Reklama

Reklama

Vražedná dohoda

  • USA Breaking the Girls
Trailer 1

Obsahy(1)

Měl to být dokonalý zločin, ačkoli Sára jako studentka trestního práva mohla dopředu tušit, že nic podobného jako dokonalý zločin neexistuje. Přesto s přítelkyní Alex daly dohromady ďábelský plán. Každá z dívek měla za zády svého parazita, který ji bezostyšně vysával a nic jiného než smrt si podle nich nezasloužil. Potřebovaly se ho zkrátka zbavit, a aby vražda postrádala jakýkoli motiv, dohodly se, že si své oběti jednoduše vymění a jedna druhé se postará o průkazné alibi. Pokud se snad něco pokazilo, pak to způsobily jiné plány uprostřed plánů… To, co zprvu vypadalo jednoduše, se totiž ze dne na den změnilo v děsivou hru o holý život. (North Video)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (33)

kingik 

všechny recenze uživatele

V tuhle dobu v kinech tradičně nasráno, ani jeden film nestojí za to, abych se na něj vybral. A tak se měsíc květen ponese převážně ve zhlédnutí starších titulů, které delší dobu byly mnou opomíjeny. Jedním z nich je i tenhle soft lesbický thriller, který paradoxně více ocení pánové, neb sličné herečky se tady nestydí, a kde se to hemží samými intrikami, úklady a podrazy. Film o slušné studentce práv, která si najde špatnou a proradnou kamarádku, s níž se dostane do spletitých tenat úkladných vražd, spadá do tematické skupiny thrillerů Velmi nebezpečné známosti a Nebezpečné hry, tedy filmů, kde každá hlavní postava strojí úklady na jinou postavu, objeví se zvraty i neodhadnutelný vývoj až po rozuzlení. Je celkem škoda, že tenhle film řadím až za výše jmenované filmy, neb jeho realizace je přísně televizní, jedná se o jediný filmový počin v seriálové tvorbě režisérky Jamie Babbit, a občas drhne logika, ačkoliv scenáristický tandem má pocit, že je jejich počin hodně důmyslně pojednaný. Ne, určitě to nemá takové grády, jako jejich mnohem více divácky proslavení předchůdci, ovšem v rámci televizní tvorby to obstojí. (Lesbická) erotika je decentní, dekolty i zadnice dam mají co nabídnout, napětí se najde, odhadnout všechny záludnosti filmu nelze. Výsledek si spíše říká o zařazení do průměru. Jenže to zanícení ženských tvůrkyň je natolik sympatické, až jsem byl ponořen do té nekonečné spleti intrik, čímž by bylo nefér udělit nižší hodnocení, když film nebyl zbytečně natahovaný a členky ženské pětky - herečky Agnes Bruckner, usilující v současnosti o svůj comeback, Madeline Zima, která už nebude tak ve stínu své známější sestry Yvonne, "soustružnice" Kate Levering, z jejichž vnad padne nejeden muž do mdlob, zkušená scenáristka Guinevere Turner a režisérka Jamie Babbit vytvořily funkční partičku. 7/10 ()

ricci.s odpad!

všechny recenze uživatele

Skôr by som našiel v Dobe ľadovej porno, ako v tomto filme horor. Dokonca to nebol ani thriller, to by tam musela byť aspoň jedna napínavá scénka. Ale toto? Nuda na zbláznenie. Jediné dobré na tomto filme bol spomínaný erotický nádych, trio v bazéniku, lesbické olizovačky... ale hviezdy by som za to možno vysypal v trochu inom žánri, ktorý aj tak za triezva veľmi často nesledujem. ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Náhodou mne sa to páčilo. Úplne skvelá neznáma herečka Agnes Bruckner v hlavnej úlohe. Pekný plottwist ku koncu. Naozaj veľmi podarená snímka, má rýchle tempo a nenudí. Herecké obsadenie je absolútne Bčkové ale prekvapili a teda to isté platí aj o samotných hereckých výkonoch. Príbeh a scenár je v skutku zaujímavý a rovnako tak dialógy. Hudba nevýrazná, ale zaznejú sem tam aj pekné piesne. Môžem konštatovať, že táto snímka bola pre mňa naozaj príjemné prekvapenie a to možno aj preto, že som od toho tak veľa nečakal. Videl som ju už dávno. Ale zase už by som nechcel až tak preháňať a chváliť. Tento snímok môžem odporučiť na nudnú nedeľu, myslím že ho ocení každý fanúšik filmu, pokiaľ nehľadá niečo náročné, nad čím by musel premýšľať. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Klidně by se to mohlo jmenovat Nebezpečné hry 5, protože je to na to samé brdo jako celá tahle série. Prostě béčko přes kopírák plné intrik, bisexuálních hrátek a nějaké té vraždičky z nudy. Ze začátku mě udržela alespoň ta erotika, holky celkem šik, jakmile se do toho začalo míchat vraždění, už jsem nevydržela a dokoukala s rychloposuvem. Další podobné - Kill for me, Roomate. 30% ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Neškodná thrillerová variácia na Hitchcockov "Strangers on a Train", v tomto prípade o 2 fešandách (Madeline Zima a Agnes Bruckner), ktoré na seba náhodou narazia a padnú si do oka. Po niekoľkých spoločných chvíľach stretávajú aj nepríjemných známych a v rámci rečičiek si sľúbia vzájomnú výpomoc; spočívajúcu v zabití osoby, ktorá strpčuje život tej druhej. A hoci to jedna neberie vážne, druhá je dostatočne psycho aby to zrealizovala, vďaka čomu sa ocitnú v podivnej situácii. S podobným motívom pred časom zúfalo narazil televízny "Next Stop Murder", no toto ma naopak bavilo a navyše to bolo obohatené o sexy nádych v štýle "Wild Things", takže sa na to aj dobre pozeralo. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama