Reklama

Reklama

Hannibal - Série 3 (2015) (série)


Contorno (S03E05)

(epizoda)

Recenze (4)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tahle epizoda to zase pěkně rozjíždí, i když mám v hlavě spoustu otázek, který nebyly v díle zodpovězeny, jako např. jak Jack věděl, kam ten italskej detektiv šel, nebo proč si Hannibal vraždu detektiva vůbec neprosmyslel, ani svuj průhledenej oblek si nevzal. Každopádně, i když ze začátku pomalejší rozjezd a samý kecy, finální souboj Jacka a Hannibala, kde výjimečně vedl Jack, byl lahůdka. A vražda italskýho detektiva mi taky zanechala úsměv na tváři (nejsem psychopat, fakt ne), zrovna tam jsem si uvědomila, že mi tenhle seriál bude sakra chybět - díky němu jsem dostala chuť na lidský jídlo.. ah počkat, nevolejte fbi děkuji. Hodnocení: 7,5/10 ()

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečný fight to samozřejmě potahal, ale zase bych z toho nedělal něco světoborného. Další povedené momenty byly samozřejmě "střeva ven" a zaražený ksicht doktorky, když zjistila, že volá s Hannibalem samotným. ()

Reklama

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tohle bylo na rozdíl od minulého dílu něco úplně jiného. Opět se trošku přitlačilo na pilu, střeva venku a závěrečný opakující fight mezi Jackem a Hannibalem stal opravdu za to. Jsem opravdu zvědavý na příští díl a co bude s Hannibalem, jelikož mu Jack slušně pocuchal fasádu. Opravdu líbilo a spokojenost je opravdu na místě. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Will Graham cestuje do Florencie, kedže predpokladá že tam nájde Hannibala Lectera. Mason Verger je čoraz bližšie na stope Hannibala Lectera. Jack crawford navštívi Rinalda Pazziho a dúfa, že spoločnými silami chytia Hannibala Lectera, ktorý teraz pôsobí ako kurátor vo Florencii od menom doktor Felle. Pazzi však má iné plány. Chce Hannibala predať Masonovi Vergerovi. Ten však od neho chce dôkaz. Odtlačok Hannibalovho prsta. Dobre zvládnutá časť a dovolím si tvrdiť, že spracovanie zúčtovania Hannibala s Pazzim je spracované ešte lepšie ako vo filme Hannibal. Potešila aj hudba v závere a pripomenula najlepšie momenty z Mechanického pomaranča. ()

Galerie (34)

Reklama

Reklama