Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

zuzanocka

,,Prosím, volajte na známe telefónne číslo, lebo ak nebudete volať na známe telefónne číslo, dovoláte sa na neznáme telefónne číslo a teda sa nedovoláte k nám. Čiže volajte na známe telefónne číslo".. =) Ono to nie je také zlé.. ale chvíľkami je v Haló vyslovene nuda a snaha zabaviť je až prehnaná (čo vedie k trapnohumoru.. ) Hesso Jašterák a jeho pexesuálna poradňa však dvíha úroveň.. =) ()

Fujara777

ÁNO: Michal Kubovčík je v mojich očiach hviezda tohto projektu. Pre mňa omnoho lepšie než SOS. NIE: Mierne sklamaný som Jurajom "Šokom" Tabačkom. To, čo perfektne funguje na divadelnom javisku vo formácii 3T, už menej funguje s ostatnými členmi osadenstva v Haló, resp. nefunguje to vždy. Inak, skeč šou - pre mňa niektoré scénky absolútne nepochopené a nevtipné. ()

bubblebobble

Niektoré scénky sú naozaj podarené, iné zase trápne až mám chuť sa na to celé ... Mylím si však, že také zlé ako o tom niektorí píšu to určite nie je. Mojou favoritkou je jednoznačne Trenda a samozrejme Hesso. Najnovšie aj Búrlivý Burčiak a.k.a totálne fenomenálny napodobniteľ E. Horvátha. Bez dcéry nepijem, bez dcéry nejem a bez dcéry .... ()

AxelWers

Nájdu sa aj lepšie relácie, ale táto ako kulisa na pozadí je celkom OK, aj keď je to skôr zlátanina akože vtipných gagov.. ()

Edith17 odpad!

Hrozná hovadina, myslela som si, že to bude lepšie :-| v prvých sekundách som síce počula The Doors, ktorých zbožňujem, ale takúto kravinu som naozaj nečakala ... :-O ()

Polnoch

Veľké kvantum trápnosti úplne zatieňuje to málo čo je tam vtipné. Toto sa na Dangla vôbec nepodobá, asi mu už došli nápady. ()

LolopelS

Haló = S.O.S len v inej televízii (čo je mi jedno) a s obmenenými hercami (čo v podstate tiež). Presne toto mi tu chýbalo! Niečo, čo bude konečne poukazovať na trápnosť všetkých domácich, či zahraničných, sračiek v TV nádherným, čisto "Danglovským" spôsobom. Michal Kubovčík odvádza tak neuveriteľnú prácu, že to až nie je normálne (Janko Rehotský, Hesso Jašterák, "Emil Horváth") to sú len moje TOPy všetkého, čoho je tento komik schopný napodobniť/zahrať. dO.K.onalé slovné prešmičky, hračky, geniTálne preklady z angličtiny do slovenčiny (a naopak), to nejde len sledovať prepínaním kanálov, to si treba vychutnať. Tie pseudointeleguánske ODPADY nekomentujem, to je už iná "humoristická" liga. Ako boli kedysi kultoví Monsterovci, Karči a Lajči, Farkašovci, dnes tu vládne Hudobnáaáá cti netratiííií, Búrlivý burčiak, Pexesuálna poradňa a pod. LAV DET ŠIT <3 ()

Haloo5

Aj SOS bola vo svojich začiatkoch odpad, Partička tiež spočiatku nehviezdila... a ako sú teraz hodnotené. Haló sa ešte musí vyprofilovať, odstrániť zbytočnosti a hlavne neoblbovať a nevnucovať názory (alebo ich aspoň zmierniť). Niekto prišiel so zaujímavým nápadom - sparodovať niečo, čo sa dokáže parodovať aj samo. Zaujalo. Pomajbo, veštec veštiaci z pexesa, tá blondína, babka liečiteľka a chlapík s lesmi (nevstupuj do lesa ty debil!!! :D) by mali dostať viac priestoru. A hodnotenie možno porastie. ()

haffen odpad!

Absolutne stupidne, trapne a zbytocne "dielo" televizie Joj. Nepochopim koho mohlo napadnut parodovat kadejake vestiarne. No mozno by to ani nebol zly napad, keby samotne vestiarne neboli vtipnejsie ako tato somarina. Menej vtipne su uz len reklamy na poistovne. ()

Zl0

Heso Jašterák a "zlatíčko vs žebrák" sú skvelé, zvyšok je slabučký. To o tom lese je vyslovene trápne. ()

lenzi

Z odpadného dna to vyťahuje Hesso Jaštěrák. Jak si on vie robiť prdel z tých televíznych podvodníkov, to nemá chybu. Keby bol len on, dám snáď aj 5. ()

Uesbe

Ako celok kvalita ide hore a dole v pravidlených intervaloch. Ale Hesso, Konrád a Malachovského postavy sú fakt skvelé. Celkom dobrá bola aj Trenda s kockami v ponožkách! ()

Kefas21

Priznávam, prvá séria ma sklamala a celá sa len vliekla ako lyžiar hore kopcom v lete, hviezdilo minimum scéniek na čele s Hessom. No tá druhá to rozbalila vo veľkom štýle a už aj slovné hračky a prešmyčky sa stali vtipnými. Uvidíme, čo bude ďalej, či si banda úroveň udrží. Mimochodom, skvelý Mišo Kubovčík! ()

oasismanik

Ale zasa...nie je to najhoršie. edit: upravujem na 4 hviezdičky, ono to je tak strašne debilné a trápne, až je to vtipné...tzv. český a slovenský humor ala partička, sos, tele tele. Navyše to pozerám v archivoch, čiže môžem preskočit tie časti, ktoré su už iba trápne a absolútne nevtipné ako Borka, bača Imro atď. Jednoznačne vyniká Hesso Jašterák a Duša na Tanieri ()