Vražedná dohoda

Breaking the Girls

Horor / Thriller

USA, 2013, 83 min

• TommyDiamond

Žádný horor, pouze béčkový thriller. Film vražedná dohoda mě nenudil, pouze mě otrávil a znechutil jeho průběh a provedení. Diváka měla patrně zaujmout jednostraná dohoda, kdy každá dívka zabije nepřítele té druhé. Dokonalý čin, V tomto provedení nikoliv. Vše se navíc ještě komplikuje za pomocí intrik a nahoty. Dám dvě hvězdy(8.3.2014)

Zase tak černě bych to neviděl, ale je nutno nebrat ohled na zde uvedené žánry. Než nádech hororu mi to přišlo spíš nacpané troškou erotické tématiky, především tedy lesbických olizovaček. Plány vražd, které jsou v tomto díle jasným hnacím motorem, byly podle mě až moc překombinované a zdá se mi, jako by se do svého / převzatého nápadu sami tvůrci zamotali. Rozhodně se na to ale koukat dalo, 55 %.(16.12.2012)

Neškodná thrillerová variácia na Hitchcockov "Strangers on a Train", v tomto prípade o 2 fešandách (Madeline Zima a Agnes Bruckner), ktoré na seba náhodou narazia a padnú si do oka. Po niekoľkých spoločných chvíľach stretávajú aj nepríjemných známych a v rámci rečičiek si sľúbia vzájomnú výpomoc; spočívajúcu v zabití osoby, ktorá strpčuje život tej druhej. A hoci to jedna neberie vážne, druhá je dostatočne psycho aby to zrealizovala, vďaka čomu sa ocitnú v podivnej situácii. S podobným motívom pred časom zúfalo narazil televízny "Next Stop Murder", no toto ma naopak bavilo a navyše to bolo obohatené o sexy nádych v štýle "Wild Things", takže sa na to aj dobre pozeralo.(8.10.2012)

• playboxguest

Klidně by se to mohlo jmenovat Nebezpečné hry 5, protože je to na to samé brdo jako celá tahle série. Prostě béčko přes kopírák plné intrik, bisexuálních hrátek a nějaké té vraždičky z nudy. Ze začátku mě udržela alespoň ta erotika, holky celkem šik, jakmile se do toho začalo míchat vraždění, už jsem nevydržela a dokoukala s rychloposuvem. Další podobné - Kill for me, Roomate. 30%(26.11.2013)

• aLPaC

Co k tomu říct: Jediným kladem filmu jsou krásné holky (hlavně ta Zima) a jejich lesbické radovánky. No a teď zápory, ty budou delší: 1) herecké výkony; to, co bez výjimky naprosto všichni zúčastnění předvádí je na zlaté maliny, takovéhle výkony by přece nemohli obstát ani v reklamě na Ariel. 2) idiotské dialogy; no to zkrátka musíte slyšet, 90% rozhovorů nemá buď logiku žádnou, nebo minimální. 3) překombinovaný závěr; tenhle film si zkrátka chce hrát na Wild Things, ale ten závěr je tak překombinovaný, že se v tom člověk ztrácí a ne, že by si říkal, ó jak mě ty tvůrci dostali, ale ty vole, tohle snad psala opice. 4) nejsou vidět žádné kozy; k tomu netřeba dalšího komentáře.(10.9.2014)