poster

Le colt cantarono la morte e fu... tempo di massacro

 • USA

  The Brute and the Beast

 • USA

  Massacre Time

 • Velká Británie

  Colt Concert

Western

Itálie, 1966, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slimak
  *****

  Když jsem to před lety viděl nikdy bych si byl nepomyslel jak může být tento žánr tak nechutně zábavný..plno zastřelenejch,spocenejch a ožralejch..a ta muzika je tu také k nakousnutí...pastva pro uši.Takže když to shrnu je to opravdu hodně dobrý western který nedává prostor nudě.Zvlášť posledních asi 15 minut.(17.3.2008)

 • špaček421
  ****

  Příběh je sice prostý a tak trochu nesmyslný, ale Fulciho režie je skvělá, je poznat, že to dělal mistr, úvodní písnička je úžasná a Nero, Castelnuovo a obzvláště Hilton v hlavních rolích jsou skvělí. Zatímco Hilton podal skvělý výkon, a jeho postava je sympatičtější, Nero vlastně opakuje Djanga. Nino Castelunovo byl taky skvělej, hnusnej záporák, už podle držení těla bylo poznat, že je ta postava magor. Přestřelky jsou drsné a scéna bičování je neuvěřitelně realistická. 75%(11.1.2010)

 • giallo
  ***

  Ze zdejšího hodnocení a názvu filmu jsem očekával velký masakr. Bohužel, jde jen o další ničím nevyčnívající Spagetti western, režírovaný slavný mistrem hnusu. Na snímku není nic vyloženě špatného, Fulci měl v rukou dokonce konzistentní scénář, ale vše je hrozně průměrné a chybí Luciův pozdější rukopis. Malý náznak skýtá snad jen počáteční scéna se psi, která je spolu s výkonem Hiltona to nejlepší z filmu.(22.10.2009)

 • Cervenak
  ***

  Fulciho horory neznášam, sú to nekonzistentné scenáristické sračky s pár zaujímavými humusáčinami... ale toto je solídny film. A solídny hlavne vďaka réžii, ktorá to pekne drží pokope. Franco Nero je frajer, Hilton ešte väčší (Hej, džentlmeni!) a finálna prestrelka masívna. Oceňujem aj snahu zobraziť zabíjanie aj s nejakou tou krvičkou - Fulci sa nezaprie. Dobre mi padlo.(18.8.2015)

 • odpadlik123
  ***

  Asi budu jediným z davu, ale mě se tu Franco líbil a nezdál tak napodobující Djanga. Jeho role holt už v tomto roce byly takové. Jeho postava je až nečekaně mírumilovná, sympatická, až si člověk postupem času počíná přát: Vzchop už se a zmydli či zastřel všechny, co si do tebe do teďka kopali… To jde však těžko s takovým rodinným zázemím. Doma ho totiž čeká brácha Hilton. A, opět jediný z davu, ten se mi tu zase nelíbil. Vyloženě odporných charakter nesnášející Franca z neurčitých důvodů, jehož opilost přetrvává po dobu dosti dlouhou a poté, co vystřízliví, usuzuji, že měl radši zůstat pod parou. Výkřik: "Haló, gentlemani…!", zůstává jako ukázka jeho pokryteckého frajerství. Záporák magor Nina Castelnuova (zde bez vousů) je úchyl k nezaplacení. Vše tedy adekvátní, Fulciho rukopis bezpochyby zajímavý a úžasná píseň. Jen ten Hilton jim to zkazil.(22.1.2013)