poster

Riddle

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2013, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (12)

 • George Stobbart
  ***

  Nathan je školský outsider, ktorý okrem svojej sestry s rovesníkmi moc nevychádza. Jedného dňa ho dvaja fagani vezmú povoziť sa autom, aby ho postrašili, no pri zastávke na WC sa bez stopy stratí. Prejdú 3 roky a jeho sestra náhodou zazrie niekoho so špecifickými topánkami, aké nosil iba on, no stratí sa jej z dohľadu. Verí, že objavila svojho brata a že sa nachádza v susednom mestečku Riddle, kde sa ho vydáva hľadať. Nejde vyložene o thriller; skôr o pomalšiu krimi drámu s príjemným hereckým obsadením a napínavým finále, ktoré sa našťastie neodkrylo príliš skoro.(20.2.2013)

 • LIVINGDEAD
  *

  Obyčejná televizní kriminálka :-((17.6.2013)

 • hellstruck
  **

  Slibný začátek, přestože na krimi s jakýmsi hororovým nádechem, ke kterému přispívala i děsivá hudba, "město duchů" nebo sen hlavní hrdinky. Na(ne)štěstí se z toho vyklubalo jen krimi s hloupoučkým scénářem a podivným chováním postav. Příběh neměl žádný spád a bylo mi docela fuk, co se s hledaným bratrem vlastně stalo. Slabota.(11.5.2013)

 • eLeR
  ***

  Film sa dal v pohode dopozerať až do samotného záveru. Zo začiatku to bolo celkom slušné, potom sa to začalo kaziť. Myslím si, že veľký podiel na tom majú AJ chabé herecké výkony. Na Kilmera sa mi pozeralo veľmi ťažko a nemal vlastne ani čo hrať. A pozor, terminátor tu ožije trikrát. 3* a to som dnes celkom rozdavačná. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 2 (5.10.2016)

 • chelseaman22
  ***

  Šmarjá panno! Copak nikdo režisérovi nesdělil, že ústřední hrdinka musí být hezká a klátitelná?! A naopak nesmí trpět syndromem "nohy mám, ale do sukně je nestrkávám"? Tato jalovice se díky spadlému jablku (ach Isaacu!) dostane na mlíčňák osobě zvané the down-and-out, jež bezostyšně z jejího malého bratříčka stáhl kecky z infantilními vzory autíček. Neatraktivní bloncka potká v místní nalejvárně atraktivní bloncku, jež se v závěru samém vydává na běh Terryho Foxe s pastí na medvědy na noze levé. Její dva nabíječi se důkladně seznámí s atraktivní symbiózou sekera-oběhová soustava a konečně hellboy se po letech navrátí do cvokhauzu, kde je spálen na PURE uhlík. Věčná škoda toho, že ve filmu účinkuje vlastně jen jedna herečka, jež je obklopena amatéry z vidlákova zvaného Riddle. K scénáři lze dodat jen do, že scénárista měl neskonalou důvěru štábu a tudíž nikoho vůbec nenapadlo odstranit dechberoucí kýče, jež postupně přecházely v píčoviny. 60%(10.9.2013)

 • grizly007
  **

  Začalo to dobře. Nádech malého filmu a rozpočtu sice prokouknete během 5vteřin ale i tak si film držel určitou stopáž poměrně slušnou míru napětí. Ta jde bohužel naprosto do prdele v okamžiku kdy se partička pustí do pátrání při kterém jim kladou vyhaslé hollywoodské hvězdičky klacky pod nohy. Finále je takový ujetý protože na záchranu bráchance padnou za oběť dva mladíci. Což tam nějak zvlášť oplakáno ani není. A tak se na konci mohla ségra vrhnout do náruče sourozence kterýmu po třech letech v zajetí narostl účes alá Střihoruký Edward :DDD(13.3.2013)

 • Lukoboss
  *

  Vil Kilmer tam má naprosto zbytečnou roli, děj je hloupej, zápletky taky, o chování některých postav se radši ani nevyjadřuju a k tomu si dáme ještě nějaký to klišé - když utíkám před někým, kdo mě chce zabít, 100% zakopnu; schovám se v obrovským baráku, ale padouch vždycky přesně ví, kde jsem atd. atd. Vůbec není potřeba ten film vidět.(18.6.2013)

 • Kolssteyn
  ***

  Dobrý námět utopený impotentním scénářem.(22.11.2013)

 • Acrobat
  odpad!

  "Zlatko, dopozeral som nejakú zlátaninu, mám ísť na zajtra niečo kúpiť do obchodu?" (videné 15.06.2013, DVD)(19.6.2013)

 • jafuska
  **

  Opravdu hodně jednoduchý příběh, zápletka hodně slabá, no dobře jako odpolední film, kdy se člověk zrovna nudí a nemá co dělat, tak se podívá, ale jen aby u toho člověk neusnul, protože tady je napětí hodně poskromnu, a to je hodně špatné, naštěstí herci aspon sympatičtí,ale to je tak všechno,(13.7.2013)

 • darth_swan
  *

  Zbytečný film, co víc k tomu dodat. Žádné tempo, slabý děj, ještě slabší herecké výkony. A kde jsou ty doby, kdy Val Kilmer vypadal jako Iceman v Top Gunu? // Co mě zaujalo: Scary město Riddle.(30.7.2013)

 • wick
  **

  Kilmer už bere pro obživu úplně všechny role, co mu nabídnou.(6.7.2013)