Obří vosy útočí

• USA Dragon Wasps

Hluboko ve středoamerické džungli číhá smrtelné nebezpečí v podobě obřích vos, které dokážou bez problémů zabít i člověka. Vosy však nemají potřebu lidi zabíjet, chtějí je využít jako hostitele pro své larvy... (TV Prima)

dessa odpad!

Po dlouhé době hodnotím film, aniž bych ho celý dokoukal. Ale tohle se fakt nedá. To není béčko, ani céčko, ani déčko, to je prostě, dámy prominou, totální sračka. ()

Jan.S.Harold

Takový standardní corinonemecovský béčko. Umim si představit, že s víc alkoholem a ve větší společnosti by to fungovalo líp. Třeba ještě někdy vyzkouším. :) ()

beso74

Konečne iné zviera v horore ako žralok, krokodíl či pavúci. Osy obšťastňujúce svoje okolie napalmovým dychom sú veľmi zaujímavým nápadom, škoda že človek, čo na nich pracoval, má toľko invencie, zručností a talentu ako členovia Hviezdnej roty v jednej nemenovanej talentovej šou. Ale ak pristúpite na pravidla tejto hry, nemusí to byť úplná strata času, ide len o to, nečakať tu nič normálne. A mimochodom, je tu ďalší dôkaz o prospešnosti drôg, tentokrát kokaínu. :D ()

Godhaj

,,Já džungli miluju.“ ,,Na každýho jednou dojde.“ Blondýna a bruneta, které vypadají jako pornoherečky, si to štrádují džunglí a melou nějaká biologická moudra. Ne, to není úvod k nějakému peprnému vtipu, to je realita tohoto filmu. Ač to zní tak, že by se mohlo jednat o nahláškovaný scénář, bohužel tomu tak není. Herci většinu času melou nudné informace, takže se není čemu smát. Naštěstí je tu vesnice jakéhosi podivného a odbojného pralesního kmene, jehož členy podle oblečení naverbovali snad v nějakém velkoměstském ghettu. Samotné vosy nejsou nejhorší, ale málo útočí a většinou si v klidu letí vzduchem. Corin Nemec se snažil, ale já vím, že má na víc. Tento kousek rozhodně žánru zvířecích béček čest nedělá. ()

topi80

Tak žádné veledílo to opravdu není. Efekty nic moc, i když únos vosami je aspoň celkem vtipný. Příběh také moc poutavosti nepobral, natož pak nějakého napětí či atmosféry. Takže ke kladům mohu započítat jen ujeté a věčně dobře naladěné vědkyně a rovněž velmi svérázně rozluštěnou záhadu, proč woodoo odrazuje vosy od napadení rebelantské vesnice. Ač film splnil účel a v pohodě uspokojil mou potřebu vidět nějakou blbost, za nevyužití poměrně zajímavého námětu (ať už směrem k akčnosti, mysterióznosti či vtipnosti) by zasloužil méně než dvě hvězdičky. ()

Furry_Sheep

Královsky jsem se bavila. Kouzelně nesmyslné dialogy, roztomile mizerné efekty, flashback osmdesátek jak vyšitej. Čekala jsem zvrácenou zetkovou zábavu a moje očekávání byla bezezbytku naplněna. Bolí mě hrudník! P.S.:Fajnšmekrům doporučuji dabing. ()

johnsnow

Jebnuté, ale zábavné, takéto mogbastery ja žerem. Plus ten nápad so zhúlením sa bol super, len kus slabo využitý. A nesmiem zabudnúť ani na jebateľné baby. ()

zuzza11 odpad!

Super vojenské střílečky, akce, napětí, načančané modelky mluvící latinou, zuřící hmyz, voodoo, vtip, drama, scifi, dobrodružství... co víc si přáááát? Snad jen aby mi Bůh dal sílu dokoukat do konce :D ()

Chaloupek odpad!

"Tohle není výbušnina to je kokain!" - "Jak jsem to měla vědět? Vypadá to všechno stejně.." a takových perel je tam nekonečně mnoho. Samozřejmě odpad, ale roztomiloučký. Máte-li doma dost kokainu bude se vám líbit. ()

Sobolisk odpad!

Nenapadá mě žádný schopný důvod, proč by tohle někdo dobrovolně v roce 2012 točil a navíc to poslal do světa. Je to intergalaktická sračka. ()

nignignigga

Obří vosy chrlící oheň? No prostě geniální. Propracovanost, děj, obsazení... jedním slovem luxus. Jak jsem viděl úvodní plakát, tak jsem hned věděl, že to bude zase nějáká perlička. Takže kdo neviděl, tak ať neváhá a koukne! ()

Kecuz odpad!

Klasická americká slátanina. Vezměte zvíře, kterého se lidé bojí, zvětšete ho a dejte ať chrlí oheň. Béčkový, ne-li céčkový hororový film je na světe. Příběh můžete úplně ignorovat, není totiž moc důležitý. Skupina vojáků se vydává do džungle zachránit vědce. V cestě jim stojí hejno obrovských oheň chrlících vos a vesnice, kterou obývá divný šamanský kult. Na konci budeme svědky klasického hrdinského činu, který ovšem, jako vždy, přijde vniveč. Před filmem byste měli pozřít pilulky pro zvýšení koncentrace, protože je možné, že při promítání filmu můžete usnout, nebo jako v mém případě, zahledíte se do skvrny na zdi, která vás zaujme více než samotný film. ()