Nerd (James D. Rolfe) vytváří negativní videorecenze na staré videohry, díky kterým má velkou fanouškovskou základnu a je hodně populární. Jeho fanoušci ho žádají o recenzi na nejhorší videohru všech dob "Eee Tee", o které ale nechce ani slyšet. Navíc společnost Cockburn Industries vytváří úmyslně ještě horší pokračování této hry s názvem "Eee Tee 2" a k dosažení obrovských zisků chtějí využít právě Nerda, který má své fanoušky donutit ke koupi této hry. (juta)

RichardLev

Tři hvězdy a to jen proto, že to je AVGN. Moc jsem se nenasmál, film mi přišel zbytečně dlouhý a ne zrovna zábavný. Je to docela zklamání. Šílenosti vyznívají spíše rozpačitě, než zábavně. Není to...není to prostě ono. Ale dobře - dvě hvězdy za snahu a další hvězdu za to, že to je AVGN. Škoda že James nevěnoval svou energii a čas raději kratičkým epizodám svého super seriálu, než tomuhle filmu. ()

TERRORDROME

Logické vyústenie seriálu o najnaštvanejšom hráčovi o akom ste kedy počuli. Všetci po nerdovi chcú aby zrecenzoval najhoršiu hru histórie, čiže E.T mimozemšťana, ale on by si naozaj radšej nechal nasrať byvolom do ucha, lebo má kvôli tej hre doživotnú traumu z detstva. Film spája so seriálom viac menej iba ústredná postava cholerického nerda a notorický hudobný motív víriaci éterom v rôznych mutáciách. Okolo neslávne shitovej hry na zrecenzovanie vyskakujú rôzne konšpirácie ohľadom oblasti 51, havarovaných mimozemšťanoch, apokalypse v štýle Power Rangers a po nerdovi ide šialený generál na tankovom podvozku čo stále prichádza o časti tela. Nerd teda musí infiltrovať oblasť 51 v papundeklovom lietajúcom tanieri a s pomocou gumeného emzáka čo vyzerá ako reklama na zubnú pastu zabrániť koncu sveta... a zrecenzovať toho pojebaného Eeeteeeho. Je to proste sympaticky uletená vtákovina ktorá mi svojim meta humorným prístupom ( napr. auto explodujúce po náraze do sklenej tabule čo okolo nosia dvaja roboši ) pripomínala Wayneov svet či Austina Powersa. Za mňa spokojnosť. ()

Lovely.Bones

Rozhodně to není na úrovni seriálu, ale pořád je to dost dobrý ;-) Jako první bych měl napsat, že jsem obrovský fanoušek AVGN seriálu. Mám ho dokonce v Top seriálech, i když to popravdě za seriál nepovažuji. Určitě doporučuji se podívat na pár dílů AVGN, abyste zjistily, jestli sdílíte můj názor, a jestli vám sedne humor. Pokud ano, koukněte se na všechny díly + Board James, You know what's bullshit?, James and Mike Monday a tak dál. Potom všem budete připraveni na film. Ten není totiž pro každého. Pro dlouhodobého fanouška AVGN to bude mít mnohem větší nádech a rozhodně si to víc užije. Já jsem byl například nadšen, když si tam jako malé cameo zahrál Black Nerd Comedy. Tohle ale většina lidí od nás stejně nenadchne, protože nevěřím, že by ho znalo nějaká velká skupina lidí. Nicméně, zpátky k filmu jako takovému. Kromě Jamese D. Rolfa stojí všichni herci docela za ho*no, to musím říct upřímně. Bohužel, film nedokázal přenést svěžest 20-ti minut jednoho dílu seriálu do 2 hodiny dlouhého filmu, což je mimochodem dost dlouhá stopáž. Očekával jsem to upřímně o dost lepší, ale stejně to je super. Ty hlášky :D Nicméně, ve větším měřítku to nemůžu doporučit, protože ze svého okolí neznám nikoho, kdo by aktivně sledoval AVGN a těm by se to rozhodně nelíbilo. Upřímně chápu i ty jedno-hvězdičky, které tomu někteří lidé dávají. Sám za sebe říkám, mě se to líbilo, ale většině lidí se to líbit nebude. Takže asi nekoukejte ;–) ()

Jurkodak1

To hodnocení mě mrzí, protože AVGN na youtube mám celkem rád, ale to co funguje tam nefunguje tady, možná je to délkou filmu, možná je to přepáleností humoru nebo možná postavami, které vůbec neznám. ()

Raziel_cz

Aby citoval Nerda: "Co kurva do prdele mysleli tímhle kusem hovna?" Já mám seriál AVGN rád asi jako každej druhej (tedy aspoň ty staré díly, které byly fakt super), ale tohle bylo teda mrzké. Nekonzistentní humor (začátek a částečně konec evokují původní sérii, jinak je to čistá debilita), nekonzistentní efekty (miniatury, vznášející se cartridge a podobné ptákoviny jsou fajn, ale cokoliv točené s modrým plátnem v pozadí vypadá fakt dost špatně), nekonzistentní herecké výkony (jasně, že tu o ně úplně nejde, ale stejně) a v neposlední řadě nerozhodnost, jestli to má být dvouhodinová recenze E.T.ho, nebo trashový film odkazující na všechny Rolfeho oblíbené věci. Bohužel zvítězila spíš druhá varianta a to na úkor všeho, co jsem čekal. Chybí tu vtip, chybí tu opravdové spojení s videoherní kulturou, známé ksichty a postavy z AVGN dostávají jen krátká camea, absentuje řízná znělka ve své originální podobě a vlastně vůbec celé Nerdovo kouzlo. Místo toho se film utápí v chaosu nerozvitých nápadů, přehnané vážnosti a nudě. V podstatě je to dvouhodinová předehra k recenzi "nejhorší hry historie", a když (mimochodem hodně trapně během závěrečných titulků) konečně dojde na tu... nestojí za to. Rolfe je obří fanoušek kinematografie, takže jeho touze natočit vlastní celovečerní záležitost naprosto rozumím, ale pro příště by radši měl zůstat u seriálů na YouTube, nebo aspoň zaplatit někomu, kdo ví, jak se píše scénář. ()

NiaWolf

Pokud vezmeme v potaz, jaké prostředky měl James k dispozici, tak je to celkem zdařilý počin. Nic to však nemění na tom, že film je určený spíše jen pro velké fanoušky AVGN a že jedno shlédnutí stačí. ()

Psycho.R

Na nerda se koukam kvůli těm hrám, který jsem hrával kdysi a hraju je rád i teď. Ovšem koukat na dvouhodinový výplach, který by se dal zkousnout, možná, ve 40 minutách, to ne. Aspoň, že v titulkách dojde na to, co všichni očekáváme. ()

mimozakon

Fanúšikovia AVGN budú slintať nad kompaktným príbehom, neznalý herného priemyslu alebo retro hier nepochopia a tí ostatní zdraví jedinci len mávnu rukou nad týmto nízkorozpočtovým vulgárnym sci-fi amatérskym počinom. ()

GameboyNES

povedená amatérská práce, hromada luxusních parodií, na kde co, triky jak vystřižený z japonskýh monstr godzzilaa filmů. Potěšilo Tromácký cameo Kaufman, Toxický mstitel a inspektor Kabuto. Zaslouží si plný počet. ()

FriendWithin

Čekal jsem roky a vyplatilo se! AVGN: The Movie je jiný než klasické epizody Nerda, ale to vůbec nevadí. Film má ten správný béčkový nádech a přesně to James umí nejlíp.Triky s loutkama, pár gore záběrů, vybuchující modely vozidel,stíhaček a všeho možného... tleskám! Skvělé jsou taky camea: Lloyd Kaufaman, Howard Warshaw, Mike Matei nebo Pat Contri (aka Pat The NES Punk). Samozřejmě nesmím opomenout i úžasnou hudbu Beara McCrearyho, která filmu dokonale sedí. Pro fanoušky AVGN naprostá nutnost! P.S.: Nerds Before Birds ()

eMeMko

Dlouho očekávaný snímek z dílny AVGN je konečně tu, ale s ním bohužel i očekávaná kvalita. Nemá cenu se zabývat tím, že se v podstatě jedná o poloamatérský počin, takže rýpání do slabých efektů či kulis nechám být. Hlavní slabinou tohoto filmu je totiž scénář, potažmo jeho nepříliš povedená zápletka, a hlavně stopáž. Skutečně, na dvě hodiny toho tento snímek nemá rozhodně moc co nabídnout. Příjemným překvapením byly finální titulky, které ukázaly, že James by se měl vrátit zpátky na gauč k recenzování, což mu jde podstatně lépe. ()

xzajox

Otrasné béčko s otrasnými efektami. Napriek tomu sa mi veľmi páčil jeho nerd-ovský humor a hudba miestami typu Chiptune. Je vidno, že herci sú neherci (možno okrem Nerda), dej je tak umelý a absurdný, že mi neostáva nič, len mávnuť rukou. Trošku ma trápilo, že som ukazované hry nepoznal. Atari jednoducho nebola moja platforma v 80-tych rokoch. Keď pozrieť, tak len kvôli nerd-humoru. 46% - 3* ()

DannyBurino

Slušný, ale na rozdíl od seriálu celkem slabý čekal jsem že Nerd bude mít více prostoru, ale příběh je pěkný a zajímavý takže to nevidím jako hrůzu, ale jako průměr. ()

sibskyn

Film pro fanoušky. Mám rád styl Jamese a jeho zapálení točit filmy. On je tak trošku sverázný blázen, co si dělá věci po svém, a to se mi na něm líbí nejvíce. Takže není to mistrovské dílo, ale je to dobré béčko a pěkně se na to dívá a hlavně nenudí. ()

holtr

Film byl proti klasickým AVgn epizodám nuda. Musel jsem tohle Jamesovo dílo koukat na 4x abych to dokoukal do konce. Je to hrozně . . p.c. jak rikaj ang. Proc je s nerdem od zacatku holka a černoch? Volba? Nutmost? Musi byt vsechny pohlavi a rasy na ocich? Tady mi to prijde jako pest na oko. ()

lukas.frydry odpad!

tahle hovadina, se může směle rovnat takovým českým perlám, jako byly Blbovřesky 1/2 nebo dokonce i hře na idiocii diváka v podobě Kondomáku 4 ... vůbec, ale vážně vůbec nechápu, jak něco takovýho mohlo na CSFD dostat hodnocení 68% !!! Buď jsem sledoval jinej film, nebo jsem se asi málo zhulil ! 1% za to, že už to nemusím vidět znova ! ()