Reklama

Reklama

To, že se jejich manželství rozpadlo, ještě nějak Richard a Kate překousli. A jako praví Britové celkem elegantně rozchod zvládli. Ale když zjistí, že jejich penzijní fond se stal obětí bezohledného a ještě navíc francouzské tuneláře, rozhodnou se, že to už je přespříliš. Vypátrají, že muž, který je připravil o všechny úspory, právě koupil své snoubence diamant za 10 miliónů dolarů a je rozhodnuto. Vypraví se za ním s jasným cílem – uloupit drahokam a pořádně se tak zahojit i pomstít. Tato jejich výprava, která je zavede z Londýna nejen do Paříže ale i na francouzskou Riviéru, má ještě jeden efekt – ukáže se, že přes všechno vzájemné provokování, neschválnosti, špičkování a škádlení, není jejich vztah až tak úplně vyhaslý. (CinemArt)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (78)

nash. 

všechny recenze uživatele

Lehounká, naprosto odpočinková a díky slovním výměnám hlavní dvojice i nečekaně zábavná pohodovka. S nadsázkou podaná a příjemně lehkomyslná zábava, balancující mezi naivní pohádkou a lehce jízlivou komedií, ve které poněkud toporný Brosnanův šarm vyvažuje skvělý Timothy Spall a zábavná a úžasná Emma Thompson. Už jen kvůli těm dvěma jsem celým filmem projel s úsměvem a na konci vystoupil příjemně osvěžený a dobře naladěný. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Emma a Pierce se setkali v jedné francouzské ptákovině. Člověk by si skoro řekl, jak kdyby je britská tajná služba nastrčila schválně, aby ve Francii záměrně udělali nějakej průser a započali tím další stoletou válku. Jenže, a to mě dost překvapilo, v komedii není ani moc narážek mezi Angličany a Francouzi a tak nezbývá nic jiného, než se držet klasického šarmu obou hlavních herců. Ten to naštěstí zachraňuje a to i přesto, že Francouzi je občas zavedli do takových akčních scén, že spolu s konzervativními Angličany, vyzní dost zvláštně. Až trapně. Dobré momenty tam ale také jsou a docela pohodově se na to kouká, takže jasnej průměr. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Žánr komedie (asi i trochu romantická), stopáž 90 minut, osoba režiséra, jehož počiny žádnou velkou díru do světa neudělaly, a trailer varující před řachandou na téma "stárnoucí anglické páry se mění pro spravedlivou věc v lupiče-gentlemany, ale jsme v reálné Francii, takže to podle toho dopadne"... přesto jsem do toho šel, abych strávil večer u nějaké nenáročné podívané, která by mohla zajímat i manželku, podíval se, zda Pierce Brosnan a Emma Thompson stárnou s grácií, a jestli to mezi nimi opravdu jiskří tak, jako to vypadalo v tom střípku rozhovoru o filmu, na který jsem náhodou narazil na Youtube, kde si ti dva dělali legraci právě ze svého stárnutí. A Timothy Spall taky obvykle filmům neškodí;) A bohužel musím říct, že špičkování v rámci ústřední rozvedené dvojice je to jediné, co na celém Love Punchi funguje jak má. Zápletka není co do nápadu špatná, ale to jak se rozvíjí, je naprosté sci-fi, kořeněné prvoplánovými humory o alergiích, bolestech zad a kloubů nebo o sendvičích sbalených na vloupačku, kdyby náhodou někdo měl hlad. Hlavní potíž ale je, že si scénárista a režisér v jedné osobě nemohl vybrat, co vlastně točí, a výsledek je jedním slovem divný, více slovy popsatelný jako "tváříme se, že jde o realitu, takže tu nemáme žádné akční hrdiny, i když obsazení Brosnana si o to říká, a Spall ustavičně trousí hlášky o své temné minulosti, ale na druhou stranu proč nenavléct padesátníky a padesátnice do neoprénů a nenechat je vyšplhat na útes, nebo rovnou nezkusit někoho zavraždit - a vlastně proč si lámat hlavu s nějakými následky čehokoliv". Ano, je to WTF, ale bohužel naprosto nebombastické WTF, takže nespoléhejte ani na nějaký humor založený na dovedení věcí ad absurdum. A co myslíte, bude konec překvapivý? Hahaha, to vám neřeknu. A tím dodržím úroveň vtipnosti tohoto snímku;) Takže - přežili jsme při plném duševním zdraví, opět se ujistili, že Emma Thompson je šarmantní dáma, že není snadné najít francouzského padoucha, který by nepůsobil směšně, a dospěli k závěru, že toto skutečně není třeba vidět podruhé - pokud tedy nechcete extra vidět Pierce Brosnana v echt klišé kovbojském kostýmu s nalepenými pejzy a knírem:) 50% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Strašně rád bych alespoň jednou v životě pověsil za koule do průvanu bohatého spekulanta vydělávajícího na lidském neštěstí a patrně proto mi nečinilo obtíže fandit exmanželskému páru při honbě za svými legálně ukradenými financemi. Navíc to mezi nimi velice slušně jiskřilo, o vtípky nebyla nouze a i když to bylo celé takové lehce pitomé, tak já se bavil. Zejména při výstupech jejich hackerského synka, jehož sarkasmus byl hodně výživný, ale také Jerryho kontakty z utajované minulosti byly vynikající. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Nebrumlejte, ale já dám čtyřku. Přesně tohle jsem očekávala a vůbec nic jsem neřešila. Chtěla jsem relax a tady jsem ho dostala ve velké dávce. Vždyť sledovat tenhle šaramantní pár Pierce (hrál oproti 007 milého trubku a bojítka) a Emmy je samo o sobě moc příjemné. A jejich škádlení, hraná nevraživost, usmiřování a atd. bylo v téhle nenáročné komedii přece příjemně úsměvné. Že to bylo ulítlé, předvídatelné, klišovité a podobně mně vůbec, ale vůbec nevadilo. Dnes jsem to hodila za hlavu. A jen tak mimochodem, ta herecká dvojka, Timothy a Celia, která za nimi přijela do Francie uskutečnit ten "hloupý, šílený, pitomý, ale brilatní" plán, byli náhodou taky super. Takže já s tou čtyřkou neváhám ani chvilku a Emma se umí vážně kouzelně pitvořit :-) ()

Galerie (52)

Zajímavosti (2)

  • Po plážovom volejbale si v bare Kate (Emma Thompson) objednáva martini, čo je jasná narážka na filmy Jamesa Bonda, ktorého hral aj Pierce Brosnan, ktorý v tomto filme hrá jej manžela. (Johnny.ARN)
  • Natáčanie filmu prebiehalo v Londýne, Paríži a vo francúzskom mestečku Antibes. (dyfur)

Reklama

Reklama