Tak fajn

• Slovensko Tak fajn

Tak Fajn je komedie o nepodařené dovolené ve třech v Chorvatsku. Milan se rozhodne požádat svojí přítelkyni Beatu o ruku právě během romantické dovolené u moře. Na tu s nimi nakonec jako křen jede i věčný party živel Miki, který se rozhodne jim romantický výlet a zásnuby zorganizovat. Věci se mu ale pravidelně vymykají z rukou a nic nedopadne tak, jak mělo. Povede se nakonec alespoň žádost o ruku, nebo bude dovolená u moře úplná katastrofa? Atmosféru letní komedie umocňují scenérie Jadranských pláží, záběry plné slunce a hudební hity. (oficiální text distributora)

Dzvandzi

Film,který se natočil na i-phone :D :D :D Hrozná kvalita obrazu,místy i rozmazaná a to už je teda něco..Jinak scénář a herce nechme radši stranou,to by bylo na dlouho.1* dávám pouze za to,že jsem se párkrát pousmál a také za pěknou Barboru Žileckou.Také nechápu proč je to žánrově muzikál...!!??...Prvně jsem dával 2*,ale když jsem to srovnal s podobným filmem "Účastníci zájezdu" , musel jsem své hodnocení po právu snížit. ()

windows odpad!

...přesně jsem zvládl 9minut. Je to masakr. Asi se dám na četbu knih. Vidět pořádný film v dnešní době je umění. Když se natočí americká sračka plná pc shitů je to stejná zvrhlost jako slovenský pokus o humor. Další ztráta času... ()

dj_kure

Snad ani nemusím zmiňovat za co jsem dal tu hvězdu ne? Nebo radši pro ty pomalejší jo :-). Barbora Žilecká jí ode mě dostala, ani ne tak za herecký výkon, protože ten stál řekl bych za hovno stejně jako celej film, ale prostě jenom díky ní jsem vydržel až do konce, hezky se na ní kouká a já jsem jen chlap, tak co :-). Každopádně jako celek vážně na přesdržku, neuvěřitelný co naši sousedia či chcete-li bratia dokážou vypustit do světa! A ten muzikál v žánru, to už je jako fakt PECKA! 5% ()

viviak odpad!

Len som chcel vediet, ci su tie hodnotenia a komentare opravenene. Ano su. Od filmu to ma na mile daleko. Des a hrôza. Velmi hlupe. Pre takyto "film" a jemu podobne, by tu mala byť špecialna kategoria hodnotenia. ()

Scraffy

Barbora Žilecká. Dôvod, prečo pozerať toto "dielo". Nie, že by bola bohvie aká dobrá herečka, ale pozerá sa na ňu dobre. :)) ()

KucC odpad!

Jo, byla to sranda, ale ne v tom dobrém slova smyslu. Každému z vás radím, aby tento film ignoroval. Nebál bych se to označit jako druhý nejhorší Sloveský film. Immortalitas asi jen tak nic nepřekoná. ()

Avarga odpad!

Měl jsem v plánu okouknout konečně nějaký "Maďarský" výtvor... Trailer jasně řekl, že tahle herecká skvadra drevokocurů nebude to pravé ořechové. Určitě až se někdy odhodlám vyzkoušet nějaké ty drogy, tohle si rád pustím :p ()

RigorMortis odpad!

Neviem, na čom šlapal režisér, no chcem z toho aspoň kilo. Herecké obsadenie hodné deportácie na Sibír, scenár sám skvost a ako soundtrack tohtoročná letná odrhovačka od istého slovenského hudobníka, ktorú nemôžem ani počuť. Bez deja, bez humoru s neschopnými hercami. Človek musí fakt úplne odstaviť mozog, aby si toto dokázal pozrieť. ()

Mire odpad!

Ako som písal v diskusii, do kina by som na to určite nešiel, ale pirátskej kópii filmu by som svoj čas venoval. XviD je vonku a ja mám tento počin úspešne za sebou a musím povedať, že ma tento film celkom prekvapil, pretože som čakal niečo ďaleko horšie, keď má film takéto hrôzostrašné hodnotenie. Mariána Labudu ml. nemusím a navyše v kontraste s Barborou Žileckou mi vadil až príliš veľký vekový rozdiel - to bolo proste veľmi viditeľné. Tak buď mali do filmu obsadiť jemu, alebo jej vekovo primeraného partnera. Film ako taký, na to v akých podmienkach bol natočený dopadol asi najlepšie ako mohol. Jasné, že veľa vtipu to nepobralo, ale keď neviete čo s časom, tak sa na to pozrieť dá a je tam aj určitá šanca že to aj dopozeráte do konca :) Keďže jeden a pol hviezdičky sa udeliť nedá, zaokrúhlim to na dve, asi vďaka Barbore Žileckej, šak čo, pre takýto film je to až až :) EDIT 15.2.2014: takejto sračke som dal dve hviezdičky? pánabeka... toto je úplný sranec! ()

ondey

Skočilo to na mě na jůtůb. Prvních 10 minut jsem opravdu věřil tomu, že jde o amatérskej studentskej počin. Jenže ono to pořád nekončilo a podle časové osy to mělo mít přes 90 minut :-O Jestli i slovenská kinematografie míří do kytek, tak tady je začátek. ()

Pitryx

Ano, je to plytká zábava pro kulturní negramoty. Klidně se k nim přidám, vlastně mezi nimi asi jsem, protože já jsem se bavil. Některé hlášky stály za to. Když připočtu krásnou krajinu a Barboru, nemám co řešit. A klidně bych na hodnocení ještě přidal, kdyby mi nelezlo na nervy chování té hlavní dvojky. Ona jede k moři, ale vadí ji mořská voda a stále myslí na to, zda má dobře namalovanou larvu. On se zase bez mobilu ani nevy. Škoda. A mimochodem jako muzikál to u mne propadlo úplně. Pokud sem tam objeví náznak hudby, tak se do toho kecá. Emotivní scény byly naprosto zbytečné, kdyby je vyhodili (autoři), klidně bych hodnocení zvýšil. Přesto hodnotím jako velmi příjemnou letní oddechovku, u které se na devadesát minut dobře odreaguji. ()

adamix odpad!

,,Ha Ha Ha!" Slovenská unikátna sračka točiaca sa okolo troch nezáživných postáv s akože smiešnymi príhodami okúkanými z amerických chujovín podobného typu. Amatérčina jak sviňa. ()

Veskoslav odpad!

Jestliže existuje peklo, kde Vám pouští film k úplnému zatracení, tak tenhle promítají těm nejhorším.....Nemít lístky zadarmo, tak na tuhle Slovenskou katastrofu bych v životě nešel..... ()

lobo87

Príjemná slovenská jednohubka. Bolo by čo kritizovať, ale celková atmosféra, skvelá hudba (hlavne titulná prerábka Aeroplane/Tak fajn), krásne exteriéry a sympatická Barbora Žilecká ma celkom dostali. S prihladnutím na to, že ide o slovenskú tvorbu pekné dve hviezdičky...40% ()

Brunsvik odpad!

Najhorší slovenský "film" po 89.tom. Zvrátená reklama na zlý vkus. Toto už prekračuje aj neuveriteľnú tuposť súčasnej slovenskej seriálovej tvorby minimálne tým, že to nemá žiaden náznak konfliktu či dramatickej situácie. Iba znôšku vývarových letných hitov na čele s príšernou Cmoríkovou titulnou grckou. Nechápem, ako toto fiasko mohlo mať po prvom premietacom víkende viac ako 5000 divákov návštevnosť. Jediné vysvetlenie je to, že slovenskí diváci už úplne stratili súdnosť, rozum aj cit. ()

Rodriguess odpad!

Horsie to uz ani nemohlo byt! Absolutne film bez myslienky a tie chabe herecke vykony to len zaklincovali. Jednoznacne odpad roka 2012!! ()