Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

benda02

Nejsem příznivcem Slunce seno a nejsem ani velkým milovníkem českého filmu, ovšem za poslední dobu nebylo na co koukat a tohle bylo více než úsměvné. Troška sice není hollywoodský režisér, ovšem rozhodně se snaží. Může za to určitě plné kino, které vytvářelo pěknou atmosféru. Nemůžu říci, že by film byl nějak dlouhý, ani že bych se u něho nudil. Stejně tak jsem nebrečel smíchy, ale často jsem nasmál. Určitě to nebude pro generaci posledních let, starší návštěvníci si ale příjdou na své. ()

fujarik

Jedna z mála českých komedií, u které se skutečně odreagujete a neřešíte žádnou manželskou krizi jak je zvykem u ostatních filmů naší produkce. Zdeněk Troška je jediný režisér, který umí natočit pohodovou komedii a tato mezi ně patří... ()

nikolkaK odpad!

Prosím, ať už to nemusím nikdy vidět znovu!!! Tři nebo čtyři obstojné vtipy, nebožák padre s poněkud zavádějícím příjmením a film o dvě hodiny delší než by bylo zdrávo! ()

Elassar

Už jen z traileru se mi chce zvracet. Nechci být předpojatý a hodnotit, aniž bych daný film viděl. Ale přesto - jak je možné, že na to lidi tolik chodí? Na takový očividně sranec? To jsme opravdu takový český buranský národ, který se chláme při kopnutí do rozkroku, či "vtipu" se jmény. Trošku už dávno neuznávám, točí samé sračky. Vlastně můj komentář se asi hodně sám díky častému používání slova na S dost "fekalizuje". Ale ono se to asi jinak nedá. Prostě Troška je pro mě synonymem Sračka. Nikomu neberu vkus, ale tohle je nevkus. To se na mě nezlobte. A na mě to trošku působí jako výsměch opravdové filmařině... ()

Benjo odpad!

Neviděl jsem a vidět odmítám - viděl jsem trailer a znám kousky předchozích filmů pana Trošky (docela se mu povedla s jen pohádka "O princezně Jasněnce a letajícím ševci " a tím jeho umění skončilo). Humor zaměřený na nejnižší pudy funguje vždy a většina ho přijme. Pardon cítím se býti morálně a intelektuálně o trochu jinde než abych se smál filmovým urážkám a narážkám na všechno erotické, vztahové atd. o tom se může vtipkovat v hospodě po třech pivech... Troška: "je to film tak "trošku" ze života" ......no jestli z jeho života tak už se ničemu nedivim....možná někomu vadí, že tomu dám odpad i když jsem to neviděl, ale na některé odpadky se dívat nepotřebuji... ()

Kalda69

Udivuje me plno komentu/hodnoceni jen z traileru, nechapu mentalitu techto lidi a distancuji se od nich, protoze plno filmu hodnotim treba az po nekolikerem shlednuti. Navic plne souhlasim s uzivatelem snikrs a jeho vetou: "Typičtí češi a typická vesnice ,závist pomluvy prostě přesně jak to je.", ktera pekne sedi na ten odpad, kterej hodnotil tento film aniz by ho videl. Hodnoceni a dalsi koment pribudou po shlednuti. ()

gu-staff

Mnohem víc než samotný film (který se zdá být píčovinou od pohledu na jméno režiséra, obsazení a fotografií v galerii), na který nikdy nepůjdu a stejně mne nemine na Nově během pár let, mne dojímá, až přímo uráží některé komentáře zde, kdy si lidé, které sere Troškův úspěch (ano - jeho filmy si na sebe vydělají, protože přesně odpovídají vkusu vidlácké většiny našeho národa, která se jasně projevila už ve volbách prezidenta), a tak neváhají - ač film neviděli - honit si tady péro nad tím, jak je film špatný a oni jsou dobrý, nad věcí a cool, a přitom si to stejně většina z nich stáhne z cz.trackeru hned, jak se to tam objeví ("to já jen tak, abych viděl, jaká je to kravina, víte?"), a budou se tomu potutelně smát, a pak to hrozně pomluvěj v hospodě s ostatníma chytrolínama, jak jsou oni, poplácaj se po ramenou, jak maj tu kulturu zmáklou. Každej si nějak vydělává, vy třeba ve šroubárně u lisu, Troška natočí ročně jeden film a očividně nestrádá. Tak než nám tady příště budete ukazovat svoji moudrost a přetékat opovržením, tak se na ten film alespoň koukněte. A dokud u nás bude prodej lístků na tyhle filmy několikanásobně převyšovat prodej lístků na filmy nesporně hodnotnější z hlediska kritiků, budou se i točit, protože poptávka v tomto případě generuje nabídku. ()

Mukl007

Na film jsem šel vlastně z trucu, že se nenechám ovlivňovat recenzema a udělám si názor sám. Nic jsem od filmu nečekal, takže jsem mohl být překvapen jenom příjemně a to se i stalo, protože Lucce Vondráčkovic to tam fakt sluší :-). Takže za to 1 hvězda. Jinak je to takové další Slunce seno, akorát horší. ()

lacerta odpad!

Pana Trošku jsem měla ráda - tak nějak z nostalgie - kvůli pohádkám... Mám ráda i Slunce seno... asi taky spíš nostalgicky. Ale tohle už je mimo mísu. ()

Eldrazi

Už podle mediálních sdělení to měla být "bomba". Ale opak je pravdou. Zdeněk Troška vymyslel podobnou kravinu jako Kaměňák. Často se humor hodně snižuje na laciné vtipy. Ale občas jsem se i zasmál takže dávám 3 hvězdy. A bůh nám pomáhej jestli bude i druhý díl :D ()

DjLibnei

Takže pro všechny remcaly. Troška (ať ho už taky nemusím), tak sám se nechal slyšet, že takové filmy točí pro ty, kteří přijdou z práce domů unavení, chtějí si sednout a jen se v klidu zasmát. A ano, to se mu opět povedlo! Zašel jsem si na to PO PRÁCI s ženou do kina a film byl na to jak stvořený. Zábavné scény byly někdy až dokonalé. Je to povedený mix ze Slunce seno, Kameňáka a konec trochu jak od pana Chocholouška (hasičák x bazuka). Ne vždy musí dostat film * * * * jen když má super efekty a kvalitní scénář. Proto se mi nelíbí, jak do Trošky všichni jdou, když jeho filmy jsou někdy až (pro Čechy) legendární! ()

RediaX odpad!

Chcete si užít plno nudy, ubohosti, trapnosti a stupidity umocněné na druhou? Máte spoustu času a volné peníze? Pak rozhodně neváhejte, protože fenomén Babovřesky Vás jistě nezklamou. Jak jinak si přece jen znechutit příjemné nedělní odpoledne. Jeden z nejhorších filmových zážitků jaký jsem kdy zažil. Jediné čemu jsem se v kině zasmál byla absurdita a trapnost, nic víc ve filmu ani nenajdete. ()

kolodej1

protože jsem zatím neměl odvahu si film pustit, nemohu a ani nechci samotný film hodnotit, třeba později. Nicméně, viděl jsem trailer a ten leccos naznačuje. Musím říct, že je hodně hrůzostrašný, podle něho by to byl čistý odpad. Je ale možné, že do něho bylo koncentrováno to nejodpudivější z celého filmu a film samotný pak takový průser není. Ne, že by to bylo pravděpodobné, spíš to asi bude ve stejném duchu. Farář Šoustal? Hm, to je fakt řachanda. Proboha proč? Opravdu si pan Troška myslí, že to může zafungovat na kohokoliv nad osm? To jsou právě ty věci, kterými si nabíhá a už dopředu odrazuje diváky s mozkem. Je to škoda, protože má rozhodně navíc a takhle jen marní svůj talent. ()

oli9 odpad!

Už mě tenhle bordel začíná srát! Pomalu 3 měsíc v kině pátek sobota v 8 večer t v nejvetších sálech GA. Tudíž nejlepší časy. Ostatní filmy jsou kvůli téhle sračce v malých sálech nebo v blbou dobu. At už Troška raději nic netočí.. ()

mokrasek odpad!

Vzhledem k tomu, že všechny mé charakteristiky či průpovídky, týkající se kvality filmu Babovřesky, by byly mládeži nepřístupné, omezím se pouze na lakonické sdělení, že se bohužel jedná o odpad. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015