Interande

Interande je unikátní interaktivní film přímo ve tvém prohlížeči. Klikáním po obrazovce každou chvíli rozhoduješ, co bude dál. Čeká tě svižný příběh, spousta variant děje a několik různých konců.

Prožij rande očima hrdiny, který osloví dívku v klubu, a rozhoduj, kam se jejich schůzka bude ubírat. Oslníš ji? Zvládneš její všetečné otázky? Bude to fiasko, nebo počátek hezkého vztahu? (oficiální text distributora)

Nach

Detailní nepřesnosti v záběrech i textech mile rád odpustím. Tohle se povedlo, hlavní hrdinka je skutečně "KOST!" a střih s hudbou tomu dává ten správný drive. Takže tvůrcům přeji další řadu obdobných a úspěšných projektů a rozhodně jejich další tvorbu budu případně sledovat. Mě toto jejich krátké dílko skutečně oslovilo. 75% ()

URBAN

Fakt skvělá věcička až se divím že se na tom podíleli češi . Ale na věc u mě ještě nedošlo holt dostat neopilou holku do postele : ) Zkusím se do toho pustit znova : ) ( 23.6.13/MAC/26% ) ( 23.6.13/MAC/57% ) ()

Duoscop

Kdybych hodnotil podle toho, jak jsem dopadl, tak bohužel. Ale protože se hodnotí nápad a originalita, tak je to plný počet. Možná to ještě zkusím jednou, abych si zvedl sebevědomí :) ()

sskrblik

Nápad je zajímavý, to se nedá upřít. Pojetí film / hra průměrné. Některé podněty ani nejde dobře postřehnout nebo mi připadají nelogické. Co se týká možností, jsou velmi šablonovité a omezené. No, co Vám mám povídat. Ujela bez rozloučení. ()

fabecc1222

Barbora Mudrová je velmi pěkná herečka, takže nápad jí oslnit určitě vítám. Provedení velmi hravé a chytlavé, vzhledem k tomu, že asi málokomu se podaří splnit hru na 100% hned na první pokus, tak určitě zve k opakovanému hraní. ()

Kejdlo

Chtělo by to sice ještě více propracovat, dát nám více volnou ruku (více voleb) ale i tak se jedná o skvělý projekt, zasluhující velkou pozornost. Šířím dál. Jak už někdo podotknul na FB, škoda že tam nebalí holky Tommy z Rychlých prachů. 7/10 ()

Zagros

Inovovaný kinoautomat, který je převeden do vcelku zábavné interaktivní hry na sbalení jedné holky. Natočené je to umě, představitelé jsou sympatičtí a interakce vcelku povedená. Je spíš taková rychlovka na pobavení a zábavnější mi přišla až na podruhé, kdy jsem se už trochu zorientoval. Ocenil bych ještě více možností a rozdílné reakce na rozdílná rozhodnutí. Bohužel celou dobu člověk moc neví, jak na tom je a nakonec na něj jen vyskočí výsledek v podobě procent. Trochu by to chtělo ještě dotáhnout, ale i tak silné tři hvězdy. ()

Drirr

Popravdě mě to téma zas tak moc nebaví a vzhledem k tomu, že ani napotřetí jsem se nedostal k vysněnému konci, tak to balím. Ono hrát furt dokola to samý bylo potřetí už spíš utrpení... Ale nelze tomu upřít nápad, skvělé technické zpracování a sympatické herce. Takže určitě to za zkoušku stojí... ()

kdosizrosy

Slečnu z diskošky se mi sbalit nepodařilo, a to ani na podruhé. Pak mě to přestalo bavit. Nápad se mi moc líbí, ale rozhodně by to chtělo trochu líp propracovat dialogy, protože tak nejmíň polovina vět z nabídky je jednoduše solidní chlapsky-klišoidně-směšný trapas. ()

sirien

(sorry Lischaii...) - nápad super. Provedení ok. Herecké výkony... ucházející. Dialogy... trapné a rozptylující, těžce zpochybňující intelekt postav. Příběh nic moc. A mimochodem, provedení tlačící na čas a znemožňující replay z pozice je jak z devadesátejch let a pokud mě to mělo přimět zkoukávat to opakovaně, tak mě to naopak přimělo to poměrně rychle otráveně vypnout. No, jak píšu - nápad super, příště ale jinak a líp prosím. ()

pospech11

Zajímavý projekt, který stojí za to si ho projet. Už dlouhou jsem nebyl k nějakému filmu nebo hře tak připoutaný než se mi podařilo dostat se do konce. A hlavní postava Dana, to je kapitola sama o sobě, doufám že ji uvidíme ještě na nějaké diskotéce, neboť jak říkal barman Barbora Mudrová je Fešná teta. ()

Hermi14

Nápad udělat film jehož alternativní konec určí sám divák není vůbec špatný, ale takhle si to rozhodně nepředstavuji. Podivná kamera, stupidní dialogy, nepovedeně vystavěný příběh a výběr možností u kterého ale vůbec netušíte co vlastně vybíráte. Můj názor je, že i interaktivní film, má být především film a řekněte sami, když odhlédnete od interaktivního provedení, je tohle film na který byste se rádi podívali? Osobně mi to spíš připomíná hru, ale když je to na těchto stránkách, hodnotím to jako film. A to ne zrovna dobrý. ()

Mouchal

S pivkem v ruce odháním nebezpečně vlezlou slovenskou ex při mé snaze "nabrnknout" si novinářku na volné noze. Po několika chvílích už sám sebe přistihuji, jak to roztrsávám na tanečním parketu. Když vidí mé ladné pohyby, zve mě ven, kde do sebe prdnem pizzu, pozdravíme "pivkula" Ferdu a razíme si to přímo na autobus. Před nosem nám naštěstí ujel a to znamená pouze jednu jedinou věc - fešná teta úspěšně sbalena. Super zábavné a překvapivě velmi dobře zpracované. Škoda, že tu nemáme vícero tolika povedených kousků. Doporučuji ještě Díkykámo, kde vyfasujete i parťáka. ()