Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

DavidAAAA

Skvělý romantický film s kriminální zápletkou. Prvních pár minut je akčních, pak další dvě třetiny filmu klídek a pohoda a vznikající láska a na závěr drsný zvrat, překvapivé rozuzlení a nakonec to očekávané. Ale konec natočený tak, že mne rozsekal. Konec ve stylu P.S. Miluju tě, ale asi tak tisíckrát silnější. Dopis Pro ni, od bývalé ženy ženě, kterou její manžel miluje... Točeno se sympatickými herci, v krásném prostředí, citlivě, podbarvené působivou hudbou. Lze od Hallstroma čekat něco jiného? 90% ()

simoniquita

Celkom zaujimave, avsak nicim obzvlast prekvapujuce. Najviac sa mi pacil koniec filmu, kde sa pride na to, kto je nova priatelka hlavnej hrdinky... No nebudem to prezradzat :) ()

Sejkorka

Koukal jsem na tři Sparksovy filmy v řadě - tento , Ve znamení lásky a Poslední píseň. Tenhle je nejlepší, i když mu dávám stejné 3 *jako Ve znamení lásky. I tady hrají hlavní protagonisty poměrně neznámí herci Julianne Hougha (Katie) Josh Duhamel (Alex) . Asi je to režisérem, ale postavy jsou mnohem přesvědčivější a lépe zahrané, než ve dvou výše uvedených. Lasse Hallström stvořil mnoho lepších a i v této databázi výše hodnocených filmů ( např. Čokoláda, Ostrovní zprávy a hlavně, Pravidla moštárny), ale tohle je také poměrně povedené. Oproti ostatním romanťárnám od Sparkse je tu i stopa krimi thrilleru a své hraje i mysteriózno. Pokud jsem to dobře pochopil, sousedka kamarádka Jo je zemřelou manželkou Alexe. S kým se tedy Katie u všech všudy procházela po cestě domů ? ()

milunech

Takové nové Noci s nepřítelem, pouze s tím rozdílem, že tam jsem se tak nenudila. Zde je to opravdu trochu hloupoučké a naivní, ale jako kulisa k vaření, dobré. Také dabing Lucky Vondráčkové je také tragédie. Ty sykavky, ty sykavky.... A skvělý nápad se nastěhovat do domu v lese, kde nikde nikdo není. To se povedlo. ()