Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

Gothar

Nájde sa tam pár vtipných scén, ale je ich veľmi málo. Stotožňujem sa s tým, čo napísal Marius. Napísať dobrý vtipný seriál je sakramentsky ťažké a u nás sa to zatiaľ nikomu nepodarilo. Našim humoristom sadlo skôr hovorené slovo z konca 90tych rokov (Stredoslováci, atď.) ale v TV im to nejde. ()

asirtes

Na Slovenské pomery "jebový" projekt. Nech sa deje čoko, stále vrámci normy zábavná hlúpôstka. Mnohkráte sympatickejšia než pôrodný braček South párok. Bryndza Forever! Made in 🐑 ! ()

drake31

Pomerne zábavný seriál, ktorý pekne zobrazuje ten náš "showbiznis". Nechýba tomu nadhľad, a spracovanie je viac než obstojné, rovnako ako dabing. LokalTV sa nemôže rovnať niektorým zahraničným formátom, ale to vôbec nevadí a konečne sa našla relácia ktorá má ambície, nemá strach, a podáva adekvátne dávka humoru so všetkým čo k tomu patrí. Doposiaľ som spokojný a jediné čoho sa bojím je kvalitatívny úpadok, pretože táto vec je u slovenských seriálov bežná ba až pravidelná ... ()

m.a.t.o.

Strašná pičovina. Myslel som si, že celý seriál bude vyplnený hláškami Mariána Čekovského alias Pištu Lakatoša a namiesto toho som sa musel pozerať na nejaké tri nevtipne, sucho-nadabované postavičky. Hrôza! Viac Pištu a aj hodnotenie bude lepšie! EDIT: Pridávam druhú hviezdičku za Zapál Rytmausa. A pozdravujem Smažáčika :) ()

Jaro.Krafcik

V čase vzniku to bolo celkom vydarené. Pišta Lakatoš a Rytmaus bavili. Seriálové epizódy boli niekedy aj zábavné, neskôr prišiel aj film ktorý bol ale slabší. 3* ()

JančiBači

Pišta v pohode, parodie na známe osobnosti su velmi trefné, animácia celkom podarená.Jedine čo mi vadilo je ustredná trojica.Ani k jednému z nich nechovám sympatie.Animovaný serial by mal mať niektorú z hlavných postáv takú, že budete mať chuť nosit ju na tričku, tento bohužial nemá (Ale môže mať).Hodnotené po 4 častiach. ()

dj-chrosto odpad!

Nakolko mam velmi rad Pistu Lakatosa, nemozem inak, ako Odpad,... skusal som sa aspon co i len raz zasmiat, ale nebolo kde... velke sklamanie... ()

noctambule

Pišta Lakatoš je jediný důvod, proč jsem se na Lokal TV podívala. Je škoda, že je to jen trik, jak nalákat diváky, protože Pišta se tam objevuje jen zřídka. Baví mě to sledovat, i když to má chyby, po 4. dílu se rozhoduji mezi 2 a 3 hvězdami. Těžko se to hodnotí, neznám tak dobře slovenské reálie, třeba co se týče slovenských tv, to bych se asi nasmála víc. ()

borec999

Na naše pomery veľmi ambiciózny pokus, pri ktorom tvorcom nechýbali gule vystreliť si z viacerých celebrít a slovenských stereotypov a ešte k tomu to celé zabaliť do (na Slovensku) nie veľmi populárnej animovanej formy. Kvalita vtípkov a frkov je síce určite nevyrovnaná (striedajú sa geniálne ale aj trápne príspevky), no dabing je našťastie výborný, animácia ušla a postavy mali niečo do seba (napr. taký Pišta Lakatoš a o to väčšia škoda, že v seriáli nedostal väčší priestor). Za odvahu 3* ()

Janega

Po prvom dieli dývam 3 hviezdičky. Skôr ako seriál pre dospelých mi to prijde ako pre pubertiakov. Ťažko povedať či to má budúcnosť. Každopádne páčilo sa mi parodovanie Modré zneba, i ked to vlastne nebola parodia, ale pravdivé zobrazenie. A to je na tomto seriály najlepšie, že pomenúvajú veci pravými slovami. ()

Paldiny

Slovenská odpoveď na animáky pre dospelých skončila skôr ako sa stihla poriadne rozbehnúť. Stratila JoJ odvahu? Predsa len od tretieho dielu pritvrdili fóry na agresivite (policajti podobajúci sa údom). Stratil seriál sledovanosť? Nemyslím, veď ho bolo všade plno. Skôr bola výroba príliš nákladná, veď pilotná séria po 4 dieloch zrazu zmizla z obrazovky, potom prišiel silvestrovský špeciál a po dobrom roku bez akejkoľvek reklamy nastúpila séria druhá. Najväčší nezmysel akého sa tvorcovia dopustili, keď chceli byť okamžite kontroverzní a bez vytvorenia pevného základu len tak začali kopať do všetkého okolo seba. Prvý diel s podtitulom Mravec, Mravec mal myšlienku, zbytočne netlačil do extrémov (mimochodom jediný s cenzurovaným slovníkom) a pomaly zoznamoval s triom školákov a hlavným ťahúňom Cigáňom Pištom. Divákovi sa dostáva základný kameň dejovej osnovy trio školákov sa rozhodne pre reportáž, do čoho vstupuje vsuvka s glosujúcimi stromami čoby varianta na Ičiho a Skrečiho. Tá bude sprevádzať každú ďalšiu epizódu. Druhý diel prináša extrémny pokles vtipných momentov aj príbehu, ktorý je len okopírovaný z prvého dielu. Načrtnuté postavy sa rozhodli zostať na mieste a výprava do budovy STV, kde sa to hemží votrelcami a zombies, skrátka nudila. Vrchol seriálu prichádza dvojdielom s Rytmausom, kde sa duplo na plyn s kadenciou gagov a neotrelých nápadov (klip je bezkonkurenčný), lenže s opakovaným pozretím si všimnete viacerých hluchých miest. Tie má na svedomí prítomnosť ústredného tria, ktoré čo do hĺbky nemá moc ponúknuť a iba dokola recykluje tie isté hlášky a rasizmom zaváňajúce narážky (na M1 by seriál sotva uspel). Po tomto diely sa rozbehlo viac sóloviek, Pišta sa upísal reklame a novoročnému príhovoru, stromy zas strihli silvestrovský špeciál a ostatných zúčastnených stiahli do krátkych internetových skečov. Po dlhšej odmlke sa seriál vrátil na obrazovky epizódou Osada Paradaj, ktorý až do príchodu moderátorky Kvetky celkom šlape, po tom čo začne rozdávať súťažné úlohy ide kvalita rapídne dolu. Nasleduje slabučký Rádioaktívny diel o otepľovaní s vybuchujúcimi géjmi. Dvojdielom Bryndza je všetko po starom, príbeh so satirickým pohľadom na drogy dostáva znovu hlavu a pätu, do čoho ešte privodí brutálny záchvat smiechu legendárny telefonát motorkára na tiesňovú linku. V poradí deviata epizóda si podala Mrázika a Vianoce všeobecne. Prvýkrát už bez loga JoJ pobaví extrémne vtipná konfrontácia Rytmausa s Mrázikom. Inak šlo o priemer s originálnymi úvodnými titulkami a vkusnou záverečnou rozlúčkou postavičiek aké sa dovtedy v seriáli objavili. Doposiaľ posledná desiata časť podávajúca si sledovanosť patrí vôbec k najslabšiemu čo Lokal TV prinieslo. Príbeh je znovu zasadený do parodovaného filmu (Pán prsteňov), ale na rozdiel od Mrázika sa nám dostáva iba náznaku humoru. Zato príval vulgarizmov dosiahol svojho maxima na čo dopláca nápad s cieleným výsmechom komerčných televízií. Všetky epizódy spoločne s krátkymi štekmi sú k videniu na oficiálnej stránke Lokal TV, ktorá ignoruje rozdelenie na série a iba jednoducho k dielom priraďuje číslovky s názvami kapitol. Tento seriál mal potenciál pokiaľ vsádza na príbeh a nielen fórky. Musí si tak len počkať na väčšiu vyzretosť tvorcov, ktorí to po animačnej aj dabingovej stránke zvládajú, iba zatiaľ nepoznajú mieru a ich príspevky doplácajú na nevyrovnaný humor a neučesané spracovanie. Ale i tak, klobúk dole, že sa do niečoho podobného u nás odvážili vôbec pustiť, čo k tomu ešte dodať? Len tak ďalej. Chcem nové epizódy, nové postavy, nové príbehy, nové nápady a ako náhle príde deň, keď na Pištu narazíme v Simpsonovcoch bude misia splnená. () (méně) (více)

orkadimenza

První díl Animoterapie s rybičkou jsem znal, aniž bych věděl, že jde o LokalTV. V zásadě se jedná o skvělý nápad animované recese (trochu bizarním stylem) a je potřeba ocenit, že jde o slovenský originál. Nutno si ale přiznat, že i některé tříminutové skeče skřípou a nejsou tak efektivní. Animoterapia je super (kdo by to byl řekl, že komáři nás jen mají rádi), Rytmaus je taky povedený, zbylé série jsou trochu slabší. ()

peto580

po druhej casti kde sa hlusia zombici a votrelci s kopou krvi a pistovich vstupoch davam 5*. Hoci prva bola odpad. Jenomze nemozem si pomoct ale tento zomvie masaker bol skvostny :D ()

Martin_W

Viděny dvě epizody a za ně hodnotím třemi hvězdami.. Slabými třemi hvězdami. Postavy jsou naprosto nevýrazné, stejně jako jejich hlasy a animace.. Nebýt tohle ze slovenska, tak se na Lokal TV asi hned přestanu dívat.. 32% ()

Marius_ss

Slabý pokus o slovenský South Park. Je to oveľa viac trápne ako kreatívne a to je TÁ chyba. Môj favorit je jednoznačne Pišta Čeky Lakatoš, no ani ten neperlí tak, ako som uňho bol zvyknutý, Ale tak... skúšajme skúšajme Slovaci, raz možno niečo dobré natočíme ;) ()

dobso

Začal s množstvom dobrých gegov, ale skončil na tom, že pri robení takéhoto seriálu ich už nedokázal dávať také veľké množstvo a tak vtipných gegov už nedokázal dať do jedného seriálu. Možno keby tie časti robil postupnejšie tak jeden za mesiac, tak by kvalita tohto seriálu rapídne stúpla. ()