Herci nemajú čo hrať, dialógy sú umelé a miestami aj blbé. Niektoré hlášky ma vyložene pobavili, napriek tomu, že mali byť vážne. Jediné, čo treba naozaj pochváliť je hudba, tá je skvelá, to je ale strašne málo. Za návštevu kina by to rozhodne nestálo, takže som rád, že som nakoniec nešiel. 2* 37% ()

Fakof odpad!

Na tento film som fakt nechcel ísť ale dotiahla ma frajerka. A presne takto vyzerajú filmy, ktoré vyberá frajerka. ()