Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

Zombiepod

Po stopách South Parku sa vydávajú už aj slovenskí tvorcovia, no je to bohužial riadna bieda. Nezasmial som sa ani raz, jediný vtipný moment predstavuje Marián Čekovský alias Pišta Lakatoš, ktorý mal byť podľa môjho hlavná postava, ale po prvom dieli si uvedomujem, že to bol asi len akýsi ťah. Nanajvýš amatérske, tupé a takmer vôbec vtipné. Veľké očakávanie, ale nakoniec len veľké sklamanie. ()

sigi2

Po prvom diele prekvapivá spokojnosť. Trocha kostrbaté, trocha prihlúple, ale stále zábavné a trefné. Moje prianie? Kiežby si tento slovenský pokus o adult animák udržal aspoň takúto úroveň. ()

filip289

Seriál sa síce pomalšie ale isto parádne rozbiehal, posledné časti výborné. Všetko to zaklincoval "one man show" novoročný príhovor Pištu Lakatoša, nasmial som sa ako nikdy. ČEKY JE BOH! Dúfam že vo výrobe seriálu budú pokračovať. Len - Vraj je to prvý animovaný seriál pre dospelých. A pozerajú ho vôbec aj nejaký dospelí? Myslím si, že ani nie, určite prevládajú tínedžeri :) . ()

Zl0

Prečo nie 5*? Nuž, pasáže kde sa chytám od smiechu za brucho a slzy sa mi tisnú do očí sa striedajú dosť často s tými trápnymi a zbytočnými. Konkrétne tie zhúlené topole mi nič nehovoria a aj keď všetci vieme akí policajti u nás sú, to ich vyobrazenie v tomto seriále je dosť prehnané. Na vtipoch o Reného sopli som sa tiež nejak nebavil. To sú len príklady toho čo si tvorcovia mohli odpustiť a je tam takého viac. Zvyšok je výborný. ()

Voorhees

Dyť je to prdel! Sice se jedná o záchodovej a vulgární humor, ale jde vidět, že ti borci co to ma na svědomí jsou inteligentní a dělaj si s toho neskutečnou prdel! Lidi nehejťete. ()

Mire odpad!

Marius to napísal dobre. Bohužiaľ vtipnej sitácie tu okrem Rozborila nebolo. Ja neviem aký dement sa ešte môže smiať na Slovensku na parodovaní maďarského prízvuku. Prosím ukážte mi takého exota. To už načisto jebe tej JOJke? Ďalší dôkaz že na Slovensku sa vtipné seriály proste robiť nevedia! ()

arbeit odpad!

Najhorší je ten dabing...teplé duo stanke horváth nepočúvatelné (hlavne stanke) a ostatok je tiež na prd. edit: po štvrtej časti znižujem z jednej hviezdy na odpad. toto je fakt kravina neskutočných rozmerov. utrpenie to vôbec preklikávať nie to ešte pozerať celé. ()

reygadas odpad!

Toto je "snaživý" príklad napodobenia kvalitnej animovanej tvorby pre dospelých (viď Simpsonovci, South Park atď.). Slovenská verzia rozprávky pre dospelých je trápna a nezmyselná. Scenár navyše primitívny a bez zmyslu. ()

Cikinko

čeki, chrappa a rytmaus na výbornú ale zvyšok patetickosť. Miestami som sa rehotal , plakal ,chytal za hlavu alebo ako vraví môj kolega "grcal olej". Teda hodnotím ako priemer :) ()

oasismanik

Na robenie satiry a parodií mladý Kroner ešte rozhodne nedorástol. / ak nerátam rytmusa, to je parodia sama o sebe/ Jednoznačne najlepšia časť Lokal TV je bezpointové tliapanie Pišta Lakatoša, ale ani to nebude baviť večne. Ako ono je pekné, že mladý Kroner je fanúšikom Tarantina a South Parku a rozhodne je dobré, že nám tu rastie niekto taký, ale zatiaľ na niečo takéto určite nedozrel. ()

JINAPSIDAL

Pišta je vtipný iba keď to boli niekoľko sekundové videá ale natiahnuť ho na 25 minút a popridávat hlúpe postavy bez nápadu to jednoducho človeka nudí a nezachránil to ani Marián Čekovský ()