Komedie Nevěrníci je sérií několika krátkých filmů, zaměřených na mužskou nevěru. (oficiální text distributora)

olgab

To se jim to hraje, když mají určitě z čeho čerpat. To je pak scénář napsaný " natotata ". Stejně ale nejvtipnější scénou byla ta, když přijde manželka Guillaoma Caneta neočekávaně domů a on rychle uklízí po dámské návštěvě. Najednou si všimne,že má jeho pejsek v tlamičce použitý kondom. Co s tím? Nestačil by mu ho sebrat tak vyhodí psa i s kondomem z okna. To jsem se fakt řezala smíchy. Jinak to ale bylo takový nějaký zmatený, neuspořádaný. ()

hajner

Začiatok slušný prvá trištvrte hodinka. No ale potom to začalo biť zdĺhavé a hlavne nudné. Ale koniec to celkom zachránil. Škoda tých pár percent. Ako komédia slušné, ale pre ženy absolútne nevhodné a morálne nevkusné. Ale neotrelé a jedinečné. ()

Dann99

Suma sumárum 3* No ten koniec tomu veľmi nepomohol,ale zato scénka v garáži a stretnutie anonymných neverníkov ma dostali. ()

fibur84

Scénou nakonec (nebudu prozrazovat) film získal o jednu hvězdu více než jsem chtěl dát. Naprosto skvělý film plný suprově zpracovaných příběhů a výborných meziscén (např. věta "Tati, můžu na houpačku až se paní dohoupe?" u mě vyvolala výbuch smíchu). Francouzští herci byli asi nejlepší volbou pro zpracování této tématiky. Úpřímně moc nechápu, proč má tento film na CSFD jen 43%. Zasloužil by si minimálně dvojnásobek. ()

McGuffin

Nevěrníci, Les Infidèles mají velké oči. Jean Dujardin a Gilles Lellouche spředli několik záletnických historek, pár zbytečně dlouhých, pár zbytečně krátkých, ve kterých jejich aktérům, mužům i ženám, nic nevyjde podle plánu. Nevyjde jim nepodvádět, sbalit na kongresu děvče na jednu noc, užít si večírek s mladou studentkou, s manželkou si říct pravdu o svých něvěrách, na Anonymních nevěrnících si odvyknout od nevěry a nevyjde to ani v Las Vegas chlapům s holkama. Jen s chlapama. Takže tak, o morálce v kapesním vydání. https://www.macguffin.cz/ ()

andy60

Po skončení jsem si ulevil slovy "To byla ale blbost!" Přitom námět samotný přímo vybízel k vtipným a komickým situacím. Místo nich však sledujeme hloupé a místy i trapné momenty, které mají k pobavení hodně daleko. ()

Jean Dujardin se začne neodvratně zmenšovat

Jean Dujardin se začne neodvratně zmenšovat

05.11.2023

Připravte si lupu. Držitel Ceny Akademie Jean Dujardin (The Artist, Novembre) by si měl zahrát hlavní roli v připravovaném francouzském sci-fi snímku The Incredible Shrinking Man od produkční… (více)