Reklama

Reklama

Epizody(16)

V této verzi na romantickou klasiku Toma Hankse se výřečný hostující student probudí z komatu v těle snoubence své učitelky. (Netflix)

Recenze (20)

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Kvôli Gong Yoo a jeho hereckému výkonu sa to oplatí pozrieť (či lepšie povedané, preskočiť na jeho scény), ešte sa mi páčil vzťah KKJ a GDR ("What time is it? It's 10:10. For me, it was 10:10 all day"), ale inak nič. Bizarne zvolená hudba pre scény, akurát pre pár scén bol dobre použitý soundtrack. Nezachránili to ani referencie na popkultúru, ktoré mi prišli skôr nútené než prirodzené. Totálne blbá hlavná ženská postava, vedľajšie postavy takisto utrpenie - dve mrchy a ostatné postavy také nijaké. Jednanie postáv bolo často iracionálne, no aj napriek často vyskytujúcej sa iracionalite, som sa veľa-krát pristihla v slzách (možno to ale bolo od celkovej únavy). Hlavná pointa o zázraku nebola dovysvetľovaná, pričom stopáž dramy je príliš dlhá a príbeh sa iba vliekol. A koniec je čisté fiasko, vtrepané do posledných 10 minút, kde nám ukazujú irelevantné scény, pričom jedna z kľúčových postáv je úplne vynechaná. ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Seriál, jehož velikost popisuje samotný název. Není sice největší, ale je pořád dostatečně velký na to, aby oslnil spoustu diváků. Děj není komplikovaný, herecké výkony jsou více než přijatelné a interakce mezi postavami je příjemná. Skvělý komediální seriál s prvky romantiky. ■ Yoo Gong opět dokazuje jak skvělý herec to je. Navíc ten jeho úsměv mě dokáže pokaždé, tak pozitivně naladit. ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeloženo. (Gong Yoo je roztomilý. Lee Min-jeong je taková jako vždy, ať už je to klad nebo zápor. Zbytečně hodně se brečí. Občas se běhalo v kruzích, protože to bylo třeba natáhnout na 16 dílů. Nechápu, co mají všichni proti konci, protože ten mi přišel dobrý. Dá se na to rozhodně koukat, odpočinout, pobavit se. Líbilo se mi, že ústřední dvojice měla dost scén, kde spolu hodně mluvili. Občas mě štval střih, protože to ne vždycky sedělo. Hudba ucházející – klasický doprovod romantických komedií. Lepší 3*.) ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Scénáristky ségry Hong se opět vyznamenaly. Big vás okouzlí nadprůměrným humorem, řadou dojemných scén i atmosférou s kapkou fantasy. Jak už bylo řečeno, Yoo Gong tu předvádí neskutečné herecké výkony. Troufnu si říct, že je to dost možná jeho nejlepší role vůbec. Min Jung Lee vedle něj nijak extra zazářit nemohla, ale rozhodně obstála. Vedlejší role mají pestré charaktery, takže ani s nimi se divák nenudí. Z toho, co jsem zatím viděla, tenhle kousek patří ke třem NEJ z loňského roku. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Pohodový seriálek, který zcela ovládl vždy sympatický a okouzlující Yu Gong, skvěle mu sekunduje Lee Min-jung (Cyrano Agency, Midas) a neztratí se tu ani Suzy. Hlavní trojúhelník si vede herecky skvěle, dobře fungují i podpůrné a vedlejší postavy. Jak to už bývá korejským zvykem komediální rovina časem více ustupuje dramatické, romantické složce, ale vše tady funguje jak má. Nejen to, humor není vůbec trapný, nebo nějak zastydlý, kulturní narážky na Turgeněva, ruskou literaturu a kulturu obecně, Star Wars, Akta X, Mission Impossible atd. Skvělá scénaristická práce! Sestry Hongovy prostě ví, jak na to. K tomu si připočtětě jako plus vynikající hudební podkres s návykovými melodiemi. Jenže bohužel jednu chybku na kráse to má, poslední dva díly jsou jako finále slabé, spíše repetitivní Navíc chápu, že některé diváky mohlo zmást, co si mají o vyřešení celé situace myslet, ale ať už to byl lapsus zeshora, nebo nepochopený autorský záměr Big zůstává jednou z nejlepších sérií loňského roku, ke které se stojí za to i vrátit. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama