Reklama

Reklama

Storage 24

Trailer 1

Obsahy(1)

Vojenské nákladné lietadlo havarovalo a prísne tajný náklad, ktoré prevážalo, je rozhádzaný po celom meste. Londýn je v karanténe. Nič netušiaci Charlie a Shelley (Noel ClarkeAntonia Campbell-Hughes), spolu s najlepšími priateľmi Markom a Nikki (Colin O'DonoghueLaura Haddock), sú v sklade 24, kde si rozdeľujú svoje majetky po ich nedávnom rozchode. Zrazu vypadne elektrický prúd. Ocitnú sa uväznení v temnom bludisku nekonečných chodieb, kde ich jedného za druhým začne loviť tajomný predátor. Ako uniknúť z miesta, ktoré je navrhnuté tak, aby udržalo veci zamknuté vo vnútri? (figliar)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (34)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Poslabší sci-fi horor o partičke nezaujímavých ľudí, ktorých ohrozuje mimozemská príšera. Len škoda, že viac než príšera je na obrazovke precitlivený černoch snažiaci sa silou mocou unudiť diváka svojimi problémami. Napríklad nedávny "Extraterrestre" postavil v sci-fi motíve výraznú vzťahovú dramedy a fungoval skvele, tu to naopak nefunguje vôbec. A príšerka je bohužiaľ miestami zbytočne digitálna, čo zamrzí hlavne keď si uvedomím, že horory staré 10 – 20 – 30 rokov vyzerajú vďaka reálnej maskérskej práci lepšie než dnešné moderné hity, ktoré si to zbytočne počítačovo uľahčujú a potom pôsobia až príliš umelo. Ale úplne zlé to zase nebolo; taká znesiteľná jednorázovka. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Pre mňa neškodná blbinka, ktorá mi akurát poslúžila na pobavenie a spríjemnenie večera. Opäť je tu skupinka ľudí, ktorá je niekde zatvorená (tentokrát stačilo len jedno veľké skladisko), snažia sa dostať von a je tam veľký, slizký, okatý mimozemšťan s obrovskou papuľou, ktorý si ich odchytáva jedného po druhom. Takže hlavní hrdinovia tradične utekajú, skrývajú sa, vydesene zízajú okolo seba, preliezajú šachtami, ale aj tak je ich logicky stále menej a menej. Gore dobré, ale veľa ho zase nebolo, napočítal som len jedno spapanie tváričky, jedno vytrhnutie srdiečka a jedno odtrhnutie sánky, ale aj to je lepšie ako nič. Rozbeh tradične zdĺhavý, to zoznamovanie sa s postavami mohli bez problémov o polovicu skrátiť. Taktiež úvodné mordovačky boli mimo záber, príšerka len vystrčila paprčku a niekoho niekde vtiahla. Ale je to slušne nakrútené a mimozemšťan vyzeral celkom pekne a podarene. Bavil som sa asi rovnako ako pri Bait. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Boze hororovej zanr jde opravdu do hajzlu driv se i becka tocili s nadsenim a jistou invenci byly to mozna kraviny ale dokazali pobavit dneska uz je to jenom hodne velka nuda navic nevim proc musi kazdej dnesni beckovej horor vykradat stovky klise z tech starsich ale jednoduse lepsich snimku ta 1* je za kratkou stopaz diky ktery to jakz takz ubehlo mel sem chut to vypnout to jo ale nastesti konec prisel tak akorat vcas ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Jako dvě scény (štěkací hračka pejska a poslední záběr) tu jsou docela vtipné, ale jinak by celý námět vystačil na půlhodinu. Takhle musíme sledovat dlouhé minuty rozhovorů o ničem, nějaké peripetie vztahu, který je naprosto nezajímavý (holka se rozchází s klukem, proč asi?), že to bude něco z vesmíru, něco jako vetřelec, je jasné hned ze "slin" v úvodu na bedně, takže dále sledujeme nekonečné běhání chodbami, objevení se v půlce filmu nečekané postavy, nejsympatičtější chlápek (hlídač skladu) zhebne taky a docela brzy, a sem tam se objeví ta potvora (někdy to vypadá, že jsou dvě, neboť je evidentně na dvou místech, ale nejsou, a taky jsem si říkal, jak se takové monstrum mohlo vlézt do tak malé bedny), která fakt má hubu jak vetřelec a krade lidem srdce nebo půlku xichtu (a možná jen E.T. chtěl volat domů, co já vím, vysvětleno tady není nic). Nejzajímavějších je asi posledních pět minut, ale jinak to byla zdlouhavá nuda. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

„Myslím, že je to pryč."„Uááááá!" Několikapatrový sklad, skupina mladých lidí, z nichž někteří řeší osobní problémy, a zabezpečovací systém, který je kvůli výpadkům proudu uvězní uvnitř budovy. Z havarovaného vojenského letadla ale pronikne do labyrintu chodeb mimozemské monstrum. Hra na kočku a myš může začít! Tak nepokrytá kopie Vetřelce, až jsem se bavil. Už v úvodních titulcích zazní tóny připomínající hudbu J. Goldsmitha. Kromě pobíhání labyrintem a lezení větracími šachtami tu máme vetřelčí polibek Schelleye a nechybí ani zrádce, co je po zásluze potrestán podobně, jako tomu bylo ve Vetřelcích. Vedle toho se snímek ještě výrazně inspiroval Zlomkem sekundy(1992), především vytržením srdce. Kromě hlubokých šrámů dojde i na ukousnutí části hlavy, utržení čelisti a přetržení, kdy ležící torzo připomene pro změnu Bishopa. Závěrečný obraz vše vysvětlí. Levné, oddechové, ale místy napínavé. Na jedno podívání dobré. ()

Zajímavosti (2)

  • Charlie (Noel Clarke) a Mark (Colin O'Donoghue) přijíždí ke skladišti v anglické verzi Škody Octavie Combi 2. generace z let 2005-2008 s volantem na pravé straně. (Ficik)
  • Snímek se stal v USA největším filmovým propadákem roku 2013. Podle informací serveru Indiewire v amerických kinech vydělal pouze 72 amerických dolarů. V kinodistribuci USA byl však jen týden. V Británii nebo Turecku už si tak zle nevedl. (MI-380)

Reklama

Reklama