poster

Vražedná dohoda

 • USA

  Breaking the Girls

Horor / Thriller

USA, 2013, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  *

  Klidně by se to mohlo jmenovat Nebezpečné hry 5, protože je to na to samé brdo jako celá tahle série. Prostě béčko přes kopírák plné intrik, bisexuálních hrátek a nějaké té vraždičky z nudy. Ze začátku mě udržela alespoň ta erotika, holky celkem šik, jakmile se do toho začalo míchat vraždění, už jsem nevydržela a dokoukala s rychloposuvem. Další podobné - Kill for me, Roomate. 30%(26.11.2013)

 • George Stobbart
  ***

  Neškodná thrillerová variácia na Hitchcockov "Strangers on a Train", v tomto prípade o 2 fešandách (Madeline Zima a Agnes Bruckner), ktoré na seba náhodou narazia a padnú si do oka. Po niekoľkých spoločných chvíľach stretávajú aj nepríjemných známych a v rámci rečičiek si sľúbia vzájomnú výpomoc; spočívajúcu v zabití osoby, ktorá strpčuje život tej druhej. A hoci to jedna neberie vážne, druhá je dostatočne psycho aby to zrealizovala, vďaka čomu sa ocitnú v podivnej situácii. S podobným motívom pred časom zúfalo narazil televízny "Next Stop Murder", no toto ma naopak bavilo a navyše to bolo obohatené o sexy nádych v štýle "Wild Things", takže sa na to aj dobre pozeralo.(8.10.2012)

 • aLPaC
  *

  Co k tomu říct: Jediným kladem filmu jsou krásné holky (hlavně ta Zima) a jejich lesbické radovánky. No a teď zápory, ty budou delší: 1) herecké výkony; to, co bez výjimky naprosto všichni zúčastnění předvádí je na zlaté maliny, takovéhle výkony by přece nemohli obstát ani v reklamě na Ariel. 2) idiotské dialogy; no to zkrátka musíte slyšet, 90% rozhovorů nemá buď logiku žádnou, nebo minimální. 3) překombinovaný závěr; tenhle film si zkrátka chce hrát na Wild Things, ale ten závěr je tak překombinovaný, že se v tom člověk ztrácí a ne, že by si říkal, ó jak mě ty tvůrci dostali, ale ty vole, tohle snad psala opice. 4) nejsou vidět žádné kozy; k tomu netřeba dalšího komentáře.(10.9.2014)

 • ricci.s
  odpad!

  Skôr by som našiel v Dobe ľadovej porno, ako v tomto filme horor. Dokonca to nebol ani thriller, to by tam musela byť aspoň jedna napínavá scénka. Ale toto? Nuda na zbláznenie. Jediné dobré na tomto filme bol spomínaný erotický nádych, trio v bazéniku, lesbické olizovačky... ale hviezdy by som za to možno vysypal v trochu inom žánri, ktorý aj tak za triezva veľmi často nesledujem.(8.10.2012)

 • Daryl.Dixon
  **

  Tak z Grace z Chůvy k pohledání je už velká holka, jen si říkám, kde udělala slečna Fine při výchově dítěte Maxwella Sheffielda chybu, protože nejen že dospěla, ale ve filmu si hraje s panenkami trochu jinak než v dětství. Jo a taky krade a vraždí, ale to jen tak mimochodem, když nemá do čeho píchnout nebo líznout. Samotný film pak jede na jedné vlně, propletené takovým množstvím intrik, že se v tom možná i sám rejža ztratil.(19.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace