Dylan Schoenfieldová nedopatřením hodila svou drahou kabelku do fontány v nákupním středisku a k jejímu překvapení ji vytáhl filmový nadšenec Josh Rosen. Dylan však musí na oplátku souhlasit, že s ní Josh natočí dokument o popularitě. (oficiální text distributora)

Chinese Ashio

Tomuto filmu by bola chyba dať odpad ale taktiež aj 5*. Je to niečo... medzi? Jednoducho to je film na takých tých 60% - 50%. Je to film pre ľudí, ktorí si chcú pozrieť niečo čo sa v realite proste nestáva, aspoň nie podľa mňa. Som rada, že ma tento film moc nesklamal, pretože som sa na ňom dokázala aj zasmiať (omg, jakého paka z neho spravili xD), ale tiež sa mi páčili tie scény, kde Dylan hovorila o svojej mame. Celkom milé. Proste ak sa vám páčia oddychové filmy, alebo máte chuť vidieť niečo nenáročné, alebo sa proste nudíte, pozrite si to. ;) No, ja som tomu dokázala venovať tú hodinu a pol (plus-mínus) a nebola som až tak sklamaná ako pri iných podobných filmoch tomuto. Takže dávam silnejšie 3*. :) Plus pre baby - Matt Prokop je dosť fešák. ;) (Teda... každej správnej tínedžerke, ktorá túži po fešákovi na bielom koni by sa mal páčiť. xD) ()

darthvader77

Nejlepší byl konec nejdřív oba hlavní aktéry všichni pošlou do prdele a pak v poho kámo jsme s tebou. :D A u komedie by se měl aspoň děti zasmát. ()

carodejb

Nedotiahnuté ale milé. Dabing je otravný. Inak je to film o tom, že všetky subkultúry sú v zásade povrchné. Nech žije individualita (a narcizmus?). ()

Mery235

...nooo... bolo to mile :) ...pacila sa mi jej zmena, ta citlivost ... a ten jeho film sa naozaj vydaril, citak :) ... pekna oddychovka, ked sa naozaj ze strasne nudite a nic ine vam nejde spustit :) alebo ked chcete totalne vypnut :) ()

Mina230692

Tak trochu mi nejde do hlavy co je to pořád s tím : Jsem sám, nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, teda jako mám,ale ti co mám nejsou tak super , a jsem nepoužitelný pro svět aaaaa pak najednou.. začnu se kamarádit s těma fakt super lidma (většinou nějakou uplně pravděpodobnou náhodou) ale ejhle! zjistím, že ti super lidi nejsou všichni tak super, a že asi jen polovina z nich jsou fakt milí lidi, a do svého dřívějšího klubu osamělých přidám pár těch super milých lidí a svět se stal hned barevnějším a tradááá konec filmu. Tak ale vážně...tohle téma už je jak zaseknutá deska... dokola a dokola. nic vás nepřekvapí, neoslní. Nicméně i když příběh prakticky žádný, komedii bych v tom taky uplně nehledala, herecké výkony jakštakš..... moment... já chtěla říct o tomto filmu něco hezkého........ ehmm.... velmi nenáročné, nemusíte u toho moc uvažovat, a je to taková pohádečka s celkem sympatickými postavami. ()

atzeer

Je to nejoblíbenější film mé kínošky, takže jsem čekala, že to bude příjemný filmek u kterého se i zasměju. Ale moc mě to zklamalo. Hrozně předvídatelný, už od samého počátku je jasný cel děj a konec filmu. A tak přehráváno. Herečka hrozně nesympatická.....jedna hvězda je za některé scény, které byly až trapně vtipné... ()

DDCC

Není to film, na který bych se rád díval stokrát dokolečka, ale byl to zážitek, začátek trochu nudný. Pak se to ale začalo rozjíždět. Myslím, že je to takový ten film, popisující nynější život teenů.. Proč ne? Moc se mi nelíbil dabing... ()