Modlitba lovce

• USA The Hunter's Prayer (více)

Nájemný vrah Lucas (Sam Worthington) se vzepře příkazu zabít mladou dívku Ellu (Odeya Rush), čímž se z nich stanou nečekaní spojenci. Zatímco zabiják se musí vypořádat s tíhou vlastních hříchů a dívka ve vleku událostí rychle dospět, stávají se lovnou zvěří. Jejich jedinou šancí na přežití je najít a potrestat ty, kteří brutálně vyvraždili dívčinu rodinu a nyní nemilosrdně usilují i o jejich životy. (Magic Box)

honzic

Nudný film bez nápadu jen s pár pěknými chvílemi, jinak herecké výkony velmi slabé, Rush hrála spíše jako kompars. Hodnocení: 30 % ()

fafejt001

Nenáročná podívaná v sobotní podvečer . Sam se na to hodil . A o tom to je . Žádné super dílo to není , ale napětí to mělo . ()

TOPmoovie

pateticka preexponovana kravina a aby to nebolo malo, vela scen podla sablony inych action filmov. mozno ak mas do 15 rokov tak 3 hviezdy mozu byt. za ten rozpocet a tymi hercami ( Odeya Rush krasna ) to mohlo byt dobre. zpackany a premarneny (aj moj ..ku.va) cas. ()

Mark1983

Dle mého úhlu pohledu tak špatně tenhle snímek nedopadl. Má celkem zaujatelný děj a zpracování, když se to dopodrobna neanalyzuje, je též akceptovatelné. Samozřejmě záleží na úhlu pohledu, ale já byl spokojen. ()

Smashed

Je to takovej ten tisíckrát omletej scénář typu Nájemný vrazi nebo Kurýr. A nutno dodat, že tenhle počin je oproti konkurenci dost nepovedeně zpracován a chvílema mě tak nudil, že s odstupem pár dní od shlédnutí si téměř nepamatuju o čem to bylo. ()

as-minor

Veľmi slabý thriller s nezáživným výkonom hereckého ensemblu. Vzájomný vzťah postáv je vykreslený zle s emocionálnym deficitom z oboch strán. Scenár je plný „klišoidných“ sračiek a akcia postráda dynamickosť. Až na pár zaujímavých scén sa vo filme nič nedeje a nie je moc pútavým pre divákove oko. V podstate sa jedná len o šablónovitú „béčkovú“ akciu, ktorá v žiadnom prípade nenadchne, ale na druhej strane ani príliš neurazí. ()

medveed

V podstatě průměrné B-čko, které nepřináší nic nového. Ale jako krátká oddechovka, na zabití části večera, se to dalo. 45% ()

Bragi66

Sam Wornington jako lovec lidí místo aby svou oběť ulovil, tak ji začne chránit, a tak na ně pošlou jiného lovce. Sam a jeho původní oběť nakonec pobijí všechny zlé, aby ten trapný příběh konečně mohl skončit. ()

Sa.sa

Nevím proč zase tak nízké hodnocení a kritika... Film byl dobře natočený a naštěstí bez patosu i zbytečného sexu :))) Ten konec byl dobrý a námět měl smysl... ()

stret

Na to, že predlohou bola kniha to bolo horšie, ako keď si predlohu vymyslí režisér pri natáčaní. Priemer je u mňa to, keď má film hlavu a pätu, je tak normálne konzistentný a zmysluplný - v podstate celkovo dobrý. To tento film nie je. Topornosť Worthingtona tak nevadí. Ale to že sa zapojil do takéhoto viacmenej podradného filmu aj ako producent o ňom vypovedá niečo dosť negatívne. Feťácky zabiják s hodným srdíčkem je cez čiaru. ()

SammyboiSK

Priemerný thrilery od priemerného režiséra s priemerným hercom v hlavnej úlohe. Takýchto filmov s identickým príbehom je fakt hafo, a keď tento preskočite o nič neprídete ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013