Interande

Interande je unikátní interaktivní film přímo ve tvém prohlížeči. Klikáním po obrazovce každou chvíli rozhoduješ, co bude dál. Čeká tě svižný příběh, spousta variant děje a několik různých konců.

Prožij rande očima hrdiny, který osloví dívku v klubu, a rozhoduj, kam se jejich schůzka bude ubírat. Oslníš ji? Zvládneš její všetečné otázky? Bude to fiasko, nebo počátek hezkého vztahu? (oficiální text distributora)

ep69

Velmi originální a technicky precizně zvládnutý počin. Mírně přehrávající, ale sympatická hlavní hrdinka, rozmazané ruce výmluvného hrdiny, na můj vkus lineární děj, červí díry pro cestování Brnem, kečup v lahvi od hořčice. Poučení do života: Nechat ujet autobus. ()

minima

Parádní nápad a zpracování. Škoda příběhu, který pro mě byl nezajímavý. Ale až nebudu mít co dělat, zkusím si to určitě znova. ()

Nathaniell

Jednat se o samotný interaktivní film, řekněme si na rovinu, že byl dobrý. To je za 3*. Jenže Interande nám zasáhlo poměrně neskutečně do povědomí a tvorby youtuberů. Možná bych na to při hodnocení neměl brát ohledy. Jenže díky nim jsem si tenhle interaktivní film užil ještě víc. Za to dávám hvězdu nahoru: Díky youtuberům je to opakovatelně koukatelné. :-D :-D Pátá hvězda bude za konkrétního youtubera, který tento zvláštní filmek svýma hláškama povýšil na level - ultimate. Petangames. Za něho pátá hvězda. 5* ... https://www.youtube.com/watch?v=oM1qQRzJ9xY ()

Dragiii

Interaktivní film v českém provedení tu snad ještě nebyl, nebo aspoň o žádném nevím. Ačkoliv se jedná o nápaditý počin, který je jakž takž dobře zpracován, tím víceméně pozitiva končí. Pokud jde o interaktivitu, o kterou by mělo jít asi především, tak tam mi vadila jedna věc - a to výrazně. Přestože jsem si mohl vybrat z několika možností, obvykle jsem ale nevěděl, co se pod nimi skrývá. Pod jednoslovným pojmenováním možnosti jsem si představoval, že hlavní hrdina udělá úplně něco jiného, než ve skutečnosti udělal nebo řekl. V mnoha případech se z toho tak stala jen náhodná klikačka, ve které jsem doufal, že řekne něco rozumného. To se ale povětšinou nestalo. Dialogy a vedení děje mi navíc vůbec neseděly a herecké výkony nebyly taky zrovna to, co bych mohl pochválit. Nicméně se jedná o dobrý základ, na kterém by se dalo stavět. Možná kdyby autoři zvolili jiné téma než seznamování, uspěli by více. U tohoto je potřeba až moc velká interakce, protože takřka co člověk, to jiné chování, a vybírat v tomto příběhu jen ze dvou nebo tří možností (z kterých je navíc většina naprosto divná), je prostě zoufale málo. Navíc kdybych to měl hodnotit jako film, musel bych sáhnout asi hodně nízko. Ony dvě hvězdičky jsou spíše z milosti a za odvahu. ()

Wyorax

Nj, jak jsem věděl, že chce na autobus, tak prostě musel ujet, tak jsem zdržoval, co to šlo :D Krásná zrzka, to by mě štvalo kdybych to nedal. Prostě dal jsem to na 100% a žili spolu šťastně až do smrti :) ()

jjjerry

Některé hlášky trošku trapné, hlavní herečka mně uplně nesedla. Ale nápad a provedení je skvělej. Jen mě mrzí, že už nefunguje=( Ale pár videí "neinteraktivních" je nahraných na yotube =) ()

michalkop

Pokud odhlédneme od technického řešení, které je zajímavě pojato v internetovém prohlížeči s různými efekty, tak nám zůstane jen velký paskvil. Technická kvalita těch videí dře, načítání je pomalé. Už úvodní scéna mě irituje se slovy "která teta to bude". Hlášky barmana nejsou tak strašné jako zbylých dvou účastníků. Možná nejsou tak strašné jen proto, že už se barman dál nevyskytuje. Ta kobyla je tak protivná, že bych jí už po dvou větách poslal do háje, ten týpek, co se jí snaží sbalit je dost ubohý rovněž. Celá dynamika příběhu je nevěrohodná - takto ve skutečnosti seznamování nefunguje! Vybírat odpovědi pomocí koleček, budiž. Ale bez tušení, co se pod kterým skrývá, vážně? 94% se rovná strávení noci na zastávce psaním na notebook plus ráno přitulení v sedě. ()

Mr.Nobody

Zajímavý počin, jen mně trochu zklamala propracovanost. Rozhodně bych ocenil více možných variant, jak celý příběh rozvinout. Participace diváka na průběhu filmu je obecně velkým nedostatkem. Nicméně rozumím, že technická omezení pro tento druh materiálu jsou značná. ()

Jean_Calid

Tři hvězdičky za nápad, ale jinak mě to moc nebavilo. Holka pěkná, ale její moudra by mě odradila od nějakého oblbování. A kluk, za kterého se hraje je vůl. Nebo alespoň jeho postava. Tím to hodně ztrácí. Proč ta jeho posedlost to celé pohnojit čím dříve, tím lépe? ()

NickSloterSG

Unikátní, neočekáváne a překvapivé. Je to něco co tu ještě nebylo a stojí to za vyzkoušení! Člověka to mile překvapí a nebýt s problémy s načítáním tak bych si to určitě zkusil znova, jestli bych se zlepšil :D ... Ale nenechte se tím načítáním odradit, třeba je to v té době co čtete můj příspěvek už lepší. ;) ()