• Austrálie

Horor / Thriller / Drama / Krimi

USA / Kanada, 2012, 98 min

Mary je studentka lékařské fakulty, kterou nakonec nedostuduje otevře si byznys na úpravách lidského těla. Doufám, že nemáš na celý rok obsazené termíny já bych si taky chtěl objednat třeba ušmiknutí jedné varle a udělání rohu na hlavě. Chci být taky v albumu krvavé Freak Show, tak si prosím udělej čas peníze nehrajou roli. Dávám 75%(24.1.2018)

Velmi zajímavý námět s docela zajímavými postavami, akorát v poslední čtvrtině filmu už fakt nevěděli, jak to ukončit nebo vůbec nějak dál směřovat, a ani co chcou od představitelky hlavní role aby hrála, protože od druhé třetiny filmu už jednoduše vypadá jako robot, co jede na setrvačnost. Závěr prostě byl docela neuspokojivý a prázdný, ale předchozí děj v klidu přebije i pro někoho třeba rušivé pozůstatky levné produkce, například v některých chvílích podivnou práci se zvukem. Mezi nezávislými horory jde o dost kvalitní kus :).(6.8.2014)

Steny som síce od napätia nedriapala,no i tak pôsobivé,ale k udeleniu 5 hviezd tomu predsa len niečo chýbalo..Horory väčšinou bývajú nezmyselné,no toto malo hlavu,pätu aj šťavu.A neobvykle u mňa 1.polovica lepšia,viac ma brala ako tá druhá.Zaujímavé bolo aj prostredie špinavého striptízového klubu,ktoré býva niekedy docela vdačným prostredím v mnoha žánroch.Výnimočne som mohla oči nechať na herečke,ktorá stvárňovala jednu z najslávnejších tvárí v histórii zábavy , Betty Boop, "kráľovnú karikatúr".Len škoda,že jej nedali príliš veľký priestor na realizáciu a prezentáciu seba samej,čo ma dosť mrzí (čo som čítala,výroba make-upu trvala 2-3 hod.) a vôbec som si ju neužila. A práve toto mi tam chýbalo!No v konečnom dôsledku fajn vec.Chodte do toho a chirurgovi len v prípade potreby alebo v najvyššom stave núdze..LOL! :D :D :D(6.5.2014)

Asi jsem se zamiloval. Seznamte se s Mary. Velmi talentovaná studentka toužící stát se chirurgem má lehké finanční problémy a jelikož je to tak trochu výstavní kus rozhodne se pro lehké přivydělání si ve strip clubu. Práci shodou náhod dostane nakonec úplně jinou a jí osobně i bližší. Prachů je najednou dost a vše je fajn. Až do oné noci kdy zjistí, že chirurgové nejsou tak úplně košer. A pak přijde nádherná pomsta. No nebudu říkat co všechno dacanovi provede ale byla krutopřísná. Zároveň projde lehkou duševní proměnou a stane se z ní kočka co má pestrej seznam pacientů kteří chtějí docela zajímavé operace. Tohle není horor v tom pravém slova smyslu. Film se drží docela zpátky co se týče brutality, ale to mi bylo fuk protože hlavní hrdinka je dokonale emočně chladná a vedlejší postavy taky nemaj chybu. Taková sbírka zajímavých individuí v čele s lidskou panenkou a bezkonkurenční Beatrise to se jen tak nevidí. A kolohnát se šéfem taky neměli chybu. Pokud máte rádi film se sexy emočně dočasně vypnutou dívkou která umí vytvořit super trupáčka jděte do toho.(3.2.2014)

Naše sestra vlkodlak dorostla do rajcovních mini a dala se nám na študija medicíny. Bohužel už i v Americe študák tvrdý chleba má, je teda potřeba se občas poohlídnout po nějakým tom přivýdělku. Co by tak mohl mladý perspektivní chirurg dělat? Určitě spoustu věcí, ale největší terno je prý ujetým pracháčům devastovat na přání jejich těla nebo občas testnout i nějaký to mučení po sklepech mafošů. Je to další z ujetých snímků, který ale nezachází až tak moc za hranice dívatelnosti, proto si podle mě zaslouží čtyři hvězdy, i když připouštím, že jednotlivá hodnocení budou záležet na hranici znechutitelnosti jednotlivých uživatelů. Je to prostě o magorech... 80%(27.1.2013)

• - Katharine Isabelle se musela naučit, jak sešít krocana. (Mrs.Blue)

• - Trvalo dvě hodiny, než maskéři aplikovali Tristan Risk její make-up. (Mrs.Blue)

• - Píseň "Ave Maria" hraje ve filmu třikrát a pokaždé na jiné úrovni. Začíná velmi amatérsky na začátku, kdy Mary (Katharine Isabelle) studuje. Poté se kvalita lepší, až hraje na konci během Maryiny poslední scény profesionálně. Zvyšující se složitost písně odráží Maryin vývoj jako chirurga. (Zuzyzss)