Storage 24

Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2012, 83 min

• Wacoslav1

Boze hororovej zanr jde opravdu do hajzlu driv se i becka tocili s nadsenim a jistou invenci byly to mozna kraviny ale dokazali pobavit dneska uz je to jenom hodne velka nuda navic nevim proc musi kazdej dnesni beckovej horor vykradat stovky klise z tech starsich ale jednoduse lepsich snimku ta 1* je za kratkou stopaz diky ktery to jakz takz ubehlo mel sem chut to vypnout to jo ale nastesti konec prisel tak akorat vcas(8.12.2012)

• LIVINGDEAD

OBSAH:V srdci Londýna spadne vojenské letadlo s tajným nákladem. Celé město je odříznuto od zbytku světa a je zahájena karanténa. Mezitím Mark a Nikki, kteří se nedávno rozešli, nemají vůbec ponětí o tom, co se děje. Spolu s přáteli, v podzemním skladu rozdělují své věci. Brzy však zjistí, že nejsou sami....(11.10.2012)

Tak nakonec překvapení. Od filmu jsem nic nečekal a podle hodnocení jsem se bál že to bude sračka. Nicméně po dokoukání jsem měl celkově uspokojivej pocit. Film je krátký a jde rovnou do akce žádné převeliké zbytečnosti. Monstrum je parádní. Neuvěřitelná výhoda je to že film nepoužívá efekty, sem tam sice jo ale při malých detailech takže si člověk většinou nevšimne. Ale design monstra je fakt výtečný. Gore sice není nijak moc ale je celkem povedený a film se nebojí pár brutálností. Bohužel ale zbytek je spíše špatný, ne každého muže hodinu a 15 minut pobíhání po skladu bavit. Herci jsou děsně nesympatičtí a ta romance je fakt debilní a konec je celkem klišovitě trapný. Ale čekal jsem to daleko horší.(10.12.2013)

Odjakživa mám rád sci-fi horory o zlých emzákov, ktorý našu planétu navštívili s výsostne temnými úmyslami a zahubia každého príslušníka ľudskej rasy, ktorý im vstúpi do cesty. Okrem všeobecne známych, vysokorozpočtových filmov, pojednávajúcich o tejto tematike však nepohrdnem ani menej nákladnými, divokejšími kúskami z tohto súdka ako sú napríklad Altered, Alien Raiders a najnovšie aj priamočiary a na nič sa nehrajúci britský Storage 24, ktorý ma svojim prístupom určite potešil.(29.10.2012)

• mzss1

No to byl teda zážitek. Krátká stopáž filmu, vypadalo to tak na tři hodiny, ale stejně jsem to vydržel dodívat celé. První půlka filmu nehorázná nuda, kdy se stala jen jedna celkem nezajímavá scénka. V této první polovině filmu bylo nehorázné peklo sledovat konverzaci tupých lidí, píši lidí, ne herců. Ani jeden mě nebavil. Hororové prvky ? Nulové. Příšera ? Děs. Aspon jsem se párkrát zasmál, to je pravda, některé scény byly fakt k smíchu. Bohužel, žádné lepší nápady, žádná atmosféra, divná hudba. Nemůžu hodnotit lépe. Hodnotím na 3% = odpad!(7.12.2012)

• - Charlie (Noel Clarke) a Mark (Colin O'Donoghue) přijíždí ke skladišti v anglické verzi Škody Octavie Combi 2. generace z let 2005-2008 s volantem na pravé straně. (Ficik)

• - Snímek se stal v USA největším filmovým propadákem roku 2013. Podle informací serveru Indiewire v amerických kinech vydělal pouze 72 amerických dolarů. V kinodistribuci USA byl však jen týden. V Británii nebo Turecku už si tak zle nevedl. (MI-380)