Storage 24

Trailer 2

Vojenské nákladné lietadlo havarovalo a prísne tajný náklad, ktoré prevážalo, je rozhádzaný po celom meste. Londýn je v karanténe. Nič netušiaci Charlie a Shelley (Noel ClarkeAntonia Campbell-Hughes), spolu s najlepšími priateľmi Markom a Nikki (Colin O'DonoghueLaura Haddock), sú v sklade 24, kde si rozdeľujú svoje majetky po ich nedávnom rozchode. Zrazu vypadne elektrický prúd. Ocitnú sa uväznení v temnom bludisku nekonečných chodieb, kde ich jedného za druhým začne loviť tajomný predátor. Ako uniknúť z miesta, ktoré je navrhnuté tak, aby udržalo veci zamknuté vo vnútri? (figliar)

Trailer 2

ricci.s

Pre mňa neškodná blbinka, ktorá mi akurát poslúžila na pobavenie a spríjemnenie večera. Opäť je tu skupinka ľudí, ktorá je niekde zatvorená (tentokrát stačilo len jedno veľké skladisko), snažia sa dostať von a je tam veľký, slizký, okatý mimozemšťan s obrovskou papuľou, ktorý si ich odchytáva jedného po druhom. Takže hlavní hrdinovia tradične utekajú, skrývajú sa, vydesene zízajú okolo seba, preliezajú šachtami, ale aj tak je ich logicky stále menej a menej. Gore dobré, ale veľa ho zase nebolo, napočítal som len jedno spapanie tváričky, jedno vytrhnutie srdiečka a jedno odtrhnutie sánky, ale aj to je lepšie ako nič. Rozbeh tradične zdĺhavý, to zoznamovanie sa s postavami mohli bez problémov o polovicu skrátiť. Taktiež úvodné mordovačky boli mimo záber, príšerka len vystrčila paprčku a niekoho niekde vtiahla. Ale je to slušne nakrútené a mimozemšťan vyzeral celkom pekne a podarene. Bavil som sa asi rovnako ako pri Bait. ()

George Stobbart

Poslabší sci-fi horor o partičke nezaujímavých ľudí, ktorých ohrozuje mimozemská príšera. Len škoda, že viac než príšera je na obrazovke precitlivený černoch snažiaci sa silou mocou unudiť diváka svojimi problémami. Napríklad nedávny "Extraterrestre" postavil v sci-fi motíve výraznú vzťahovú dramedy a fungoval skvele, tu to naopak nefunguje vôbec. A príšerka je bohužiaľ miestami zbytočne digitálna, čo zamrzí hlavne keď si uvedomím, že horory staré 10 – 20 – 30 rokov vyzerajú vďaka reálnej maskérskej práci lepšie než dnešné moderné hity, ktoré si to zbytočne počítačovo uľahčujú a potom pôsobia až príliš umelo. Ale úplne zlé to zase nebolo; taká znesiteľná jednorázovka. ()

Wacoslav1

Boze hororovej zanr jde opravdu do hajzlu driv se i becka tocili s nadsenim a jistou invenci byly to mozna kraviny ale dokazali pobavit dneska uz je to jenom hodne velka nuda navic nevim proc musi kazdej dnesni beckovej horor vykradat stovky klise z tech starsich ale jednoduse lepsich snimku ta 1* je za kratkou stopaz diky ktery to jakz takz ubehlo mel sem chut to vypnout to jo ale nastesti konec prisel tak akorat vcas ()

LIVINGDEAD

OBSAH:V srdci Londýna spadne vojenské letadlo s tajným nákladem. Celé město je odříznuto od zbytku světa a je zahájena karanténa. Mezitím Mark a Nikki, kteří se nedávno rozešli, nemají vůbec ponětí o tom, co se děje. Spolu s přáteli, v podzemním skladu rozdělují své věci. Brzy však zjistí, že nejsou sami.... ()

Dellamorte

Bohapustá kopírka na dávno videné a prachom zapadnuté veci ( FLY / ALIEN / Thing / Mutant - nie Species....), no spracované na úplne inej úrovni. Zmena rádoby prostredia ešte neurobí z filmu film. Úplne zbytočné filmové preháňadlo, čo je vlastne minimálne o level nižšie, ako jednohubka. Digi monster zase nesklamal. ()

• Snímek se stal v USA největším filmovým propadákem roku 2013. Podle informací serveru Indiewire v amerických kinech vydělal pouze 72 amerických dolarů. V kinodistribuci USA byl však jen týden. V Británii nebo Turecku už si tak zle nevedl. (MI-380)
  • Charlie (Noel Clarke) a Mark (Colin O'Donoghue) přijíždí ke skladišti v anglické verzi Škody Octavie Combi 2. generace z let 2005-2008 s volantem na pravé straně. (Ficik)