Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

kacir

Nadpriemer z tohto filmu robia skvelí herci, dej a príjemná hudba. Pieseň Between the bars je tá čerešnička. Ale na Hvezdy nám neprály to nemá. ()

IZFNP

Celé to spisovateľské prostredie bolo strašne krásne a uvedomelé, ale keď prišlo na city, neprirodzená štylizácia úplne celého snímku a mdlé herectvo spôsobili, že film ma nechal chladnou. Klišé za klišé a nemastný-neslaný, ničím inovatívny dej. Nie, toto nevyšlo. 40% ()

xpaja

Představte si snad všechny klišé týkající se romantických filmů "made in USA" a dejte je do jednoho filmu. Byť to nezní moc slibně, výsledek je nakonec docela dobrý. Zpracování tohoto filmu je totiž na úrovni. Spousta známých a kvalitních herců a výborný soundtrack dotváří celek, který je sice povrchní, ale odcípá a funguje. Takže dávám --- == 73 % == --- . ()

Eywa11

"I remember that it hurt. Looking at her hurt." veru Bill mal pravdu, keby to bola prvá veta knihy, hneď by som bola chytená, a vlastne je to aj dôvod prečo ma film zaujal hneď na začiatku. Konečne niečo inteligentné, aj keď sa to tvári inteligentnejšie než to je, je to príjemná oddychovka. Strašne sa mi páčili filozofické monológy, ktoré mala Lilly, pred tým ako išla uloviť nejakého blba na jednorázovku :D a soundtrack samozrejme boží! :) ()

spacegirl

Jedná se o povedený romantický film s dobrým hudebním doprovodem, který jsem zkoukla už několikrát a vždy mě bavil. Příběh zachycuje tři vztahy na rodinném pozadí- rozjíždějící se vztahy dvou téměř dospělých dětí a vztah jejich rodičů. Každý z hrdinů má trošku komplikovaný charakter a svoje problémy, jež se promítnou v určité fázi do vztahů s ostatními. Nejedná se však o žádnou makačku na bednu- je to spíš dobře natočená oddychovka s dobrým koncem. ()

lobo87

Tento film mi učaroval. Svojimi postavami, atmosférou. Hlavný podiel na tom majú skvelí herci a rovnako skvelá hudba. Jeden z filmov, od ktorých nečakáte nič extra, ale výsledok a hlavne pocity z filmu vo vás zostanú ešte dlho. Skvelá práca... 80% ()

Dejf4

Velmi milé překvapení. Sedlo mi to. Příběh je skvěle odvyprávěn a všechny dějové linky jsou výborně protnuty. Co snímek, ale vytahuje je herecký ansámbl. Všichni do jednoho hrají naprosto uvěřitelně, citlivě, zkrátka lidsky. Jako celek to působí strašně přirozeně a lehce to zkazil konec, který si neodpustil přehnaný happy end. 8/10 ()

kverula

Jsem velký fanoušek rodinných dramat a tohle zpracování, vtažené do spisovatelského kruhu, mě vneslo pocit uspokojení ještě na pár hodin poté. Grega Kinneara si začínám vážit čím dál tím více, svou roli zahrál skvostně. Konečně, všechny jeho role jsou mi strašně sympatické. Podobně na mě zapůsobil film The kids are alright. Tedy tak, že jsem měla chuť si ho pustit ještě jednou. Kritiky snad jen trochu: už tak dojemný příběh nemusel být ještě vyšponován mozkovým nádorem (nejedná se o spoiler). ()

mseet

Dokonalý mix všeho, co lze očekávat od romantické dramedie. Žádný afekt, naopak civilní herectví, uvěřitelné postavy a vše umocňující geniální soundtrack. 90% ()

tejna

Dlouho jsem přemýšlela, co tomu filmu vytknout, protože pět hvězdiček se mi z nějakého důvodu dát nechtělo. Něco tomu filmu chybí, ale nějak si nejsem úplně schopna vysvětlit, co vlastně. Asi mu chybí určitá hloubka, všechno tak nějak plyne v jedné rovině, děj se dá v podstatě odhadovat, když se něco stane, tak si člověk řekne: "Hm, tak se to stalo, no." Ale že by se to do mě nějak zapsalo, abych si tento snímek pamatovala a vzpomínala na něj, to nemůžu říct... ()

mandella

Mdlé to bylo, nevěrohodné taky, herecky naštěstí ne tak slabé. Celkově jsem ale nechápala zdejší vysoké hodnocení, které mě na film navnadilo. Jediný, kdo to zachraňoval, byl Logan Lerman, i když jeho stoprocentně dokonalá postava mě občas rozesmívala tam, kde neměla. Scénář Joshe Boona byla jedna velká americká naivita, že když dá postavám do úst hodně názvů knih, budou ty postavy chytré. Překvapivě nebyly. Ani jejich dialogy chytré nebyly, byla to jen vata. A tváří se to tak chytře, přitom je to hrozně blbé a odhadnutelné (ačkoliv na to nebývám zrovna fištrón). Hudba byla v pohodě a jediným překvapením filmu bylo, že Lily Collins umí hrát! :-) ()

Billiecz

Musela jsem se na film podívat třikrát a pokaždé nezůstalo oko suché. Asi nejlepší film, co jsem za poslední půl rok viděla. Song Between the bars se mi dostal pod kůži a celkový dojem ze soundtracku i samotného příběhu je hodně pozitivní. Nejlepší výroky : Rusty - I remember that it hurt. Looking at her hurt. Bill - I could hear my heart beating. I could hear everyone's heart. I could hear the human noise we sat there making, not one of us moving, not even when the room went dark. Samantha - A realist just sees that face and packs it in with every other pretty girl they've ever seen before. The hopeless romantic becomes convinced that God put them on Earth to be with that one person. ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)