poster

Snížek, bílý kožíšek

 • španělský

  Copito de Nieve

 • Floquet de Neu

 • slovenský

  Sniežik: Biely kožúšok

 • anglický

  Snowflake, the White Gorilla

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Muf911
  ***

  Je to částečně animovaný dětský film o bílé opičce, co se snaži integrovat se do majoritní gorilí společnosti. Samozřejmě je to hlavně pro menší děti, takže se to nedá hodnotit pohledem dospělého, ale co mě potěšilo byla barevná retro atmosféra 60. let a hezké dobové dopravní prostředky. Animace je na dnešní dobu slabší, asi Španělé neměli zas tak velký rozpočet. Aspoň že gorilka i panda červená vypadají roztomile.(19.10.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Jako první asi musím poznamenat, že bych se fakt nechtěla jmenovat Kebule :) Za další musím říct, že český dabing, hlavně tedy těch děcek, byl strašný, ale tak to nemůžu brát jako negativum samotného filmu. Bohužel v originále jsem to nesehnala - a že bych se na to ráda podívala ve španělštině. Je tu pár vtipných okamžiků, pár nádherných záběrů jako na park Güell apod. a pár příjemných postav a samozřejmě nějaké to ponaučení pro děti. Čekala jsem tedy něco lepšího, bohužel mě to lehce zklamalo, ale i tak to jsou krásné 3*.(24.12.2013)

 • Tuax
  ***

  Pohodový rodinný film, který má v sobě většinu typických prvků pro rodinné filmy. K tomu navíc příjemná hudba, líbivá animace, neškodný, ale celkem zábavný příběh i přes to, že působí příliš tuctově. Snížek byl fajn, ale Kebule se mi animačně líbila mnohem více, škoda že se nepodílela na dobrodružné výpravě. Pandí kamarád správný úleťák, který si sice hraje na všechnomožné, ale v prvé řadě myslí vždy na druhé. No možná v druhé, v první bude asi meditace. Herecky ovšem slabé, ta komediálnost nic moc, emotivnost v podání dětských herců na mě taky příliš nefungovala, přišli mi víc otravní než sympatičtí. Čarodějka byla fajn, z lidských herců asi nejlepší. Mám rád tyhle na půl animované, na půl hrané filmy. Z Barcelony mohlo být vidět více, když už se skrz ni konala taková pouť. Pár fotbalových odkazů bylo fajn, takže si španělé i do tohoto trochu podsunuli fanouškovskou rivalitu Barcelony a Madridu. Tento hodnotím, ale jako mírně slabší průměr. 5/10(26.8.2013)

 • majo25
  **

  Snížek je postavený až príliš pre deti, takže zaujímavejší humor nečakajte. O to málo humoru, čo tam je, sa stará iba červená panda, ale nič z toho mi neprišlo vtipné. Príbeh nie je zlý, má isté kladnejšie prvky, ale ako som už spomenul, je až príliš rodinného rázu. Zato animácia je vcelku velmi kvalitná, nemusela by sa hanbit ani pred tou americkou, vykreslenie detailov je tiež solídne, animačné postavy sú sympatické. Horšie je už spojenie animovaných a hraných sekvencií. Hodnotenie: 45%(28.11.2013)

 • Radiq
  *

  Moc pro děcka. I to, co má byt vtipny, je spiš roztomily a místo fakt vtipnejch situací slouží jako náhrada ruzny gagy, pády a neštěstí. Ale jinak nápad s bílou gorilou celkem ok a zkloubení animace a hranyho se dycky libilo. Když jsme u té animace, tak ta byla docela povedená. A když sme u toho povedenyho, tak uplnej opak povedenyho, to byla ta hraná část. Nejen že byla uplně trapná a dementní, ale často nedávala smysl, postavy se chovaly uplně idiotsky, hráli idiotsky a cely to prostě bylo idiotsky. Výběr herců uplně katastforální, když nepočitám hlavniho padoucha, kterej zaujal aspoň vtipnym vzhledem (ale to je tak všechno). A tak nám zustaly akorát ty animovany roztomily zviřata... a jinak je to film fakt nudnej a já být režisér, tak bych se rači posral, než něco takovyho natočit...(31.8.2014)

 • - Film byl nominován na španělskou filmovou cenu Gaudí Award v kategorii nejlepší animovaný film a nejlepší vizuální efekty. (JARDAHONDA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace