Můj budoucí přítel (TV film)

My Future Boyfriend

Cesta do minulosti

Komedie / Romantický / Sci-Fi

USA, 2011, 73 min

Tento film bych nazvala průměrným, nelíbil se mi nedomyšlený konec, který nebyl zrovna nejlepší, když bych se podívala na jednoduchý děj, také průměr, jednoduše tento film pojednává o porozumění, žádné jiné slovo tento film nevystihuje. Na tomto filmu se mi nelíbil hlavně ten nedodělaný konec, jinak bych řekla, že byl dobrý, a co se mi líbilo nejvíce? Asi scéna, kdy dva muži z budoucnosti řídí naše auto, u této scény jsem se opravdu pobavila. Takže tento film doporučuji těm, kteří od něj moc nečekají a chtějí jen vyplnit čas(19.5.2014)

• DJ Kritik

Skutočne Tv formát a bohužiaľ i bez akejkoľvek pointy.(9.2.2013)

Hodně sluná a zajímavá romantická komedie. Sice téma je známe a možna ohrané, ale ja jsem se smál a bavil, a hlavně hlavní herečka je pěkná a zahrála dobře.(5.1.2019)

nic extra jsem od toho necekal, takze ani nejsem nijak zklamany. jednoduchy ale presto solidne zvladnuty. na dnesni televizni pomery slusne.(29.4.2013)

• MoiJe

Na vikendove dopoludnie, tj cielovkou asi aj deti okolo 10r.(4.12.2015)