Stalo se jedné neděle (TV film)

Komedie

Československo, 1985, 36 min

Velmi nenáročný skoro detektivní příběh. Jiří Sovák byl jako kapitán ve výslužbě moc příjemný. Takhle nějak si představuju starého policajta, který ukončí aktivní službu a jen tak se k něčemu zcelá náhodně připlete a chce něco rozlousknout. Jiřiny Bohdalové paní spisovatelka, která fušovala, panu kapitánovi do řemesla, byla pěkně protivná ženská. Vyřešení celého případu mě nepřekvapilo, ale i tak pobavilo. Mám totiž podobnou zkušenost.(20.9.2016)

Příjemný letní detektivní příběh z prostředí kynologické soutěže pro pejskaře s příjemným rozřešením. Televizní povídka je životní, svěží a zcela přirozená. Jen to dosti kazí herecký projev Jiřiny Bohdalové, která tu lidskou přirozenost prostě nezvládla. Buď přehrávala nebo zkrátka všude hrála zcela stejně. Jiří Wimmer coby uvaděč se svou krkolomnou mluvou jako obvykle pobavil. Zkrátka se jedná o nenáročnou televizní povídku spíše pro starší diváky.(1.2.2016)

• argenson

Vidíš tam Sovák, Bohdalová, píšou tam komedie, tak si řekneš, že by to mohla bejt docela sranda. No, tak není.(25.11.2014)

• D.Moore

Tyhle zbytečně natažené filmy založené na jedné, navíc nepříliš vtipné anekdotě moc rád nemám. Alespoň že se tedy v hlavní roli objevil Jiří Sovák a moderátora psí výstavy způsobem jemu vlastním ztvárnil Jiří Wimmer. "Žádáme ještě, aby dvě přihlášené dogy, paní Jandová a pan Roztočil, zaplatily v kanceláři poplatek."(18.8.2015)

• triatlet

Tak tahle kynologické výstavy rozhodně nevypadají…(26.4.2012)