Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

rt12 odpad!

Dekadence vkusu. Za tohle bych zfackovala všechny, kteří se na tomto hnusu podíleli a neustále podílí !!!!! ()

Rosalinda

Jednu hvězdičku dávám Tereze Pergnerové. Jinak to stojí za... Naprosto nezajímaví soutěžící a nuda k ukousání. Idea dobrá, ale skutek utek nějak daleko z ohrady. A obávám se, že tito soutěžící ho ani do konce nechytí. ()

Lucjen odpad!

Väčšia hovadina už neexistuje nie? Kam až siaha hlúposť a bezduchosť? Celé to začína byť urážka... ()

*Elfík* odpad!

Naprosto normální a průměrní občané a občanky České republiky si přijeli zkusit to ''nejdrsnější prostředí'', které tu můžeme nabídnout. A to prosím český venkov. Nejenže všichni měli kde spát, nejenže měli co jíst, jelikož i lese se dá něco nasbírat (nebo ne??), ale oni dostali teplo domova. Vše se odehrávalo v parném létě, tudíž mohli všichni kliďánko sedět doma na prdeli a dívat se na Ordinaci, ráno vstát do práce a udělat něco užitečnějšího pro národ... Namísto toho se rozhodli, že si vydělají milion korun. A nyní se konečně dostávám k tomu, proč jsem vlastně tak naštvaná. Totiž, čeští scénáristé, producenti, režiséři, prostě celá parta, která pracuje pod záštitou Novy jednoho krásného (ale deštivého) odpoledne zhlédla ''Kdo přežije''. Teď vám opravdu neřeknu přesně, jakou řadu, ale mám dojem, že Fidži a kousek Cookových ostrovů. Pak si řekli, že když už stupidní Češi se rádi dívají na reality-show (kupříkladu typu Vyvolených), co kdyby (s)prostě ukradli nápad, jen změnili prostředí (ano, nemáme tu žádné ostrovy) a trochu více se zaměřili na inteligenci národa, mohla by z toho vyjít docela pěkná fraška! A tak se stalo. Dvanáct soutěžících, jeden hloupější než druhý navštívilo zcela normální usedlost, kde (propáníčka), neteče voda a NENÍ tu záchod (jen suchý, propáníčka!), ve zkratce se tu život zastavil před sto lety. Řekněte mi, že ještě existují kadibudky s vyřezávaným srdíčkem? Že máte na chalupě studnu a teplá voda neteče? A že s elektřinou je to také bída? A dovolte mi poslední dvě otázky: že se to dá zvládnout a že je to čas od času hrozně fajn? A že k tomu, abyste to zjistili, nepotřebujete nějakou přiblblou soutěž?! ()

Chrysopras

Milan si minimálně tři zaslouží ! :-D Oprava, zaslouží si dvě, po jeho odchodu mě to přestalo bavit. a takovej pořad na průměr nárok nemá... ()

GOtoUCSC

Mám moc ráda reality show, ale Česká republika to prostě neumí a když se do toho ještě pustí Nova vzniká tohle .. Výběr lidí je opět jako v několika předchozích nováckých realityshow naprosto otřesný (bývalý přítel bývalé přítelkyně Sámera Issy - oficiální představení soutěžícího). Nechápu, jak je možné, že když se člověk přihlásí do soutěže, která se jmenuje "Farma", může být pak překvapen, že je na farmě a že tam jsou krávy. Osobně si také myslím, že organizátoři byli dost mírní v určování podmínek, které rozhodně nejsou nijak extrémní (viz. tabák ) a že známým se potřeboval dohodit kšeft ( viz. zmatená jízda limuzínou po ČR sem a zpátky.) Moc ráda bych věřila mamince větu : " Ono se to snad nějak ještě rozjede ", ale obávám se, že nerozjede a proto se svou véšeň pro reality show vydám ukojit do zahraničí. ()

honajz2 odpad!

Tohle mě teda sklamalo.Špatnej výběr soutěžících,přepínání... Slovenská farma je o hodně lepší než tato. ()

rakovnik odpad!

Já jsem sice kluk z města, ale babičky jsem měl na vesnici. Proto mi připadá úplně neuvěřitelné, že se budeme v roce 2012 dívat na "reality show" o tom, jak vypěstovat kedlubnu, dát najíst koze, umýt se studenou vodou (v létě!) a vypustit svůj produkt do suchého WC. Doufám, že tady někdo nebude blábolit něco v tom smyslu, že je to strašně užitečný pořad, protože až přijde konec technických vymožeností, až dojdou suroviny jako ropa, tak se nám budou zkušenosti z takovýchto pořadů hodit. No a to, že tuto stupiditu moderuje Tereza, jen dokresluje bídu tohoto žánru. A proč účastníkům lžou? Dali jim jídlo, prý že jim ho nikdo nevezme a po chvíli jim ho vzali. Trapné. ()

peiton odpad!

Nie,žiadny obdiv,ale podľa mňa skôr poľutovanie.Ich trápne vystupovanie,prejav a správanie sú často na smiech,ale potom si človek uvedomí,že je to skôr do plaču.Ja len dúfam,že takýchto ,,celebrít" bude na obrazovkách čoraz menej.Chcela som napísať,že mi je tých ľudí lúto,ale oveľa viac ľutujem tých,ktorý si články,videá a akékoľvek príspevky o nich zo zvedavosti a zo záujmom čítajú.Jednu hviezdičku im,ale udeľujem zato,že prezentujú hlúposť na verejnosti! ()

Nach odpad!

Když televizní zábava klesne ke dnu, tak na obrazovky přijde Farma, aby ukázala, že dno je ještě o nějaký kus hlouběji. 5% ()

Rodriguez

Dvanáct soutěžících, 46.dílů a neskutečná hromada keců a nudy. Tyhle typy soutěžních reality show by se měli zakázat. Zase na druhou stranu hodnotím ty pitomečky, co si jdou po krku, jen aby vyhráli první místo. 15% ()

Andre3000 odpad!

Prostě mě některý pořady dokážou vytáčet už tím, že vznikají a pak tím, že se tam udrží a lidi je sledují. Zřejmě jsou na Nově ochotni dělat reality show z čehokoliv, jen když to něco hodí. Prostě takové pořady jsou jedním z důvodů proč v televizi sleduji tak dvě věci týdně plus sport. Hrůzáááááááááááá. ()