Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh vypráví o skupině britských atletek, o jejich tréninku, nevraživosti, osobních životech, zklamáních i úspěších. (sitans)

Recenze (32)

castor 

všechny recenze uživatele

Úsměvné (myšleno stejně vtipné jako hloupé) kočkování dvou sprinterských rivalek z jednoho týmu – poměrně nekontrolovatelné holky, co vyrostla v 1+1, ale chce doběhnout někam, kde je líp, a princezny, kterou taťka úspěšně tlačil nahoru, až jí z toho začalo být ouvej. Výsledkem je sportovně-sociální drama z prášku, které je šablonovité hadr, předvídatelné snad ještě víc. Samozřejmě trénink a zákulisí špičkových britských sprinterek vypadá kapku jinak. A štafety (technika štafetové předávky a souhra mezi jednotlivými sprintery není jen tak) se musejí trénovat, ne neustále odcházet z týmu. Přesto je jasné, že jde o odpočinkový film, který cílové publikum neurazí. Herecky fajn. ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Už podle popisku se nedal čekat kdovíjaký festival invence, ale ten scénář byl tak příšerně předvídatelný od prvního do posledního okamžiku, že jsem se jenom divil, jak na tohle mohl někdo dát peníze. Na druhou stranu to docela uteklo a odehrávalo se to v zajímavém prostředí, takže čistý průměr. 50% ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Po několika filmech, kde figurovalo hlavně pánské osazenstvo jsem se tentokrát rozhodla pro změnu a pustila si Fast Girls. A tak jako v podobných filmech, jsem i tady očekávala, že dámy zcela zákonitě do sebe zatnou své drápky a to je vždy velmi zajímavá podívaná:-) Mé očekávání se částečně splnilo, ale jinak je to trochu šablonovitý příběh s předvídatelným koncem. Přesto ho řadím mezi ty příjemné a oddechové filmy, na které je fajn se občas podívat. A prima soundtrack k tomu. 70% ()

Kamca_ 

všechny recenze uživatele

Zajímavý pohled do zákulisí vrcholových atletek. Nenudila jsem se ani vteřinu. Herecký obsazení se mi líbilo, hudba taky. Mráz po zádech nechyběl. Film měl pár much, ale dalo se to přehlídnout. A vzhledem k tomu, že atletiku už pár let sleduju a dokážu se do toho zažrat, tak mi tohle téma hodně sedlo. 80%. ()

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

Hodně povedený film z prostředí vrcholové atletiky, respektive štafety britských sprintérských reprezentantek. Velmi dobře se na film kouká i když v něm člověk nemůže hledat žádný velký děj, ten je spíše jasně předvídatelný. Ale co je opravdu fajn, tak to je hudba! Moderní, perfektně posazená do děje, čímž se film stává lahůdkou nejenom pro sportovní nadšence. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra filmu proběhla 7. června roku 2012 v Londýně v kině Odeon Luxe West End. (hrumsrt)
  • Všechny herečky, které ve filmu hrají atletky, podstoupily před natáčením šestitýdenní intenzivní trénink. (hrumsrt)

Reklama

Reklama