Vražedná dohoda

Breaking the Girls

Horor / Thriller

USA, 2013, 83 min

• Daryl.Dixon

Tak z Grace z Chůvy k pohledání je už velká holka, jen si říkám, kde udělala slečna Fine při výchově dítěte Maxwella Sheffielda chybu, protože nejen že dospěla, ale ve filmu si hraje s panenkami trochu jinak než v dětství. Jo a taky krade a vraždí, ale to jen tak mimochodem, když nemá do čeho píchnout nebo líznout. Samotný film pak jede na jedné vlně, propletené takovým množstvím intrik, že se v tom možná i sám rejža ztratil.(19.7.2014)

• TommyDiamond

Žádný horor, pouze béčkový thriller. Film vražedná dohoda mě nenudil, pouze mě otrávil a znechutil jeho průběh a provedení. Diváka měla patrně zaujmout jednostraná dohoda, kdy každá dívka zabije nepřítele té druhé. Dokonalý čin, V tomto provedení nikoliv. Vše se navíc ještě komplikuje za pomocí intrik a nahoty. Dám dvě hvězdy(8.3.2014)

• bohemia_regent

Kriminální zápletka se točí okolo zločinného plánu, který je natolik překomplikovaný, že aby se mohl vydařit, nesměla by selhat jediná maličkost. A čím víc postupně všechno vychází, tím víc sílí pocit nevěrohodnosti. -------- V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2011. (Ale možná že to, co jsem viděl, byla nějaká těsně předfinální verze.)(23.7.2012)

• ricci.s

Skôr by som našiel v Dobe ľadovej porno, ako v tomto filme horor. Dokonca to nebol ani thriller, to by tam musela byť aspoň jedna napínavá scénka. Ale toto? Nuda na zbláznenie. Jediné dobré na tomto filme bol spomínaný erotický nádych, trio v bazéniku, lesbické olizovačky... ale hviezdy by som za to možno vysypal v trochu inom žánri, ktorý aj tak za triezva veľmi často nesledujem.(8.10.2012)

• aLPaC

Co k tomu říct: Jediným kladem filmu jsou krásné holky (hlavně ta Zima) a jejich lesbické radovánky. No a teď zápory, ty budou delší: 1) herecké výkony; to, co bez výjimky naprosto všichni zúčastnění předvádí je na zlaté maliny, takovéhle výkony by přece nemohli obstát ani v reklamě na Ariel. 2) idiotské dialogy; no to zkrátka musíte slyšet, 90% rozhovorů nemá buď logiku žádnou, nebo minimální. 3) překombinovaný závěr; tenhle film si zkrátka chce hrát na Wild Things, ale ten závěr je tak překombinovaný, že se v tom člověk ztrácí a ne, že by si říkal, ó jak mě ty tvůrci dostali, ale ty vole, tohle snad psala opice. 4) nejsou vidět žádné kozy; k tomu netřeba dalšího komentáře.(10.9.2014)